Ne yapacağımı bilmiyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ozlemkanar tarafından 21 Mart 2009 başlatılmıştır.

21 Mart 2009
    Konu Sahibi : ozlemkanar
  1. ozlemkanar

ozlemkanar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb ben yeni katıldım aranıza 3 senelik evliyim hersene eşimin ailesininyanına gidiyor herseferindede borclu dönüyoruz eşime her akılı veriyorum ama beni dinlemiyor daha bizim evimizde 1 ineleri yok düğünüde kendimiz yaptık benim aİlem sürekli yardımediyor ama ailesinin yanına gidimce tekrar sıkıntıya düşünüyoruz daha bana bir sorap dahil almadı sayılır eşim bana kemerleri sıkalım diyor artık kemer sıkmaktanda yoruldum biz bisey sahibi olamıyoruz cünkü ne yapacagımı bilmiyorum eşimide seviyorum ayrılmakta istemiyorum 2 yasında cocugum var eşimin ailesininde ihtiyacı yok sayılır evde herkez calışıyor bendende hic hoslanmıyıorlar bunu bil,iyorum eşim dolduruşada gelir yuvam yıkılmasından korkuyorum akıl verin ltfn

2. 21 Mart 2009
  3. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    eşinize dört elle sarılın ve durumu sevgiyle anlatın...

sonuçta bir tarafta ailesi var yeni bir aile kurduğunu bu aileye bakmakla mükellef olduğunu hatırlatın.

madem sizin aileniz yardım ediyor yardımı kessinler biraz aklı başına gelsin eşininde... geçinmek zor bunu anlasın.

madem ailesinin ihtiyacı yok herkes çalışıyo ne diye sizi zora sokuyorlar ki...
    ayrıca ailesi sizi sevsin sevmesin hiç takmayın huzurunuzu bozup terslemesinler yeter.

4. 21 Mart 2009
  5. angelsky

angelsky Ümmü Eymen olcam inş. Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    eşin orda napıpıyorda borçlanıyor sence

6. 21 Mart 2009
  7. misirdan

misirdan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim esini al karsina konuzs sizde bir ailesiniz ve esinin oncelikli ailesi sen ve kizin olmali allaha sukurler olsun benim esimin akli basina dugunumuzde bir igne bile almayan ailesini gordukten sonra geldi de simdi benim kendi ailem var diyo lafi paraya getirdikleri zaman

8. 21 Mart 2009
  9. sblue

sblue iyilik kumkuması Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aile elbette önemlidir ama artık eşinin birincil sorumlulğu eşi ve çocuğunun bulunduğu kendi ailesi olmalıdır . biraz daha detay verirsen daha iyi olur yani eşin onlara paramı veriyor eşyamı alıyor nedir olayın aslı

10. 21 Mart 2009
  11. EU1

EU1 Guest

senın aılen de yardımı kessın bakalım görsun asıl keemer sıkmayı sonra bak bakalım verıyor mu aılesıne,
    aılesı cok ac acıkta degılse gerceken ıhtıyacları yoksa vermeyın tabı.

12. 21 Mart 2009
  13. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Seneden seneye gidiyorsanız çok da sarsmaz sizi diye düşünüyorum... Ne harcama yaptığınızı

bilemiyorum tabi... Aynı durumu ben bekarken babannemlere ve dedemlere giderken kendi ailemde

yaşamıştım...Onlar da aynu sizin kayınvalideniz gibilerdi , iğne bile almamışlardı yani... Annem hiç bir

şey yapamadı ... Bu yıllarca böyle sürüp gitti...Bu arada annemler 25 yıllık evli...

14. 21 Mart 2009
  15. canım ama sende sırf ailesine yardımda bulunuyor diye boşanmayı bile düşünüyorsun.üstelik bebeğin var !!
    çok mu ihtiyaçları var da bu kendi dara düşecek kadar ailesine yardımcı oluyor?nedir ailesinin maddi durumu?
    eşinle konuşmayı dene canım.bu sebeple evliliğini bitirmeyi düşünmen beni çok ama çok şaşırttı..

16. 21 Mart 2009
  17. senin ihtiyacın varken ailesine destek veriyosa bu çok saçma.ama sen yapma dedikçe daha çok sarılır onlara.bırak bi gün nasılsa yanlışı anlıcak.başka bi çözümü de yok

18. 21 Mart 2009
  19. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Erkekleri evlenmeden önce testten geçirmek lazım
    Bakacaksın artık evine eşine nasıl destek olacak hayatı paylaşmayı bilecek mi
    Artık ailesinden koptuğunun farkına varması lazım
    Onun ailesi siz olmuşsunuz onlar iyi durumdayken senin kemeri sıkman çok saçma hatta bencilce