Ne yapacağımı şaşırdım?

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve december90 tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

4 Mart 2010
    Konu Sahibi : december90
  1. december90

december90 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88
    merhaba melten hanım,
    Benim sorunum şu, şu an sevgilim askerde ve 1 ay oldu konuştuk ve askere gitti beklediğime değicek mi onuda bilmiyorum.
    şöle bir sorunum var ben çok agresif,sinirli bir kızım.beni birşey mutlu ediyor ama 2 dakikalık sonra tekrardan mutsuz bir kız oluyorum hiçbir şeyden zevk almıoyorum,tat almıyorum,kimi zaman herkesten nefret ediyorum sorun edilmicek şeyi sorun ediyorum bağırıyorum ve sonra oturup ağlıyorum ailem çok iyi ama ben kiimi zaman yüzlerine karşı nefret ediyorum hepinizden diyorum ve tekrardan başlıyorum ağlamaya herşeye off luyorum hep uyumak istiyorum hiçbir şey yapmak istemiyor.İşe girdim çok buyuk hevesle ama şimdi hiç çalışmak istemiyorum kimi zamanssa çok isteyerek gidip herkesle konuşup şakalaşıyorum yani nedir bu bendeki sinir,agresiflik çözmüş değilim banada yardım ederseniz çok sevinirim..

2. 6 Mart 2010
  3. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Tatlikis, anlattıklarınız bir bipolariteyi düşündürtüyor. Doğru teşhis ve tedavi için yakınınızda bulunan bir psikiyatra başvurmalısınız.
    Askerdeki sevgilinize gelince, 1 ay elbette ki hayat ile ilgili karar vermek için çok kısa bir süre. Bu konuda iyi düşünmek faydalı olacaktır.

4. 9 Mart 2010
  5. december90

december90 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88
    bipolarite bu ne oluyor acaba??yorumunuz için teşekkür ederim..

6. 12 Mart 2010
  7. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Bipolarite iki uçlu eksen bozukluğu diye de ifade edilir. Bu konuda internet üzerinden muhtelif bilgilere ulaşabilirsiniz.