ne yapacagım bilmiyorum

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve serçecik tarafından 26 Mart 2010 başlatılmıştır.

26 Mart 2010
    Konu Sahibi : serçecik
  1. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    14 aylık bir kızım var..geceleri sürekli emmek istedıgı için 2 saatte bir uyanıyor.uykusuzluktan bıktım..mmeden eksmek istiyorum ama cok zoruma gıdıyor..sankı aramızdakı manevi bağ kopacakmıs gıbı gelyıor ama uykusuzlukta benı mahvedıyor..çalısan biri oldugum için iş yerınde uyukluyorum..bı fıkrı olan varmı bu konuda nolur bi fikir verın..

2. 26 Mart 2010
  3. sude0616

sude0616 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    113
    bence 14 ay henuz yetersiz uzmanlar iki yasina kadr oneriyor bu durumu gecene kadr kendi yataginiza alabilirsiniz (yani biraz idare etmek icin)benim kizimda ayniydi belli bir saati yoktu bende calisiyodum o zamanlar mecbur yataga yanima alip o emerken yari uyur oluyordum 20 aylikken gogsumde sivilce vardi bende yara cikti dedim oyle birakti cokta duskundu ama midesi bulaninca birakmak zorunda kaldi:)))))) merak etme inan o bag hic ama hic kopmuyor sana dahada yapisiyor:)))))))))))))

4. 28 Mart 2010
  5. Asu

Asu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    gece uyumadan hemen önce karnını iyice doyurmayı deneyin bence..

6. 29 Mart 2010
  7. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    karnını iyice doyuruyorum..gündüzleri az uyuyor,iyice yormaya çalısıyorum ama malesef uyku problemı devam edıyor

8. 29 Mart 2010
  9. landemiyoladiyola

landemiyoladiyola Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Uyku uykuyu harmanlıyor der annem. Öyle gerçekten. Gündüz uyursa oğlum gece daha düzgün uyuyor, ama akşam beşten sonra uyutmamaya çalışıyorum. Benim oğluşumunda uykusu sık sık bu hale geliyor. 16 ayımızı doldurduk, Dişler çok önemli. Süt emmeye de kalkıyorlar. Bence biraz daha şans verin, yazık sütünten olmasın. Kök diş çıkarıyor olabilir eğer bugünlerde iyice çoğaldıysa. Jel kullanın biraz sakinleşiyorlar