Ne yapacam ben bunlarla? Dayanamyorum artk..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve meleks tarafından 21 Ekim 2009 başlatılmıştır.

21 Ekim 2009
    Konu Sahibi : meleks
  1. meleks

meleks Bu Alemde Kendini BiliceN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar sizinle bir şey paylaşmak istiyorum.benim bir küçük eltim geçen haftalar kaynanamları yemeğe davet ettiğmizde onuda çağırdık neyse geldi oturduk ettik öyle bir sohbet açıldıki kaynana muhabbetne döndü.benim nişanlımın ailesi kapalı diğer 2 gelinde kapalı.bu küçük eltim öncedençok açıktı evlenince kapandı bu benim başörtüme takmış sende kapancanmı die soru sordu bende canım isterse kimsenin zoruyla kapanmam dedim neyse baya dedikodu yaptı oda büyük eltimde baya kaynanasının ayağına vurdular bende bir iki küçük şey söyledim insanınz sonuçta kaynananım beni bazı üzdüğü konular vardı onları söyledim. bizden gider gitmez küçük eltim hemen benim söylediklerimin üstüne 10 katıp kaynanma anlatmış kendisini arıyorum ben böylemi dedim diyorum evet diyor peki sen bunları söylemedinmi sen daha çok laf konuştun diyorum yalan söylüyorsun ben hiç konuşmadım h ep sen dedikodu yaptın dedi.ikiside bir olmuş meğer beni oyuna getirmişler:KK43::sinifsinif: ağzımdan laf alıp gitmiş bnei nasıl tanıtmışlar ya yani hem dedikoducu hem yalancı ben napcam bu kadınla. beni çok acayip kıskanıyor şuan birbimize düşmanız. ben böyle olmasını istemiyordum eltilerimle iyi geçinmek istiyordum offff beni herkese yanlış tanıttı söylediklerini ispatta ettiremiyorum deli olcam :KK43: napmalıyım kızlar yardımınıza ihtiyacım var:a015:

Son düzenleme: 21 Ekim 2009
  2. 21 Ekim 2009
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    bak benden sana arkadaş,abla,kardeş tavsiyesi..
    eşinin ailesi ile ilgili hiç bir şekilde o aileden yada çevrenden kimseyle dedikodu yapma..
    dertleşeceksen biri olsun hayatında dostun,kardeşin,annen onunla dertleş bu konuları.
    bu gelin,görümce,elti olayları detaylı şeyler
    bak gördünmü katılırda katılır şimdi..
    çeneni tutmalısın canım..benden sana tavsiye..tavsiyenin önde gideni..

4. 21 Ekim 2009
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Hatalısınız bence..
    Eltiniz kayınvalidenizin dedikosunu yapıyorsa sizin hakkınızda da konuşacaktır elbet..
    Bunu bilerek hareket etmeliydiniz..

6. 21 Ekim 2009
  7. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    eşim dedikoduyu hiö mi hiç sevmez..bencede haklıymış..hadi onalrda hata var da sizdede hata var..ne diye düşüncelerinizi doğru dürüst tanımadığınız insanlara anlatırsınız..bişi demeyin susun ,yada konuyu değiştirin..

8. 21 Ekim 2009
  9. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.034
    Ödül Puanları:
    163
    hic görümceye eltiye kaynana dedikodusu yapilirmi yemez icmez yetistirirler
    bundan sonra tedbirli ol bide abla tavsiyesi sirrini her arkadasinim diyene anlatma laf döner dolasir bulur seni

10. 21 Ekim 2009
  11. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    baştan böyle olması iyi olmuş bence
    baştan tavrını koy ikisinede

12. 21 Ekim 2009
  13. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    yapacak bi şey yok kötü kötüdür sakın iyi olayım deme

onlar sana karşı cephe almışlar farklı olduğundan koyun gibi onlara uyumsağlasan seni severlerdi, sanırım ileridede senle uğraşacaklar ona göre kendini koru

14. 21 Ekim 2009
  15. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya sen güvenip nasıl onlarn yanında bu meselelerin konuştunki. benim yanımda bunlardan bahsetmeyin diye konuyu kapatacağına birde sen anlatmışsın. buda sana ders olsun artık anlatmazsın.

16. 21 Ekim 2009
  17. meleks

meleks Bu Alemde Kendini BiliceN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet hatalıyım biliyorum konumamalıydım ama öyle bir şey yaptılarki ben kaynanam kötü falan demedim
    hep korudum öyle değildir siz yanlış biliyorsunuz falan yaptım
    sadece başımı örtmem dedim kimse bu konuda bana karışamaz dedim.
    kaynana bize bpek gidip gelimiyor sevmiyormu beni dedim.onlar gidip kaynanma diyorki bize gelmiyor gelmesin zaten istemiyorum umurmda değil demişim güya laf böyle dönmüş işte
    ben yoksa oturup kötü falan demedim.bunlarıda dememliydim biliyorum ama işte:KK43:

18. 21 Ekim 2009
  19. TALEM

TALEM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Bak canım neden yaptın demeyeceğim insanız nihayetinde eleştiri mahiyetinde konuşursun 10 katıp anlatırlar.kulaklarını tıka .bu sana büyük ders olsun.en kısa zamanda onların ne olduğunu anlamışsın.evlenincede ona göre davranırsın.inssanları tanımak gerçekten zor.olmu birkere .ev tutarsanda en uzak noktadan tut.toplandığınız zamanda ağzını tut.kaynanan nasıl biri?biliyordur onların huyunu
    olmuşla ölmüşe yapacak bişey yok.