Ne yapacağımı bilmiyorummmmm

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve nazlxixm28 tarafından 16 Aralık 2008 başlatılmıştır.

16 Aralık 2008
    Konu Sahibi : nazlxixm28
  1. nazlxixm28

nazlxixm28 BANA GÜNEŞ GİBİ GEL :) :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLAR MERHABALAR COĞUNUZ BİLİYOSUNUZ BEN ASILAMAYLA GEBE KALMISTIM VE BEBEĞİMİ ERKEN DOĞUMLA KAYBETTİM VE 3 AY OLDU KAYBEDELİ
    FAKAT BEN NERDEN NASIL BASLAYACAĞIMI BİLMİYORUM KORKUYORUM SÖYLE ANLATAYIM ASLINDA
    BEN TEKRAR AYNI SEYLERİ YASAMAKTAN KORKUYORUM AMA YİNE GEBE KALMAK İSTİYORUM ANNE OLMAK İSTİYORUM
    DOĞUMDAN SONRA YAPILAN TÜM TETKİKLERDE BENDE VE BEBKTE HİÇÇÇ BİŞEY CIKMADI DR BANA Bİ TAKIM İLAÇLAR VERDİ VE BEN ONLARI KULLANIYORUM
    BENİM DURUMUMDA OLUPTA YOL GÖSTERECEK OLAN VARMI BANA İÇİNİZDE
    KENDİ DURUMUMU KORKULARIMI ENDİŞELERİMİ KİMSEYLE PAYLASAMIYORUM KİMSE BENİ ANLAMIYO EŞİMLE BİLE KONUSMUYORUM BEBEK KONUSUNU
    BEN ASILAMADA YAPTIRMAK İSTEMİYORUM ZATEN BU ASILAMAYIDA YAPTIRMAK İSTEMEİŞTİM AMA SARTLAR BUNU GEREKTİRMİŞTİİİ
    DAHA ÖNCE AŞILAMAYLA GEBE KALIPTA SONRASINDA KENDİLİĞİNDEN GEBE KALAN VARMI YADA NE GİBİ TAVSİYELERDE BULUNURSUNUZ BANA BEN ÇOK ÜZÜLÜYORUM
    DR GİTMEKTEN BIKTIM ARTIK EŞİMDE HİÇ Bİ SORUN YOK SUAN AMA SORUN BENDE VAR SANIRIM YUMURTLAMA OLUSMUYOO SANIRIM BUĞÜNDE ADET OLDUM
    NE YAPICAM NERDEN BASLIYCAM BİLMİYORUM
    :1no2:

2. 16 Aralık 2008
  3. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    canım şu konuda herkes aynı şeyi sölücektir.STRESTEN UZAK DUR..herşeyden önce kafan rahat olmalı herşey için ...
    ben 2 kimyasal gebelik 1 kürtaj yaşadım..evet çok acı veriyor..ama ağlayıp sızlanmak stres yapmak bişey getirmiyor...önce rahat ol sonra herşeyin güzel geçeceğine inan...

4. 16 Aralık 2008
  5. nazlxixm28

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bilmiyorum ne yapacağımı stresten uzak durmaya calışıyorum tiyatroya sinemaya falan gidiyoruzz evde cok durmuyorum örgü falan örüyorum komsulara oturmaya falan gidiyorum ama sabitleşti kafamda bazı seyler bugünde adet oldum
    tekrar asılama yaptırmak istemiyorum

6. 16 Aralık 2008
  7. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    ah canım seni çoooookkk ii anlıyorum....öncelikle bebğini istiyormusun EVET...o zaman bu süreçte yaşadıkların ne olursa olsun bebeğine kavuşacağın zamanı hayal et...o zaman keyfin yerine geliyor inan....şimdi adet olduğun için de sıkıntılısın..istemediğin birşeydi ve oldu bu seni mutsuz ediyor..emin ol 1-2 gün sonra bu geçecek...

8. 16 Aralık 2008
  9. evdefnaz

evdefnaz ﷲ Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    her hamilelik aynı olacak diye birşey yokki canım
    bende kaybettim bi bebeğimi
    ama bundada aynı seyleri düşünürsem 9 ay nasıl gececek
    şöyle düşün birde allah ömür verdiyse ne yaparsan yap yaşar ama
    allah ömür vermediyse istersen cam saraylarda yaşa bebeğin ölebilir değilmi allaha dua et bol bol yapacak başka bişey yok çünkü biz aciz kullarız sadece

10. 16 Aralık 2008
  11. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
    canım yumurtlamanda sorun varsa klomen yada ganophene tedavisi gör
    eşinde sorun yoksa aşılama ile uğraşma
    sadece yumurtalıklarını uyarıcı ilaç kullan ve düzenli olarak kontrole git
    seni seviyorum kuzumŞeniz

12. 16 Aralık 2008
  13. nazlxixm28

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

kafam allak bullak ben sadece sağlıklı hayırlı bi şekilde anne olmak istiyorum

14. 16 Aralık 2008
  15. nazlxixm28

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sanırım suan hamilesin değilmiii kaybından ne kadar zaman sonra tekrar hamile kaldın kendiliğindenmi oldu yoksa tedavimi
    allahım kuzunu sana bağışlasın :ecrin_bebek:

16. 16 Aralık 2008
  17. nazlxixm28

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

dıpım dr gitmedim ben 2 aydır ama hani yumurtlama zamanı akıntı olurya o olmadı sanırım yumurta olusmuyo bende gebelikten öncede böyleydi yumurta olusmamıstı ilaçlarla gebelik mümkün oldu asılamnında etkisiyle
    beynim o kadar allak bullakki kafamı bi seylere vermeye calılşıyorum ama hiç bişey beni mutlu etmiyo :1no2:

18. 16 Aralık 2008
  19. nazlxixm28

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    suan okadar yorgun hissediyorumki kendimi örneğin çalışmak istemiyorum evdeyim örgü örmek bana müthiş zevk veriri onuda yapmak istemiyorum bi kaç gündür evde durmak istemiyorum yanlızlıktan kaçıyorum neye nerden başlıycam bilmiyorum
    sihirli bir değnek olsa ve biran önce ben bebeğime kavussam ama korkuyorum gebeyken yasadığım seyleri yasamaktan sürekli yatmak zorunda olmkatan eve kapanmaktan tekrardanm riskli bir gebelik gecirmekten kendime bile bi takım seyleri itiraf edemiyorum yüzleşmekten korkuyorum sizler nasıl üstesinden geldiniz