Ne yapacağımı bilmiyorumm

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve hazansonbahar tarafından 6 Aralık 2008 başlatılmıştır.

6 Aralık 2008
    Konu Sahibi : hazansonbahar
  1. hazansonbahar

hazansonbahar hayata tutunma zamanı... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biz 1 buçuk yıldır evliyiz.ama ben çok mutsuz oldum.eşimle çok farklıyız.eşim çok katı,çok duygusuz bana karşı ilgi göstermez çünkü beni şımartmaktan korkar.bana asla özlemini söylemez.yani asla duygularını göstermez.ona göre duygularını göstermek yenilmek.küçülmek.bense çok duygusalımdır.yani eşimle anlaşamıyoruz..çok kinci asla hiç bişeyi unutmaz sürekli kavgalarda söyler.bilmiyorum bir ömür böyle biriyle nasıl geçer??senağlama

2. 6 Aralık 2008
  3. nisansu

nisansu Mahkum bir hayat... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım üzgünüm ama eşin kopleksli o zaman. Yani şımartmaya korkması, özlemini söylememesi....
    Peki siz evlenmeden önce nasıl dı ki?

4. 6 Aralık 2008
  5. DEVDAS

DEVDAS 29.05.2010... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım inan bu erkekler hiç anlaşılmıyor o senin eşin ona sevgini göstermeyeceksinde kime göstereceksin demi allah yardımcın olsun güzelim

6. 6 Aralık 2008
  7. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadasim esinle bu durumu paylasdinmi? konusmakla bir cözüme ulasirsiniz icine dökme esinle bir güzel bir aksam yemeginden sonra konusun sohbet edin icini dök anlat ona, seni seviyorsa degisecekdir yani elinden geldigince degismeye calisacakdir, insan sevdigi icin neler yapmaz degil mi:)

8. 6 Aralık 2008
  9. hazansonbahar

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlarım sağolun çok güzel yorumlar bunlar.ben de inanın hepsini denedim.ama o bunları kabul etmiyor.evlenmeden önce daha farklıydı tabiki ama onları beni elde etmek içinyapmış öyle söylüyor yüzüme.yani evlenince tamamen değişti.ben çok kötüyüm.bikaç defa evi terkettim kavga ettik.o beni hiç aramadı.yine ben kendim döndüm eve. hiç bana ihtiyacı yokmuş gibi davrandı.anlamıyorum ki..

10. 6 Aralık 2008
  11. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    canim esin evlenmeden önce böyle miydi?
    yani evlendikten sonra mi degisti?
    benim senin bi kac arkadasim vardi yani evliliklerinin ilk yillarinda hic anlasamiyorlardi...
    hergün kavga ediyorlardi...
    ama zamanla birbirlerine alistilar ve birbirlerini tamamladilar...
    yani biraz sizin cabanizla birazda zamanla hersey yoluna girecektir...

12. 6 Aralık 2008
  13. nisansu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım valla benim için sözün bittiği yer burası. Bişey diyemicem. Sadece bana böyle davranılsa sevilmediğimi düşünürüm ve gereğini yaparım. Karşındakini sen tanırsın en iyi

14. 6 Aralık 2008
  15. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    yani evlenmeden önce size rol yapmış. kişiliğini farklı göstermiş. sırf sizi elde etmek için hemde... resmen başka bir kişilik göstererek sizi kandırmış...bunuda gayet rahat yüzünüze söyleyebiliyor. evi terkediyorsunuz, aramıyor bile. valla böyle bir adam ömür boyu çekilmez....ben çekmezdim...

16. 6 Aralık 2008
  17. hazansonbahar

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu kadar duygusuzluk anlamıyorum ki nasıl oluyor.ilerde çocuğum olsa ona da aynı şekilde sevgisini göstermeyeck diyecek ki işte şımarmasın.bu düşünceleri kabul edemiyorum.ben yokken evde rahat rahat çerez yiyip uzanıp beni hiç aramadan zamanını geçirmesini kabul edemiyorum.ya ben mi abartıyorum kızlar yoksa herkes bunu bekler mi??

18. 6 Aralık 2008
  19. nisansu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım niye abartasın Okypete de yazmış bende yazdım sana. Sen haklısın. Hatta haksızsın taviz verdiğin ve çektiğin için. sevgisizlik bu yaptığı ve kandırılmışsın