Ne yapacam ?:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve qirLs tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

3 Eylül 2009
    Konu Sahibi : qirLs
  1. qirLs

qirLs Arda*m Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Annemle babamın ayrı olduğunu daha önce söylemiştim. Bugün babam kızım seninle birini tanıştırıcam dedi.Benimle ilgilenen birisinin olmasını istiyomuş annemin yerini tutmayacığı biliyomuş ama evle ve bnle ilgilenen birisinin olmasını istiyomuş.Neyse gittik tanıştık. Hiç sevmedim :1no2: Babam eğer istemezsem evlenmeyeceğini ama hepimiz için iyi ollacağını iyi düşünmemi istiyo. Ben istemiyorum ama babamında üzülmesini istemiyorum napıcağımı hiç bilmiyorum :sinifsinif:
    Hangi birine üzüleyim
    eve geldim annem aradı '' yarın seni biriyle tanıştırcam ''
    aynı günede denk gelirmi bune böyle
    şaka falan sandım ilk başta bune böyle afedersniz oha çüş bu kadarı fazla geliyo artık.
    ben daha ayrı olmalarına alışamadann... ne diyeyim tamam buluşalım dedim :1closedeyes:
    mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben

2. 3 Eylül 2009
  3. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    onlar mutlu olucak diye istemediğin birileriyle tanışmak zorunda değilsin ki ?

4. 3 Eylül 2009
  5. glsh85

glsh85 Guest

tamam sen ıstemıyor olabılırsın yada zor durumda olabılırsın

ama onlarda kendı hayatlarını yasamak zorundalaR :1closedeyes:

6. 3 Eylül 2009
  7. nazalp

nazalp yemekcininmekani.blogspot Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ikiside bir arada denk gelmiş sanırım. bunun agır gelmesi normal.

8. 3 Eylül 2009
  9. qirLs

qirLs Arda*m Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet onlarıda anlamaya çalışıorum ama of blmiorm blmiorm :gitme:

10. 3 Eylül 2009
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bir önceki konunda annenin seni hic aramadigni sormadigni yazmistin yanlis hatirlamiyorsam....simdi ne diye arayip seni yeni hayat arkadasinla tanistirmak istiyorki?

Ben olsam tanismazdim acikcasi....bosanmisda olsalar bir Anne olarak evladini arayip sormazmi insan? Görmek sarilmak istemezmi?

Babanin olayina gelince sadece sunu söylemek istiyorum güzelim, Kim olursa olsun kim gelirse gelsin sakin babanla arani bozma.....:kahve:

12. 4 Eylül 2009
  13. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Onlarında bir hayatı var ve hayatlarını yaşamak zorundalar. Sevmesende babanın ve annenin kararına saygı duyman lazım. Unutmaki bir gün evlenip gideceksin ve yalnız kalacaklar.
    Sen sevmediysen mesafeli olursun, karışmazsın olur biter.

14. 4 Eylül 2009
  15. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım birkaç yıl sonra da sen onları biriyle tanıştırıcan.. sen o evden çıkarken yalnız mı kalsın hala onlar..

sevmeye saygı duymaya çalış..

onları mutlu görmek herşeye bedel ama değil mi?

16. 4 Eylül 2009
  17. pinkystar

pinkystar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    üstüste denk gelmiş canım haklısında sen daha ayrılıklarına alışamamışken bunu yaşamak sana ağır gelmiş..ama yapacak birşey yok..anne ve babanın tarafından bakarsanda hayat onlar için devam ediyor ve onlarda hayatlarına birilerini katmak zorundalar..ne kadar oldu ayrılalı bilmiyorum yadırganacak ve aceleci davranılıyor diyecek kadar azmı süre mesela?ne kadar uzunda olsa senin için ilk etapta zorlayıcı bir süreç olacak ama kendini bu gibi durumlara hazırlamalısın..henüz erken diye düşünüyorsan onlar adına , süreyi uzatmaları adına biraz dostane görüşmelerine olanak sağlayabilir sende onlara destek verircesine, partnerlerini tanımak istercesine onlara katılabilirsin.seninde olduğun sohbet ortamlarında verilecek kararların doğru alınması dahada kolaylaşır..kişilerde sorun varsa onaylanmayacak daha çabuk göze batar..ama sonuç ne olursa olsun bu onların hayatları..sen evlatları olarak onların iyi ve kötü günlerinde yanında olmalı birlikte yol almalısın..güzel insanlarla karşılaşman dileğiyle..

18. 4 Eylül 2009
  19. Esila_

Esila_ Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Onlar kendi hayatlarını yaşamak zorundalar ama bir evlatları varsa onun mutluluğunu ve sağlıklı gelişimini de düşünmek zorunda değillermi? Üstüste denk getirmeleri kötü olmuş =/
    Boşanmış bir anne babanın çocuğu olarak seni çok iyi anlıyorum canım, hakkında hayırlısı olsun sakın iletişimin koparma bakalım belki sonradan seversin.. ınş çok mutlu bir hayatın olur opuyorumnanaktan