Ne yapacağım bilmiyorum !

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve chatLaq. tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : chatLaq.
  1. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar direk konuya giriorm. Bu olay kısın gecti.Ben bigün arkadaslarımı bize cagırmıstım geldiklerinde bana chat sitelerine girelimmi dediler bende olmaz, aile koruma sifresi falan var v.s dedim ama onlar ısrar edince kıramadım ve girdiler baskalarıyla konustular falan. neyse benim dedem öldügünde teyzemler buraya geldiler sora nette bi isleri varmıs onu halletmeye geldiler bize. teyzem bilgisayarda dolasırken sohbet günlüklerime girmis orda arkadaslarımın konustukları herseyi görmüsler neyse teyzem anneme falan dedi. ben anneme herseyi anlattım 'anne kızların konustukları' diye. kayıtlı msn adreslerini fln gösterdm. oda anlayısla karsıladı tamam dedi. sonra teyzem bidaha gelmedi bize neyse gittiler aradan aylar gecti . yengeme : ben gizem'i sildim dems. bnde o bni sildiyse bende onu silerm dedim.ayıpmı olduki fisfisfis neyse biz tatilden döndükten sonra onlarda ananemlere gelceklerdi. bnde ogün ananemlerde kalmstm. neyse sabah oldu geldiler öpüstük fln.. bana sıcak davranıo. ama balım gülüm diil yani. olanları unutcak hali yok heralde. yni tamamen yanlıs anlasılma söz konusu. simdi siz dersinizki git teyzene anlat böyle böyle die. ama diorm ya öyle balım gülüm diiliz. yni bn utanırım. napcamı bilmiorm. heralde hic yasanmams gibi davranmak. siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız merak ettim?

2. 23 Ağustos 2009
  3. FURKANCA

FURKANCA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    108
    valla bende teyzeyim bu tür konularda genelde önce yigenlerimle konuşuyorum .egerki problem büyükse ablalarıma anlatıyorum çünkü ilerde bir terslik olursa bana neden söylemedin denmesin ama böyle bir konuda sildim demek yanlış ama sen genede teyzene genede herşeyi anlat uzun süre geçmiş inanırmı bilmem ama anlatmanda fayda var

4. 23 Ağustos 2009
  5. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben teyzenin senden habersiz sohbet günlüklerini karıştırmasına ve okumasına bozuldum.Teyzendir büyündür ama senin özeline saygılı olmalılar senin zaten bir annen ve baban var onların sorumluluğu altındasın.

6. 23 Ağustos 2009
  7. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Teyzen kendince seni korumak gözetmek için kurcalamış bilgisayarını..
    Aman şekerim ne vardı kayıtlarda öyle seni silecek kadar..müstehcen konuşmalar mı?

8. 23 Ağustos 2009
  9. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Gerek duyuldugunda bunun acıklamasını annen yapar zaten...

Hem işin aslını senin annenin bilmeside yeterli...

10. 23 Ağustos 2009
  11. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    oncelıkle teyzenızın yaptıgı yanlıs kım olursa olsun mesajları ozellerıne bakılmamalı..
    annenız bılıyosa yeter gereken acıklamayı annenıze yapmanız gerekıyo zaten..
    eger kı teyzenızlende bu olayı yaşanmamıs hale getırmek ıstersenız bence yapmayın sorunların ustunu orterek ılerıye gıdılmez konusup nedenını anlatın ve bu sekılde ılerıye bakın derım..

12. 23 Ağustos 2009
  13. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    teyzenın yaptıgı yanlıs bence
    ama annene soyle bence o konussun teyzenle...
    buyukler affedıcı olmalı netıcede..

14. 23 Ağustos 2009
  15. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.092
    Ödül Puanları:
    463
    valla yazdıklarından hiçbişey anlamadım, şimdi teyzen arkadaşlarının konuşmalarını gördü ve o konuşmaları senin yaptığını mı sandı:uhm:
    eğer öyleyse bunun için yiğen silinir mi ya
    :sm_confused:

16. 24 Ağustos 2009
  17. pinkystar

pinkystar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım yazışma içeriğini bilemiyorum ama teyzeni bu denli kızdırdıysa vardır bir bildiği..teyze anne yarısı söylemeye gerek yok..hiç kızılacak birşey yapmamış..besbelli sen aklı başında bir kızsın yazdıkların yaptıkların bunu gösteriyor zaten ama teyzende arkadaşlarının oluşturduğu bir endişe var anladığım kadarıyla bu yaşlarda arkadaş ortamı çok önemlidir..arkadaşın ne ise sende o olursun çoğu zaman..bence sana biraz uzak durup seni cezalandırmak niyetinde..zamana bırak. doğruluğunla dürüstlüğünle ve ahlakınla aynı çizgide olduğunu olacağını görmesi herşeyi eski haline getirecektir..aynen devam canım ...

18. 24 Ağustos 2009
  19. eylull

eylull premseslerim büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım teyzen seni sevdiğin için muhtemelen koruma içgüdüsüyle davranıyor bu soğukluktan çok sıkıntı duyuyorsan annene söyle durumu anlatsın nasıl olsa annen doğrusunu biliyor