Ne yapacağım bilmiyorum

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve kaderr tarafından 12 Mart 2010 başlatılmıştır.

12 Mart 2010
    Konu Sahibi : kaderr
  1. kaderr

kaderr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar sudem artık ayın 25 ınde 1 yasına gırıyo benımde hamılelık suphem var gecen ay korunmasız ılskı yasadım kaza derler ya ondan ıste:) sımdıde 3 gunum gectı bacagım kasılıyo mıdem bulanıyo kasımlarıma agrı gırıyo napcam bılemedım dusunuyoduk ıkıncı bebgı ama suan ıcın hazır degılız belkıde stersten gecıkmıste olabılır adetım bılmıyorum artık asıl sormak ıstedıgım kızım gecelerı cok sık emmeye uyanıyo eger hamıleysem emzırmemem gerekıyo ama kızım cok duskun memeye emzırmesem kıyamet koparır bıberonuda almıyo artık gecelrı verıyo yok almıyo naparım nasıl vazgcerırım ayrdım edın bıraz daha beklıcem 5 gun sonrada test yapcam eger o gune kadar adet olmazsanm sastım kaldım onerılerınızı beklıyorum nasıl bıraktırırım

2. 12 Mart 2010
  3. ilknur77

ilknur77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim teyzemin gelinide bebeği bir yaşında emerken hamile kalmış ama hamile kalınca süt acılaşırmış ve bebek kendi kendine emmek istemezmiş.aynende öyle oldu deli gibi annesini emen çocuk emmeyi bıraktı biraz hırçınlık yaşadı çocuk ama şimdi çok daha iyi ek gıdaya daha çok yöneldiği için. sen sakin ol sakın telaşa düşüp strese girme. ya hamile değilsen neden boşuna hem kendini hem kızını strese sokasın ki değilmi. rahat ol hayırlısı olur inşallah hamileysende değilsende. eğer hamile kalman söz konusu olursa yatmasına yarım saat kala muhallebi yedir. gece uyanırsada ılık bebek sütü devam sütü artık ne içirebilirsen deneme yanılma öğrenirsin merak etme allah yardım eder o zamanda hiç merak etme.

4. 13 Mart 2010
  5. kaderr

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ılknurcugum cok tesekkur ederım ama dedıgın gıbı zaten bellı degıl ama muhallebı zaten verıyorum yatmadan ınce uyyuo yarım saat gecmeden emmeye uyanıyo devam sütunude onceden bıberonla ıcıyodu ama artık bıberon ıstemıyo napsam almıyo bakalım artık ınsallah oyle bısey olunca o benı bıakır tekrer tesekkurler canım

6. 13 Mart 2010
  7. Siblrya

Siblrya Don´t worry, be happy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kuzenimde cocugu bir bucuk yasindayken hamileydi ve emzirmeye devam etti bi zamandan sonra cocugu kendisi birakti zaten ama eger birakmazsa eski yapanlar gibi aci sürersin gögsüne,yada birden kesersin aksamlari uyandigindada emzik-biberon birseylerle ugrasicaksin... Umarim dilediign gibi olur hersey

8. 13 Mart 2010
  9. kaderr

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sagol canım hayırlısı artık bakalımdelikafadulden

10. 13 Mart 2010
  11. ilknur77

ilknur77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    emzikde almıyomu gece uyurken bide biberona takılan bebeğe meme ucu hissi veren biberon uçları var onlardan alıp denesene belki seni emiyorum sanar uyurken ama gerçekten hiç strese girme. allah yardım eder şimdiye kadar etmedimi herr sıkıştığında. bak şimdi strese girme diyorum çünkü hamileyseeeeen karnındaki miniğe yazık değilseeeeen kucağındaki miniğe yazık :)) en çokta sana yazık hiç dert etme durum ne olursa olsun üstesinden geleceksin eminim.

12. 13 Mart 2010
  13. ilknur77

ilknur77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bide o yatırınca yarım saat sonra uyanıyo diyosun ya seni yanında istediği için uyanıyodur. acıktığı için değildir o kadar muhallebiden sonra benimki 3-4 saat uyuyo hiiiç anne nerde baba nerde umrunda olmuyo fosur fosur :)))

14. 13 Mart 2010
  15. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    bebeklerı 6 veya 7 aylık olup hamıle kalan var
    hayırlısı dıyeyım canımm
    test yaptın mı

16. 13 Mart 2010
  17. ilknur77

ilknur77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yok daha yapmadı haftaya yapacak testi daha erken test için 3-5 gün geçmiş

18. 14 Mart 2010
  19. kaderr

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    boşa kuruntu yapmısım kendımı sterese soktum bos yere regl oldum bugun yardımcı oldugunuz ıcın cok tesekkurler artık bundan sonra cok dıkkat etmem lazım çooooookkkkkkk:teytey: