Ne yapacağımı bilmiyorum lütfen akıl verin bana

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve yasemin_as tarafından 6 Kasım 2008 başlatılmıştır.

6 Kasım 2008
    Konu Sahibi : yasemin_as
  1. yasemin_as

yasemin_as Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb kızlar size derdimi şöle anlatayım benim bundan 4 ay önce bi sevgilim vardı ve biz çok saçma bi nedenden ayrıldık işte ikimizde gururluyuz ya ne o beni aradı nede ben onu yani anlıycanız bitti ama bi sorum var onunla aynı iş yerindeyiz fakat o başka bi depatmanda çalışıyo son 2 haftadır karşılaşıyoruz ve beni görmemezlikten geliyo ve hiç aldırış etmiyo ve bu benim inanın çok zoruma gidiyo ne yapmalıyım ben onun tekrar ilgisini çekmek için senağlama senağlama senağlama

2. 6 Kasım 2008
  3. blackgirl3434_34

blackgirl3434_34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    erkekler bızım gıbı dııldır :kahve:bakmak ıstıosa bakar:kahve: baksana hıc senı gormuomus bıle:kahve: sanırım silmiş seni...sende sil olsun bıtsın :kahve: bı daha ugrasma kazanacagım dıe:kahve: bosa zaman kaybetmıs olursun :kahve: optum senı:1hug:

4. 7 Kasım 2008
  5. gxuxz_gxuxzeli

gxuxz_gxuxzeli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ne demişler canım.. GİDENİ KENDİ HALİNE BIRAK DÇNERSE SENİNDİR... sende onunla ilgilenmiyormuş gibi yap..kaçan kovalanır taktıiği..elbet bu umursamazlığın onun dikkatini çekecektir.ancak sen ilgilenir gözükürsen o keyfine bakar(denenmiştir) sonuç %100 başarı :))

6. 7 Kasım 2008
  7. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    bncede bunun için uğraşma derim ben
    ama ayrılırken kim hatalıydı sen mi?

8. 7 Kasım 2008
  9. gunesteki_golge

gunesteki_golge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    eğer onu çok seviyorsan vedev ayrılık sebebinin ne oluduğunu ikinizde bilmiyorsanız ve de aynı senin gibi onunda sevmediği için değil sırf inadından gururundan öle yaptığını düşünüyorsan onunla tekar konuşmaya çalış dönen sen ol ne kaybdersin ki..hiç bir şey yoksa bile sırf ilerde keşke ilk adımı atmayı bari deneseydim dememek adına da olsa git konuş anlat içindekileri bakalım sonra ne olacak. yapsanda yapmasan da son durumlardan haberdar edersen çok sevinirim kolay gelsin ve hakkınızda hayırlısı olsun canım:KK66:

10. 7 Kasım 2008
  11. yasemin_as

yasemin_as Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar çok teşekkür edrim yorumlarınız için ama öle i inat bir insan ki anlatamam size bana geri döneceğini adım gibi biliyorum ama ilk adımı benim atmam lazım ama bunuda yaparsam kendimi çok kötü hissedicem bakalım bende umursamaz davranıcam sonuç ne olucak ama bişe varki canımı çok acıtıyor hiçmi sevmedi beni okadar söledi şeyler yalanmıydı asıl üzüldüğüm konuda bu

12. 7 Kasım 2008
  13. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Aşkta gurur yoktur...
    Gururun olduğu yerde de aşk yoktur...

14. 7 Kasım 2008
  15. Gxoxzek

Gxoxzek içindeki öküze ohaa de Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    o seni görmemezlikten gelince senin dikkatini çekmiş
    anlıycan sende onu görmemezlikten gel
    aslındaa
    vazgeç derimm
    gururlu erkektende nefret ederim
    aşkta gururmu olur canım
    salla gitsinn boşver be yaaa:kahve:sositososito

16. 13 Şubat 2010
  17. Queen_of_the_Outlaws

Queen_of_the_Outlaws Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aşkta gurur olmaz evet; ama bazen öyle bir an gelir ki gurur iki tarafında arkasına saklandığı bir maske olur. Ben de yaşadım bunu ve emin ol bir an için bile olsa gururunu kırmak, Allah benim gururumu nasıl biliyorsa öyle yapsın demekten çok daha iyidir. Emin ol, ilk adımı attığında kaybedebileceğin ve kazanabileceğin şeyler dengelenirken, hiç bir şey yapmaman durumu daha kötü bile yapabilir. ılk adımı atmak bir kere gülümsemek ya da başınla ufacıcık bir selam bile vermek olabilir...

18. 20 Şubat 2010
  19. yaprakcskn

yaprakcskn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gurur yapma yapma ohhh hep alttan al once sen adımı at.. bi kere yaptın mı 2.3.4 kım bılır kacı gelır ard arda bekle derım ben ....