Ne yapacağım bu hastayla? :((

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve JiGSaW tarafından 5 Şubat 2009 başlatılmıştır.

5 Şubat 2009
    Konu Sahibi : JiGSaW
  1. JiGSaW

JiGSaW Tell me more =)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar selam derdim küçük gibi görünebilir ama çok taktım kafama görüşlerinize ihtiyacım var :bbo: ben diş hekimliğinde okuyorum ve staja başladım aldıkları randevulara göre hastaları çağrıp tedavi ediyoruz.. hastayı 2 seans çağırdım ancak 2. seansta tedavisinin biteceğini düşünüyorken asistanım 3. seansa ihtiyaç olduğunu söyledi :çok üzgünüm: (zaten ağzı çok kötü durumdaydı o da ayrı benneyaptımki) şimdi 3. seansa da çağırdım ama ne bileyim çok utandım hastanın karşısında zaten küçük bir kız evleri biraz uzak babası getiriyor bir kere daha gelmek zorundalar kafamçokkarıştı ama ben de hayatımda ilk defa bu tedaviyi yapıyorum ve asistanım ne derse onu yapmak zorundayım oranın da bir üniversite hastahanesi olduğunu biliyorlar bu tedaviden sonra yapılacak dolguları da var bu bitmeden onlar da olmuyor :1no2: sizce buna kızarlar da gelmeyip yüz üstü bırakırlar mı beni? senağlama küçük kız diğer seansa gelirim dedi ama telefonda annesinin arkadan bağırdığını duydum bana mı bağırıyordu acaba senağlama off çok zor bu iş çokk :nazar:

Son düzenleme: 6 Şubat 2009
  2. 5 Şubat 2009
  3. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ne alaka neden size bağarsın :bbo::bbo:
    sorun ne ben asıl onuda anlayabilmiş değilim ama
    sağlık bu ihmale gelmez bi kere geldilerse bir daha gelirler mutlaka

4. 5 Şubat 2009
  5. Derin__Su

Derin__Su derin sular ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    118
    Ödül Puanları:
    163
    Cnm bende yakın bi zamanda özel sektörde diş hekim asıstanlığı yaptım..O nedenle hisettiklerini az çok tahmin edebiliyorum.. Bu senin görevin sonuçta iyiliği için tekrar çağrılıyor, 3.seans zorunlu demekki yaptırmasa ilerde daha çok uğraştıracak dahada yazık olmayacakmı? Hastanın ailesi tamamen maddiyat için mi çağırıldığını düşünüyor.. Takma kafana yoksa bu doktorunununda dikkatini çeker, buna benzer hatta bundan olumsuz olaylarla karşılaşmak zorunda kalıcaksın,işine duygusallığı çok karıştırırsan yıpranırsın..
    Mutlu kala.s.

6. 5 Şubat 2009
  7. chicek

chicek bebişim ve ben Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım konuyla alakasız ama yazım yanlışı olunca düzeltmeden duramıyorum "seyans" değil "seans" olmalı..

konuna gelince işini iyi yapmaya çalışan nadir hekimlerden olacaksın..yoksa bu kadar takmazdın kafaya ayrıca biraz da evhamlısın sanırım..sen yapman gerekeni yap canım üstüne düşeni..bu kadarını yapmayanlar da var..

8. 5 Şubat 2009
  9. xixtxixr&buse

xixtxixr&buse Sana ait bütünüm :))) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bence koşa koşa gelirler
    Annem aklıma geldi 1 ay dişçiye gitmişti hafta 2-3 gün
    Güzel bir mesleğiniz var Rabbim kolaylık versin

10. 5 Şubat 2009
  11. canım ya cok tatlısın seni tebrik ediyorum senden iyi dişçi olur hasta psikolojisini de düşünüyorsun işinde titiz olursun sen..basarılar.

12. 5 Şubat 2009
  13. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bence sana bağırmamıştır tatlım.sonuçta sağlık bu,onlarda bunu biliyorlardır.ama senin bu kadar ince düşünmen çok çok güzel.bence süper bir diş hekimi olacaksın.kimileri insanın suratına bakmıyor,sen böyle düşünüyorsun.gerçekten tebrik ederim.a.s

14. 6 Şubat 2009
  15. soguknevale

soguknevale princesa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya ne düşüncelisin
    herkes senin gibi olsa keşke
    hiç canını sıkma,niye sıkıyorsun
    sen keyfi olarak çağırmıyorsun ya
    en azından 3. kez gelip işini halledebilecek hastan
    birde kaç gün hastanelere mekik dokuyan ve hala işlerini halledememiş insanlar var
    sen bu tatlılıkla onlara da güzel bir açıklama yaparsın daha sonra.
    hayat boyu başarılar dilerim canım.

16. 6 Şubat 2009
  17. biricik50

biricik50 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim ne kadar incesin ve düşüncelisin senin gibi doktorlara çok ihtiyacığımız var üzülme tamammı kendi üzerinede alınma ablacığım niye sana bağırsınki annesi sen onların iyiliğini düşünüyorsun ,rahatlat kendini sen aramışın üzerine düşeni yapmışsın gerisi onlara kalmış
    sevgiyle kal

18. 6 Şubat 2009
  19. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    eee kolay değil sağlık işleri.sonuçta bu insan sağlığı.işini en iyi şekılde yapmak zorndasın kı boyle problemler çıkabilir.ben neler yaşadım bir anlatsam şoke olursun:)))birsy olmaz takma kafana ülser olursun bak:))))