Ne Yapacağımı Şaşırdım Artık

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve EU3 tarafından 19 Kasım 2008 başlatılmıştır.

19 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar bebeğim 3 ayını bitirdi ama ne biberon alıyo ne emzik bir türlü alıştıramadım göğsümden başka bir şeyi almıyo ağzına.çalışmıyo olsam sorun değil.:sm_confused: günde kaç defa işle eve arasında mekik dokuyorum.neyseki işle evimin arası az 5 dk bile sürmüyo.arkadaşlar bu konuda benim gibi çekipte bebeğini alıştıranlar varmı varsı ne olur bana yardımcı olun.

2. 19 Kasım 2008
  3. MATASOY

MATASOY Guest

Canım benim aynı sorun bendede var benden başka bişey almıyor ağzına.. Kızım ne biberon da ne emzik kaşıkla bile zor alıyor sütümü illa beni emecek. Ya çalışmasam sorun değil ama 6aydan sonra ne yapıcaz bilmiyorum. Annem sadece uykuda onuda zorla ve şansa veriyormuş ne paralar harcadım emziklerine ve biberonlarına hep bunu kullanır onu kullanır diye denemekten birde chiggo alıyoruz olan bizim paralara oluyor alsa sorun değlde havaya harcıyoruz..galiba almıycak yada kendine uygun bir zaman belirledi
    internette okudum dille itme refleksi kaybolunca katı gıdalara geçilebiliyormuş bebelerdeki bu refleks geçince bberonu alabilirlermiş bişey kalmadı hadi bakalım

4. 19 Kasım 2008
  5. EU3

EU3 Guest

inş canım o günde gelir bakalım ama bizim bu bıcırıklar zor alır gibi geliyo bana allah yardımcımızı olsun

6. 19 Kasım 2008
  7. MATASOY

MATASOY Guest

Amin canım. Ne yapalım açlık başa vurunca mecbur onu almazsa kaşığı alıcak başka çaresi yok. Bazen meme uçlarımın canı çıkıyor ama çıksın ne yapalım herşey onlar için bi ara biberona zorladık bize ceza

8. 20 Kasım 2008
  9. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    elvin 2 aydan fzladır biberonla mama yiyo.birkaç kere de kesilmeden sütümü vermiştim biberonla.sütünüzü vermeyi deneyin.dille itme refleksi hala var,kaçıncı ayda geçiyor bilmiyorum ama şimdi ek besinlere başladık ya o dil nsl itiyo bi görseniz:) o itiyo ben sokuyorum,öle öle alışacaklar canlarım.

10. 22 Kasım 2008
  11. suprise

suprise Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    acaba iyice aciktirsan genemi almaz biberonu... yani benim bebisimde allah a sukur oyle bi sorun yok ama benim ki sadece bi oneri...