Ne yapacağımı bilmiyorum,yardım edin lütfen..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cennet84 tarafından 24 Haziran 2010 başlatılmıştır.

24 Haziran 2010
    Konu Sahibi : cennet84
  1. cennet84

cennet84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Hayirli sabahlar hanimlar,
    konuya nasil gircem bilmiyorum,5 senelik evliyim 2 cocugum var,
    esim ailesine cok bagli birisiydi kahveye gitmezdi!
    kizima hamileyken basladi (2 cocuk) oyun salonlarina gitmeye basladi,oynamazdi bakardi,cünkü o paraya kiyamayan birisi sonuc artik oda oynamaya basladi,evde huzur kalmadi kac kere bana yeminler etti bir daha gitmicem herseye ragmen yine gidiyor,
    dün aksam yine gitmis halinden belli,bana diyorki bana yardim et ben niye böyle yapiyorum sorumsuzlastim odunlastim,aglamak istiyorum onu bile beceremiyorum,simdi size soruyorum ben daha napim??ev temiz,cocuklara iyi bakiyorum,yemegini yapiyorum,camasirlari yikiyorum cinsellik konusunda hic bir derdimiz yok,yatak odasina anlastigimiz gibi genel olarak anlassak dünyanin en mutlu cifti oluruz!dir dir etmiyorum,onu herseye ragmen cok seviyorum,bana bisey alirsa alir almazsa almaz öyle her kadin gibi canta ayakkabi salagida degilim :),hani ben ondan sunu bunu istesem parayi yetistiremezse anlicam niye kumar oynadigini ama öyle biriside degilim,bir cikulataya bile kanan bir insanim.ne yapacagimi bilmiyorum,simdi su bende ümidimi kestim artik,güvencim kalmadi,adam olmaz diyorum sastim kaldim :1no2: kimseye derdimi anlatamiyorum,annemlerden saklamak icin ellimden geleni yapiyorum kafayi yemek üzereyim.
    nolursunuz yardim edin bana...:Saruboceq:

2. 24 Haziran 2010
  3. lailamx

lailamx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kendine çeki düzen vermek zorunda bence niye böyle yapıyorum diye birşey yok çok pişmansa bırakır zaten kusura bakma da sanki sana duygu sömürüsü yapmış gibime geldi :sinifsinif:

4. 24 Haziran 2010
  5. denevst

denevst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayakkabı ve çanta almayı çok severim ama salak deilim kendi adıma. bu nasıl bir cümledir bilmiyorum. buraya takıldım kusura bakmada.

6. 24 Haziran 2010
  7. samantha

samantha bkz: kara mizah Pro Üye

Beğenildi:
    2.555
    Ödül Puanları:
    163
    eheh ben de ayakkabı ve çanta salağıyım sanırım :) ama yeri gelince bir çikolataya da kanarım. sorun bu olmasa gerek heralde. senin maddi anlamda isteklerin olsa ve o kumar oynasa haklı mı olucaktı sanki. sen ona acımadan konuşmayı denedin mi çünkü hakikaten sana masum rolü yapıyor ama yaptığı hoş birşey değil. otursun evde bilgisayar oynasın bari. o da kötü gerçi de ben de ondan vazgeçirmeye çalışıyorum şahsen ama kumardan iyidir heralde. ya kesin bir şekilde tavrını koy artık bunu kaldıramıcağını annenlere dahi söylemekten utandığını belirt ya da dediğim gibi ilgisini farklı şeylere yönlendirmeye çalış. Kumara birlikte gittiği arkadaşlarından uzak tut. Baktın olmuyor bulunduğunuz yere polis yollatıcam de :)

8. 24 Haziran 2010
  9. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bir başladımı onu oynamaya malesef kurtulması biraz zor oluyor.bağımlılık yapıyor galiba insan kaybettikce hırs yapar daha çok oynamak ister.bence mutlaka psikolojik bir yardım alması gerek.onu önce beyninde bitirmeli allah yardımcınız olsun

10. 24 Haziran 2010
  11. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    bu illet makinalari icaat edenleri :mymeka:
    canim kocanda bu durumdan sikayetci üzülüyor birakmak istiyor ama bu bagimliliktan kendi basina kurtulmasi cok zor.
    kocanla beraber ev doktorunuza gidin durumu anlatin yuvamiz bu yüzden yikilacak deyin.
    kocan ben yardim almak istiyorum bu illetten kurtulmak istiyorum desin.
    bunun gibi bagimliklardan kurtulmak icin özel klinikler var ev doktorunuz sizi yönlendirir.
    mutlaka psikolojik yardim alsin kocan saniyorumki basarirda cünki kendide istiyor
    Allah yardimciniz olsun:teselli:

12. 24 Haziran 2010
  13. Bonbonito

Bonbonito Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Ya sonuçta orda harcayacağı tek bir kuruş bile çoluğunun çocuğunun rıskı olmaması lazım ama benim aklıma gelen ilk çözüm madem kendine engel olamıyor, bir miktar para ayırsın bu alışkanlığı için ve asla bunu aşmasın. Benim ablamla eniştemin böyle bir problemi vardı. Eniştem aldığı tüm maaşı ablama verirdi, ablam da enişteme harçlık verirdi. Eniştem ona göre giderdi kahveye ama tabi bu her aile yapısında uygulanabilir bir şey olmayabilir. Ama madem dayanamıyor bu belli bir limit işini deneyebilir, en azından hevesini alana kadar bu işten.

14. 24 Haziran 2010
  15. cennet84

cennet84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    denevst kusura bakma yanlis anladin beni ben salak o anlamda demek istemedim yanlis anladin beni..vereliniortak

16. 24 Haziran 2010
  17. cennet84

cennet84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cvplariniz icin tsk ederim.bencede en dogrusu bu olmak gerek,ama problem su esim türkiyeden gelme,sehe grad bist auch aus deutschland hab gegooglt ama eine eheberatung oder suchtberatung hab ich keine gefunden die türken sind weisst was ich meine??

18. 24 Haziran 2010
  19. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    sonuçta o da bırakmak istio eğer kararlıysa bi psikolojik yardım alsanız daha ii sonuçlar elde edersiniz die düşünüorum.. ole yemin edip tekrar aynısını yapmasına bakılcak olursa ikiniz çözemiceksiniz hazır istekliyken bi yardım alın uzman birinden..