Ne yapacağımı kestiremiyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve melisanur tarafından 18 Şubat 2009 başlatılmıştır.

18 Şubat 2009
    Konu Sahibi : melisanur
  1. melisanur

melisanur Guest

Konuya nerden başlayayım bilmiyorum.Belki saçma olacak belki olmayacak sitenin bi kaç yıllık üyesiyim tanıyan tanır beni:1hug:
    .Herneyse beynim o kadar karışıkki net bir cevap bulamıyorum aradığım konularıma.İnsanları anlayamıyorum en yakınlarımda dahil olmak üzere.Herkesde bir entrika söz konusu.Kim doğruyu söylüyor kim yanlışı söylüyor anlayamıyorum.Benmi çok safım yoksa hayatmı acımasız.Yapı olarak hakkımı ararım haklı olduğum konularda özür dilemesinide bilirim hatamın olduğu yerde.Hayatı bir tiyatro gibi görüyorum hyatın gerçeklerini göremediğim içinmi kişiliğimden burcumdan kaynaklanan bir olaymı anlayamıyorum.Ne yapmam gerek nasıl ciddi ve net kararlar almam gerek bilemiyorum.Beynim çorba gibi düğüm düğüm olmuş birbirine geçmi sanki.Şu an buraya yazarken bile ne yazacaktım diye düşünüyorum bu kadar olur :bbo:​

2. 18 Şubat 2009
  3. EU2

EU2 Guest

ahh melisacım konuyu bi kavrayabilseydim cevabımı yazıcaktım be güzelimmm

4. 18 Şubat 2009
  5. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sorun nedir tam olarak?

6. 18 Şubat 2009
  7. melisanur

melisanur Guest

Ben anlayamıyorumki canım sen nasıl anlayasın haklısın.Ferahlamak için yazdım bendefisfisfis

8. 18 Şubat 2009
  9. melisanur

melisanur Guest

Sorun hayatın gerçek yüzü benim aptal oluşum çok afedersiniz.İnsanlara net kararlar veremeyişim.Asıl sorunum ise AŞK Yıllardır gençliğim tükendi ben tükendim off off:1no2:

10. 18 Şubat 2009
  11. EU2

EU2 Guest

oyyy bebeğim benimm mcanım arkadaşımm şimdi neyapalım biliyomsuun.. derin bir nefes al ve seni olumsuz yönde etkileyen şeyleri yazz burda paylaş bizimle sana yardımcı olalım nedersin gülüm??

12. 18 Şubat 2009
  13. birsam

birsam Guest

akştan sorumlu bakan iş başında:1rolleyes:

14. 18 Şubat 2009
  15. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    benimde çok daraldığım anlar oluyooorr
    ama derdini söylemeyende derman bulamıyor

16. 18 Şubat 2009
  17. melisanur

melisanur Guest

Çok iyi olur canım buna çok ihtiyacım var inanki :1no2:

6 yıldır sevdiğimle hayat ışığımla bi ohh diyemedik.Herşeyimizi paylaştık saygı içerisinde.Ailem baştan bi istemedi hala dvam ediyor bu isteksizlik.Ayrı olduğumuzu söyledik önümüzde engellerimiz vardı rahat olamıyorduk daha sonra tekrar birlikteliğimizi beyan ettik evlenmek istedik olmadı.Ayrılamadık bitmedi bitiremedik.Defalarca mantıklı olarak karşılıklı ayrıldık ama gönül ferman dinlemedi :1no2: Tekrar başladık her seferinde.Şimdi ise yeniden öğrenildi ilişkimiz yaın arkadaşlarım kuzenlerim bi çok kişi biliyordu ailemde biliyordu bilmemezlikden geliyordu şuan durum değişti net olarak ortaya çıkınca herşey itirazlar başladı tekrardan.Daha iyisini bulamadınmı?Neden onur?Sana birşeymi yaptı En iğrenç olan tarafı ise bu :kızgın: Benim aşkımı bu sözlerle lekelediler.Ayrılmadığımız için böyle bi durumun yaşanmış olabileceği herkesin aklına gelebilir fakat bunu telaffuz etmeleri çok sinirlerimi bozdu ve bi doktorla görüştüm rapor alıcaktım kendime bi kaç kişi engelledi saçmalıyorsun sakın yapma böyle birşey dediler şu anlık bıraktım bu işin peşini fakat evlenirsek allahım nasip ederde o raporu mutlaka alıcam,aklıma koydum.Büyükler neden böyle neden inanmazlar gerçekten sevdiğimize,Neden saygı duymazlar?Neden bir şans olsun vermezler.Çok kırgınım çok yorgunum.Beynim yılların verdiği yorgunluk ve stresle dolu ne yapcaımı bilemiyorum.Asla kaçmam buna artık herkes gönülden inandı farkındayım.Şimdi ise bu kadar diretiyorum arkadşların yazılarını yaşanmış hayat hikayelerini okuyorum.Sevgilerinden ve sonra nasıl değiştiklerinden bahsediyorlar evlilik sonrası.Korkularım başladı çok yanlızım ne yapcağımız bilmiyorum.Bu yükü taşıyamıyorum:8Ailemi kıramıyorum:KK43:Sevdiğime kıyamııyorum:KK43:Aşkımı içime gömemiyorum:8Herşey istediğimiz gibi olsun istiyorum ve şuan hüngür hünür ağlıyorum.Allahım yardım et n olur Sana ihtiyacım var:KK43::çok üzgünüm:

18. 18 Şubat 2009
  19. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben bişey anlamadım...
    sorununu yazarmısın...
    böyle yardımcı olamayız sana..