ne yapacağımı şaşırdım

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve sene tarafından 24 Şubat 2009 başlatılmıştır.

24 Şubat 2009
    Konu Sahibi : sene
  1. sene

sene tatlı patitom... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bebeğim 6 ay 4 günlük önceleri kesintisiz 6 saat uyurdu geceleri iki haftadır yarım saatte bir saatte kalkıyor.gözleri kapalı ağlıyor alıyorum emziriyorum hemen dalıyor yarım saat sonra tekrar aynı şekilde sabaha kadar böyleyiz.gece uykusunu alamıyor gün içerisinde sürekli uykulu oluyor ama gündüzleride aynı şekilde uyuyamıyor. gelişimini etkiliyecek diye çok korkuyorum. dişinden dolayı sandık dr henüz bişey yok dedi bi sürü tahlil yapıldı çok şükür bişey çıkmadı.yediklerine dikkat ediyorum herzaman verdiklerimi veriyorum acıkmıştır diye iice doyuruyorum yine aynı yine aynı.uykusuzluktan çok agresif oluyor gözler kapalı ağlıyor en sonunda uyuyor(ben ona bayıldı artık diyorum)ama yarım saat.ne yapacağımı şaşırdım tecrübeli anneler atladığım bişey var mı? önerileriniz nelerCADIARZU

2. 24 Şubat 2009
  3. ben_nay

ben_nay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inan benimde bebeğim öle ve bende artık deli olacağım sebebini bir gün bulursan buraya yaz emi çünkü bende sebebini bulamıyorum:KK43:

4. 24 Şubat 2009
  5. sene

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yarın araştırma hastanesine götüreceğim drum her ne kadar problem yok desede bide orda baksınlar en azından emin olurum içim rahatlar huysuz bi bebeğim var der sabırla geçmesini beklerim:1closedeyes:

6. 24 Şubat 2009
  7. fikriye_bg

fikriye_bg SaNBeRk 14/08/2008 Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    153
    canım kulaklara baktınızmı benki kullaklarda bir rahatsızlığı var.ek gıda vermeye başladın mı gece muhallebi ver belki tok tutar ve dah uzun süre uyur.gece kalkınca biraz rezene çay ver belki rahatlar yavru.ek gıda başladıysan karnı ağrıyor olabilir.benimki birkaç gece böyle yapmıştı burnu kapılıyıdı nefesiz kalıyordu hemen de ağlardı.

8. 24 Şubat 2009
  9. sene

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ilk aklıma kulakları geldi bakıldı hemde uzun uzun yok dendi ek gıdalara 4. aydan sonra başladık biz dr önerisiyle alışkın yani muhallebi verdiğim gecede aynı ya zaten herzaman muhallebi veremiyorum kilosu fazla olduğu için versende aynı.gaz olabilirmi bilmiyorum çok gaz çıkarıyor rahatlamıştır diye düşünüyorum bazende bu kadar çok gazı varsa çıkarsada yetmiyodur diyorum anlayamadım. rahatlaması için milupa gece çayı aldım veriyorum yine aynı sadece rezene mi vermek gerekiyor

10. 24 Şubat 2009
  11. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Kızıma ne zaman gece cayı versem daha bir huzursuz etti onu.Gece uyutmadan burnunu temizlemek,ayrıca buhar makinesi calıstırmak,bir de aksam saat altıdan sonra uyutmamak benim icin cözüm oldu.Drlar ne kadar dis yok dese de kasıntısı ve rahatsızlıgı aylar öncesinden baslayabiliyor.Dr tavsiyesiyle rahatlatıcı jel sürmek de ise yaradı bizde.Haaa bir de yedirip hemen yatırmamak gerekiyor,genelde acıkmasın diye yatmadan hemen önce muhallebi verilir.Uyumadan en az bir bir bucuk saat önce besleyip yatırmak da cözüm olabilir canım.Kolay gelsinkaydirigubbakcemile3

12. 24 Şubat 2009
  13. sene

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    buhar makinesi sürekli çalışıyor burnunu temizleyemiyorum bi türlü aspiratör işe yaramıyor dişleri için dentinox jel kullanıyorum enson öğle uykusu engeç 4 5 gibi oluyor o da uyursa zaten yarım saat bile olmuyor bunları hep araştırdım uyguladım kar etmiyor canım ya . ilgin için teşekkürlerkaydirigubbakcemile5

14. 24 Şubat 2009
  15. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Aspiratör ben de kullanamadım.Cok basit ve hızlı bir cözüm,ince kulak cubukları.Diklemesine burnuna sokup,hafifce bükerek cıkarırsan tek harekette temizleniyor.Bunu bana dr. gösterdi,yapamam sandım ama alısınca basit.Bir de bebisim ne yaptıgımı anlayıp itiraz edene kadar islem bitmis oluyor:1shok:Allah kolaylık versin.Bunlar daha kolay günleriniz demiyorlar mı bir deÇok üzgünüm çoook

16. 25 Şubat 2009
  17. sene

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende deniym öyleyse kulak çöpünü.kolay günler olur mu ya biraz büyüdüğünde derdini isteklerini en azından işeretleriyle anlatabilir bunu yapabilseler daha ne isterim benim kaygılarım sorunum çooook yorulmak değil ki sorunu bulamamak bilememek çaresizce üzülerek onu izlemek.ah bi anlatabilse o günler geldiğinde daha mı çok yorulucaz bilmiyorum umursamıyorum ama en azından kafam böyle karma karışık olmıycak:1no2:

18. 25 Şubat 2009
  19. mavi05

mavi05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    umarım nedenini bir an önce öğrenirsin...
    dogum öncesi ayrı dert dogum sonrası bir başka dert anlaşılan...