ne yapacağımı şaşırdımm..

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve she07 tarafından 6 Aralık 2007 başlatılmıştır.

6 Aralık 2007
    Konu Sahibi : she07
  1. she07

she07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm nisan anneleri bende salı gunu ayrıntılı ultrasona girdim ama bi problemimiz olduğunu ogrendim kızımın beyninde iki tarafındada 3-4 mm çapında koroid pleksus kisti varmış dr bu konu hakkında fazla bi bilgi veremedi çapa cerrahpaşa gibi hastanelere yonlendirdi-ben özel bi hastaneye gidiyrm avrupa yakasında-ne yapacagım bilemiyrm hala şaşkınlık içerisindeyim

2. 6 Aralık 2007
  3. EU1

EU1 Guest

Canim cok uzuldum.Az once baktim netten boyle durumlarda %98 kayboluyormus kist yani kendiliginden dogana kadar kayboluyormus.Sen uzulme canim cok duydum boyle durumlari sonu hep iyi oldu.Kafana takip hasta etme kendini.Biran once doktorun yonlendirdigi hastaneye git baktir icin rahat etsin canim.Cok gecmis olsun..

4. 6 Aralık 2007
  5. Begum84

Begum84 KAYRA VE DEFNE'NİN ANNESİ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bizimde bebekte görüldü canım. 5mm çapında tek tarafta. eğer diğer testlerin ve ayrıntılı ultrasonda başka bir sorun gözükmediyse genelde 26 ncı haftadan sonra kaybolurmuş. Seninki ne durumdaymış? Hangi doktora gittin?

6. 6 Aralık 2007
  7. she07

she07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim tek taraflı değil yalnız her iki tarafında ayrıntılı ultrasonda başka problem görülmedi ben özel levent hast şebnem hanıma gidiyrm ama dr daha sonraki haftalarda kaybolacagı konusunda bişey demedi

8. 6 Aralık 2007
  9. she07

she07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    begumm peki sen gittinmi başka dr a nasıl bi yol izledin

10. 7 Aralık 2007
  11. Herbela

Herbela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Ya bazen kızıyorum ben bu doktorlara.

Benim kızımda da doğumdan sonra problem var dediler ama zaten normalde olabilecek birşeymiş ve hiçbir zararı yokmuş. O zaman o kadar korkmuştum ki...
    O nedenle tek doktorun söylediğine inanamıyorum malesef.

Siz de moralinizi bozmayın. Bakın iki arkadaş bu olay için doğuma kadar izi kalmaz diyorlar. İçinizi rahat tutun.

12. 7 Aralık 2007
  13. iklimbuse

iklimbuse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun canım daha önce hiç duymadım böyle bişe inşallah arkadaşların dediği gibi olur düzelir.moralini bozma .

14. 7 Aralık 2007
  15. elma xsxekeri

elma xsxekeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canımm öncelikle geçmiş olsun bencede böyle şeylere takılıp üzme kendinide bebişinide.. hiç bişey olmaz ALLAH'ın izniyle,ah şu doktorlar yalan söylüyo demiyorum ama herşeyide bilmiyorlar insanı boşuna strese sokuyolar banada çocuğunun olması neredeyse imkansız dediler hemde 3 doktor birdenn ama çok şükür rabbime.. bu arada kızlarr şu ayrıntılı ultrasona kaçıncı haftada giriyosunuz benim iki doktorumda henüz böyle bişey söylemedi ama herkezden duyuyorum geç kalmam umarım şu ayrıntılı ultrasona

16. 7 Aralık 2007
  17. Emine54

Emine54 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım geçmiş olsun...
    bunları düşünüp kendini strese atma...inşallah arkadaşların dediği gibi sonradan kaybolur.içini rahatlatmak için başka bir doktora gidebilirsin.

18. 7 Aralık 2007
  19. Begum84

Begum84 KAYRA VE DEFNE'NİN ANNESİ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben daha doktora gitmedim ama benim kendi doktorumda ayrıntılı ultrason yapan doktorda kaybolacağını ve endişe edilecek bişey olmadığını söylediler çünkü diğer değerleri çok iyi idi. Ama çok istersem amniyosentez yapılabileceğini söyledi fakat bunun çok riskli olduğunuda ilave etti bebeği düşürme açısından...Ama ben senin yerinde olsam başka bir doktora daha giderdim.Eğer istersen bide benim gittiğim ayrıntılı ultrason doktoruna gidebilirsin.Kaç haftalık hamilesin bu arada?