ne yapacağımı şaşırdım,bilgisayardan anlayanlar özellikle baksın: ((((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve balizza tarafından 12 Eylül 2010 başlatılmıştır.

12 Eylül 2010
    Konu Sahibi : balizza
  1. balizza

balizza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kızlar,bu benim ilk konum.hep takip ediyordum ama konu açmak bugüne nasipmiş a.s
    sorunuma gelince benim yaklaşık 1 senedir süren ciddi bi ilişkim var.sevgilimle ayrı şehirlerdeyiz.o bankada çalışıyor bense öğrenciyim.benim bulunduğum şehre gelebilmek için kpss ye gene girdi ve bu sene nasip olursa gelecek inşaAllah yanıma.
    geçen hafta memleketi olan başka şehre gitti,köyüne....sorunsa şurda bugün msn i açtığımda dedimki sevgilimin profiline bi bakayım dedim.arada girer bakardım,ağındaki arkadaşlara falan.bugün baktım ne göreyim ağında 2- 3 tane kız ama nasıl desem kötü kız,müstehcen fotoğrafları olan,kötü sitelerde bulunan kızlardan...işin ilginç trafı bunun msn deki ağındaki arkadaşlar bölümünde olması...yandaki paylaşım yazılarında da 'X bayan arkadaşla arkadaş oldu' 3 gün önce olduğunu belirtmiş. bu bayan arkadaşın adı yok ama aynen böyle yazıyor,bayan arkadaş diye...üzerine tıkladım kimmiş diye sayfa bulunamıyor yazıyor.ağında olan o kötü kızların profiline tıkladım hep çıplak erkek ve kız fotoğrafları var...yani malum sitelere ait insanlar oldukları belli.
    tabi ben çok sinirlendim.ama biraz düşününce sevgilim memlekete gideli 1 hafta oldu ve orda internet yok hatta bugün sabah beni aramıştı aşkım internete bi girsene iş sınavım açıklanmış mı bi bak diye...1 hafta öncesine kadar bu kişiler yoktu sayfasında,e köyde de internet yok nasıl olduda girdi de ekledi bunları????
    o sinirle msj attım,defalarca aradı ama sinirle yanlış bişey yaparım diye açmadım,msj attı cvp vermedim...en son aradığında açtım anlattım durumu,çok şaşırdı.burda internet yok ben nasıl ekleyeyim.ben 200 dolara bi program yükledim(adını da dedi ama hatırlamıyorum şimdi) belki tanıtım diye herkese yolladıları bişeydir ya da virüstür falan dedi.nasıl olur böyle bişey falan dedi.benimde aklıma kurt düştü.normal arkadaşlarıma baktım bana baktım hiç böyle kişiler yok....sizcede garip değil mi?
    acaba doğru olabilirmi böyle kötü siteler reklam amaçlı arkadaşlık gönderebilirmi??
    üstelik sevgilim bu arkadaşlık teklifini kabul etmiş gibi gözüküyorki arkadaş listesinde ekli...
    kafam çok karıştı kızlar...bi yandan sevgilime güveniyorum yapmaz böyle bişey diyorum o yüzden fevri davranmamaya çalışıyorum ama bi yandan da burada okuduklarım çevremde gördüklerim geliyor aklıma :çok üzgünüm:
    sizce ben ne yapmalıyım? nasıl davranmalıyım?
    cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederimopuyorumnanaktan

2. 12 Eylül 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    ilk önce erkeklere asla tam anlamıyla guvenme bunu söyleyebilirim belki şifresini baskası biliyorsa o yapmıstır cunku arkadas oldu yazıyorsa onaylanmıs sevgilinin msn tarafından

4. 12 Eylül 2010
  5. Fadik

Fadik Yusuf Eymen Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    senin ve herkesin bu kişileri göreceğini bile bile öğle kişileir eklemez diye düşünüyorum...
    sizin gibi diğer bütün arkadaşları onları görmüştür...
    banada çok tuhaf mailler arkadaşlıklar geliyor bazen...
    hiç bir alakam olmadığı halde...
    belki arkadaşlıklarını kabul etmedende arkadaş olarak gözüküyordur ....
    açıkcası çok iyi bilmiyorum...

6. 12 Eylül 2010
  7. balizza

balizza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben resmi olan kızların isimlerini söyledim,X diye bi kızı tanıyormusun dedim bankadan bi arkadışım varya evli olan o dedi,diğer kızın adını sordum annemin hatim programından arkadaşı olabilir dedi...dedim onların olması imkansı bunlar kötü kadınlar dedim atttığı mesaj şu;
    'belki ismi benzer diye bakmadan arkadaş oldum demekki ya bilemiyorum varınca bakacağım'
    :çok üzgünüm:

8. 12 Eylül 2010
  9. balizza

balizza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bakın sizede geliyormuş...tamam hadi geldi diyelim,kabul etmesinde bi anormallik yokmu...
    ama bi yandanda bu çocuk 1 haftadır köyde ve netle alakası yok.bu kişileri ise ben daha bugün gördüm,biriyle 3 gün önce arkadaş olduğu yazıyor :sm_confused:

10. 12 Eylül 2010
  11. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    belki o iki kisinin hesaplari hacklenmistir. abuk sabuk fotolar koymuslardir. siz de eklemeye calisin o iki kisiyi bakalim ne cikcak...

12. 12 Eylül 2010
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    ne olursa olsun 3 gun önce diyorsa 3 gun önce sevgilin netteymiş yada gunler önce sevgilin o kadınları eklemiş olabilir onlarda gun önce kabul etmiştir şifresini baska bilen varmıki

14. 12 Eylül 2010
  15. balizza

balizza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    mnla
    erkek arkadaşımada dedim bunu,ekleme virüs olabilir,ben eve gidince bakacağım neymiş ne değilmiş bakayım,dedi

16. 12 Eylül 2010
  17. nazlihan_hm

nazlihan_hm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bence telaşeye gerek yok benim msn hesabımda da bir sürü kişiler ekli ama bunlar ne zaman ekli ben ne zaman onay vermişim hiç hatırlamıyorum nasıl onay verilir onu bile bilmiyorum. bazen bişey çıkıyor rastgele tıklıyorsun kapansın diye farkında olmadan kabul ediyorsun.

18. 12 Eylül 2010
  19. balizza

balizza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    şifresini başka bilen varmı bilmiyorum,
    ama garip değil mi 1 haftadır internet lazım olduğunda beni aryor şuna bak buna bak diye...
    şifresini isteyeyim mi sizce?