Ne yapacağım şimdi çok şaşkınım ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Sugar tarafından 10 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : Sugar
  1. Sugar

Sugar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Esimin ailesi tarafindan hakarete ugradim cok agir sozler duydugum hemde esimin hatalari yuzunden onlara sunduklarim karsisinda agir sozler isittim ben sadece gercekleri soyledim ve belgelerle konustum hemde ama karsiliginda ise cok agir sozler isittim bu kadar hakli iken agza alinmayacak ve hatta kavgada bile soylenmeyecek sozler isittim yeni kurdugum bu yuvayi bu sozlerden sonra ve bu kadar hayal kirikligina ugramamdan sonra nasil devam ettirebilirim ki daha onceleri onlara sans vermistim ama simdi bundan sonra sans verme olayim da kalmadi herseye ragmen icim sizliyor ?Siz olsaniz hakli oldugunuzkonuda karsiliginda hakaretle karsilassaniz vede esinizin annesi oncesinden soyledigi kotu sozleri hakaretleri soylemedim diye uste ciksa ne yapardiniz ?

2. 10 Mayıs 2010
  3. SEHER YILDIZI

SEHER YILDIZI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    878
    Ödül Puanları:
    238
    o sözlerin ne olduğuna konunun ne olduğuna ve en önelisi eşinin tutumuna bağlı

4. 10 Mayıs 2010
  5. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sizin önceki konularınızı da hatırlıyorum hayal meyal...Bi ziynet eşyanız kaybolmuştu kayınvalidenizden çıkmıştı eğer yanılmıyorsam demi...

Bir de boşanmak istiyordunuz heralde.

Sorunları biraz açarsanız belki bi yardımımız dokunabilir...

6. 10 Mayıs 2010
  7. NisaNurum

NisaNurum Canım Kızım Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    valla haksız yere hakarete uğrarsam kalbim çok kırılırsa büyük konuşmayayım
    ama yüzlerine bakmazdım eşimde onların tarafını tutars onunda yüzüne bakmazdım
    hakkımı arardım heleki haksız yereyese hiç susamam yanii

8. 10 Mayıs 2010
  9. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    konuyu tam olarak yazmamışınız ama eğer haklıyken haksız duruma düştüysem kırılırdım vede konuşmazdım.

10. 10 Mayıs 2010
  11. kahvekokusu

kahvekokusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    biraz daha somutlaştıramaz mısınız?

12. 10 Mayıs 2010
  13. Sugar

Sugar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Size soyle aciklayim bir sure oncesinde kayinvalidemin cok agir sozlerine maruz kalmistim bana soyledikleri dun gibi aklimda en son tartismamizda uzerime yurudu zor tuttular kadini demedim diyor da baska bir sey demiyor ama kesinlikle yalan soyluyor inanamadim insan nasil bu kadar rahat yalan soyler hala inanamiyorum ben niye soylemedigi birseyi soyledi diyim ki ben delimiyim ki ama simdi inkar ediyor hemde cok hakliymis gibide uzerime yurudu cok agir bir soz kullandi inanin yazmaya dahi utaniyorum buraya esim haksiz oldugunun farkinda bana karsin suskun kaliyor ama ailesi ogullarina hatalari olmasina karsin toz kondurmuyor bense hakliligimin yani sira hakarete ugradim soktayim ...dusunun ki size bir soz soyleniyor bir sure sonra diyor ki karsida ki insan soylemedim diye ve uzerinize yuruyor artik dovmek icin mi vurmak icin mi neyse iste siz ne yapardiniz bu durumda ?

14. 10 Mayıs 2010
  15. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    32.828
    Ödül Puanları:
    563
    Madem eşiniz ailesinin haksız olduğunun farkında hiç konuşmadımı bunları onlarla siz ne yapıyorsunuz demedi mi..

16. 10 Mayıs 2010
  17. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.665
    Ödül Puanları:
    163
    Olayın ne olduğunu tam yazmamışsınız, neden kavga çıktı neden kayınvalideniz üzerinize yürüdü bilemem ama haklıyım diyorsanız hakkınızı arayın. Eşiniz neden susuyor onuda anlamış değilim. Bir sebebi olmalı.
    Ayrıca kayınvalidenizle kavga etmiş olmanız yuvanızı dağıtmak için yeterli sebep değil ki, görüşmezsiniz olur biter.

18. 10 Mayıs 2010
  19. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi siz böyle üstü kapalı anlatınca ben hiçbirşey anlamıyorum.

Şunu açık anlatsanız olur mu .?