Ne yapacağım hiç bilmiyorum..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve file_maker tarafından 17 Mart 2009 başlatılmıştır.

17 Mart 2009
    Konu Sahibi : file_maker
  1. file_maker

file_maker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben 8 aylık evli bi bayanım.şu son aylarda o kadar zor günler yaşıyorumki nerden başlıycağımı bilemiyorum.öncelikle yanlış bir evlilik yaptım yanlış bir evlilik yanlış bir insan..biz eşimle kısa bi süre içinde tanışıp evlendik.başlarda pek sorun yok gibi görünüyordu.ama taynımız çıkıpta sivasa gelince herşey belli oldu.eşim oldukça sorumsuz bi insan.fatura ödeme özürlü.onun bu lay lay lomları yüzünden şu anda borçtan çıkamıyoruz.eve gidemiyoruz çünkü ev sahibine kirayı veremedik.sırf bu yüzden sivasta 2.evim.sadece kira olsa iyi kredi kartımı alıp bi sürü borç yapıp ödedim dedi ama ödemedi borç katlandıkça katlandı.hergün ailemi arayılor bankadan ne diyceğimi bilemiyorum.ihbarname geldi borç 400 ken 720 oldu yakında avukata verdiklerinde daha da çok olucak.heryere borcumuz var.borcuda geçtim yalan söleyip duruyo eşim.herşeyi yalan.iş bulcaktk bana çünkü ben çalışmak istediğimi evlenmeden önce söledim.ama evlendik evleneli hala işe giricem bugün ayarladım görüşmeye gidicez diyerek oyalayıp duruyor..delirmek üzereyim ne yapcağımı bilmiyorum.heryere borç var kimseye oturupta derdimi anlatamıyorum.sivasta bi tane tanıdığım yok.bi kuaförle tanıştık çok sıkıldığımda ona gidiyorum.bugün onu bulamadım.eve geldim hıçkıra hıçkıra ağladım.Allahın bi kulu olmaz mı ya bi tane tanıdığım akrabam arkadaşım yok sivastaa.bu arada bu eşimin yaptıklarını ailesine anlattım ama ne oldu biliyomuusunuz hiç bir şey kaynanama anlatırken hayretlerle dinledi 2 dk sonra oğlu geldi aslan oğlum geldi dedi ya .düşünebiliyomusunuz.ha bu kadar derdin içinde bide eşimin rahatsızlığı var kalpden rahatsızlığı var ve acilen ameliyat olması gerekiyor.eşim daha 22 yaşında.işte böyle daha yazacak o kadaar çok şey varki ama yazamıyorum anlatamıyorum.okadar doldumki birileriyle konuşmaya öle ihtiyacım varki ve en önemlisi çalışmaya ihtiyacım var.yoksa evime bile gidemiycem.belki rahatlarım diye yazdım ama yazdıklarımı okudukça dahada içim kan ağlıyor....

2. 17 Mart 2009
  3. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    SEnin kredi kartini alip borclarini odeyecegim diyip odemiyorsa
    Kirayi faturayi vs vs
    Bu isleri sen yapsan?????????
    Kredi kartini ona verecegine sen git ode

4. 17 Mart 2009
  5. file_maker

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    beraber yapıcaz diyorum tamam deyip ertesi gün ödedim diyor dekont istiyorum şurda kaldı burda kaldı diyor.ve şu an ödeyecek bi kuruşumuz bile yok.ve erkekler helede benimki inanılmaz yalancı.hiç kabul bile etmez öle bi belaya düştümki ne yapcam inann bilmiyorum.

6. 17 Mart 2009
  7. hazansonbahar

hazansonbahar hayata tutunma zamanı... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrblar,,üzüldüm durumuna..insan böyle zamanlarda konuşacak dertleşecek bir arkadaş arıyor..yanlış kararlar verebiliyoruz bazen ve bedelini ödüyoruz bazen..inşallah herşey düzelir,,üzülme,,Allah yardımcın olsun.:teselli:

8. 17 Mart 2009
  9. Gardenia

Gardenia Bana kırmızı çok yakışıyorr :)) Üye

Beğenildi:
    483
    Ödül Puanları:
    153
    canım durumuna üzüldüm ama seninde hataların yok değil hani madem kocan bu kadar sorumsuz kredi kertını ona vermek yerine kendin yatırsaydın keşke faturalarını falan peki eşinle oturup konuşuyormusun bu durumları ne yapmayı düşünüyormuşki gerçekten çok sorumsuz bir eşin varmış allah kimsenin başına vermesin:Saruboceq::Saruboceq: böyle koca ne diyeyimki

10. 17 Mart 2009
  11. file_maker

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya öle kötü bi durumdayımki inanın şu yazdıklarımdan çok daha kötüsünü yaşadım.halada yaşıyorum.huzurla yastığıma kafamı kyup uyumayı özledim.sabh kalkıp işe gitmeyi özledim.bi akraba eş dostla oturup konuşmayı özledim.bazen sesler geliyor apatmanda mercekten bakıyorum üst katımda yeni evli bi çift var onun geleni gideni bitmiyor sesleri geliyor kahkaha sesleri falan öle özeniyorumkibi tane gelenim gidenim yok bir sürü derdim var ama kimseye ağzımı açıpta bişey anlatamıyorum.evde bozdurcak bişey arıyorum ama bulamıyorum.bilezikler ankarada bankada altınları ise aşimin ailesi el koydu.ve çoğunu harcadılar.nasıl bir ailesi var anlamıyorum.ve babası bi kamu kuruluşunda müdür.durumuda iyi ama destek çıkmıyo delircem mahfoldum düşünmekten.öldürsem diyorum allah inancı ve aileme yaşatacağım acılar için geri çekiliyorum.benim onları üzmeye hakkım yok..

12. 17 Mart 2009
  13. eşin 22 yaşında sen kaç yaşındasın canım? o yaşta bir erkek elbette sorumluluklarının farkında değildir. dediğin gibi yanlış bir evlilik yapmışsınız. sadece sen değil. çok erken evlenmişsiniz. sorunlarınızı kayınvalideye anlatarak çözmeye çalışmakta anlamsız.
    artık beraber bir yola girmişsiniz mücadele ediceksin canım başka çare yok.
    ayrıca eşim kalp hastası demişsin çok üzüldüm.. ameliyat olmak için ne bekliyorsunuz ? ailesinin durumu nasıl ? size yardımcı olmuyorlar mı?

14. 17 Mart 2009
  15. file_maker

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    şöle anlatayım biz ankarada otururken ilk evlendiğimizde bunun taynı çıktı ve ailesi tekrar getirmek için uğraştılar eşim gitti ama ben onların yanında kaldım 1 ay.bu süre içinde kredi kartımı alıp gitmiş.ve biz 1 aylık evliyiz hiç aklıma gelmedi böyle bişey yapcağı ve öle yalanlar söylüyoki insan vay ben ne salakmışım eşimden şüphelendim diyo çok kötü durumdayım bildiğiniz gibi değil.

16. 17 Mart 2009
  17. file_maker

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben eşimden büyüğüm 26 yaşındayım.eşimin ailesinin durumu gayet iyi kayınbabam kamu kuruluşunda müdür.ama destek olmuyorlar.çıkamıyorum işin içinden çok zor durumdayım.

18. 17 Mart 2009
  19. eftelya24

eftelya24 Sen benim en kıymetlimsin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm kac yasındasın sen?