ne yapacağımı ne düşüneceğimi artık bilemiyorumm...

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve duuyyygggguuuuu tarafından 3 Ekim 2010 başlatılmıştır.

3 Ekim 2010
    Konu Sahibi : duuyyygggguuuuu
  1. duuyyygggguuuuu

duuyyygggguuuuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    herşey yolunda gitseydi düğünümüz olalı 2 hafta bitmiş olacaktı herşey aylar öncesinden hazırdı düğün diyorum çünkü nikahımızı tayin için önceden yapmıştık ama hala nişanlı insanlardan farkımız yoktu yani.
    nikahtan sonra ilk başlarda herşey iyiydi ama düğün yaklaştıkça özellliklede ben kpssyi kazanamayınca değişmeler oldu onda.hep kendi istediklerinin olmasını istedi.işte eşyadır evdir falan.ben bu konularla ilgili düşüncelerimi sözden sonra söylemiştim haklısın demişti
    ama sonra herşey tam tersi olmaya başladı huzursuzluk çıkmasın diye hep sakin bi şekilde düşüncelerimi dile getirdim.Eve yeni hiç bişey almadı evdekilerle idare ederiz dedim nasıl olsa tayinciyiz gittiğimiz yerde istediklerimizi alırız dedik ama sonrasında bi baktım kayınvalidem bize birilerinden ikinci el yemek odası koltuk takımı bulmuş(tabi kayınvalidemin bulduğunu sonradan öğrendim)ilk başta tartıştık falan huzursuzluk çıkmasın diye kabul ettim çünkü düğüne 1-2 ay kalmıştı.kendileri hiç bişey almıyorlar hep bana diyodu bunlar kız tarafına ait falan filan..evi buldu beğendim bi gecede kararı değişti aynı evde kalıcaz dedi halbuki ben daha önce o evde kalmak istemediğimi söylediğimde hak vermişti
    zaten en son kavgamız beni insan yerine eşi yerine koymayıp kendi başına karar vermesi oldu kız kardeşinin bizimle yaşayacağını söylemesi oldu artık dayanamadım ya ailesi dururken bana bıraktılar kızlarını ki benim için sorun onun bulaşığı ya da ne biliyim çamaşırı ütüsü değildi kardeşi ms hastası ilaçlar kullanıyor 16 yaşında ergenlik çağında bi kız çok büyük bi sorumluluk dedim ne var sanki dedi sonrasında tartışma son kararınmı dedi evet dedim peki dedi davayı kim açıyo bende sen aç dedim tmm dedi haftasonu geldi eşyalarını almaya ama o hafta ne o aradı ne de ailesi(düğüne 3 hafta kalmıştı)bikaç gün sonra barışmaya geldi falan tmm düşüneyim dedim ama akşam evine gitti değişen bişey yok yine aynı konular peki dedim olmaz böyle
    neyse uzatmayım en son 15gün önce telde konuştuk ilk başta iyi konuştuk sonra olmaz böyle anlaşamıyoruz biz ayrılalım dedi hemen davayı açıcam dedi ama yok yine bişey yapmıyo naptığını anlamaya çalışıyorum msnde hep bişeyler yazıyo profiline işte kavuşmamış mahşere kaldı falan diye
    düşünüyorum istemeyen insan çoktan davayı açıp herşeyi sonlandırmak istemezmiydi facebookta profilinde evli yazıyordu şimdi karmaşık yazıyor ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum artık barışmaya geldiğinde ağladı ilk kez ağladığını gördüm normalde tabiri caizse kaya gibidir sert görünür
    kızlar bana bi akıl verin ya gün geçtikçe daha da kötü oluyorum:KK43:((bu belirsizlik öldürecek beni

2. 3 Ekim 2010
  3. duuyyygggguuuuu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kimse yok mu bana bişeyler söyleyecek:KK43:((

4. 3 Ekim 2010
  5. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    sürekli boşanalım diyor.
    düğün oluncadamı sürekli böyle yapıcaktı
    çocuk gibi bişeyde anlaşamıyor tamam dava açıyoruz diyor.
    evlilik böyle gitmez zaten cnm.

onun kardeşini sen bakmak zorunda değilsin.
    e zaten çalışmıyormusun? nasıl olucak bakıcaksın falan?

Son düzenleme: 3 Ekim 2010
  6. 3 Ekim 2010
  7. duuyyygggguuuuu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kpssyi bekliyorum atanmak için öğretmenim.hep söyledim ben ona nasıl bi hayat istediğimi para da pulda gözüm yok gezmek tozmak falan olsada hoş olmasada diye sadece onunla huzurlu bi hayat istemiştim.
    benimle evli kalmak istemeseydi hemen davayı açıp herşeyi bitirmek isterdi diye düşünüyorum ama ondan hala bi ses yok.ben kardeşi için hiç bi zaman maddi yükümlülüğünü düşünmemiştim sorumluluğunu alamam dedim ama anlmadı beni life_citycim

8. 3 Ekim 2010
  9. sedef10

sedef10 my lord... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    allah allah ya ah canım yaa hep sessiz kalmışsın annesi ya da başka biri aklını mı çeliyo napıyo bu adam facesinde de dediği gibi gerçekten karmaşık biri onu engelliyo mu acababilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

10. 3 Ekim 2010
  11. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    o zaman boşanmakla tehdit ediyor ve hala davayı açmıyor.
    bundan bu çıkıyor.

12. 3 Ekim 2010
  13. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    onun ailesi kardesinin sizde kalamsı icin baskı yapıyor olabilir dedigin gibi bosanmak istese davayı acardı onun ailesiyle oturup hep beraber konusmanız gereken bir sorun bu

14. 3 Ekim 2010
  15. sedef10

sedef10 my lord... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    insanların mutsuz olduğunu gördünce ya da anlatınca çok üzülüyorumbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

16. 3 Ekim 2010
  17. duuyyygggguuuuu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben çok düşünürüm bi şeyi en iyisi olsun diye düşünürüm etrafımdakiler bu kadar mükemmeliyetçi olma zamanla herşey olur sorun yapma kendine siz mutlu olun zamanla herşey olur dediği için sessiz kaldım ama kardeşiyle evle eşyalarla ilgili nekonu varsa ilk başta söyledim kararlarımı şimdi ise sadece bekliyorum ama ben ona en başta demiştim sorunlarımıza 3.kişiler girmesin diye ama yine oldu kendi soktu 3.kşiyi(annesini)

18. 3 Ekim 2010
  19. duuyyygggguuuuu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41