Ne yapayım ben artık tükendim :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve PastelBoya tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

21 Nisan 2009
    Konu Sahibi : PastelBoya
  1. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ne yapacağımı şaşırdım...
    Nasıl davranayım bir türlü çözemedim hep kavga bırakmıyor beni dayanamıyorum artık
    seviyorum ama olmuyor ayrılmak istiyorum bırakmıyor üzülmesin diye kabul ediyorum çünkü seviyorum eskisi gibi değildir diyorum ama gene olmuyor
    Bana yardım edin nolur...
    aynı sınıftayız onun dersleri gayet iyi ben üzüntüden stresten çalıştığım halde verim alamıyorum derslerimden....
    Çok koyuyo bana hayatımla oynuyorum resmen en son olayı gene aynı konu kuzeniyle kıskandırmaya çalıştı benii ailesinde akraba evliliği normal olduğu için beni halamınoğlundan amcamınoğlundan kıskanıyo bizde öyle şeylerin olmadığını anlattım endişelerinin yersiz dedim onlar benim kardeşim dedimsenağlama
    ama kendi kuzenim beni seviyo annesine söylemiş sevdiğini teyzem bana söyledi bende kızımın yabancıya gitmesini istemem dedi vs.vs bir sürü şey söyledi..Bide öğrendim ki yalan teyzesi öyle birşey söylememiş Ben nasıl güvenicem ona şimdi insan kuzenine böyle bakarsa başkalarına kimbilir nasıl bakar...
    Kendi yengesi dahi onlara (abisi ve erkek arkadaşım)şöyle 2 dk baksa hemen bakıyo beni seviyo diye düşünürler dedi böyle abazılık olur mu???senağlamasenağlama
    Çok çaresizim 4 senedir çıkıyorum ve uzun süren ilişkilerin gerçektende ......çıkıyomuş bunu anladım
    Ayrılmak istiyorum yalvarıyor ,yakarıyor daha fazla üzülmesin diye barışıyorum bir umut artık herşey iyiye gider diyorum ama olmuyoo bi akıl verin lütfensenağlama

2. 21 Nisan 2009
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Yazık inan ki çok yazık..
    Sen kendine bunu bile bile yapıyorsun..
    Çocuk resmen dalga geçiyor gibi davranışlarda bulunmuş..
    Kuzeni ile kıskandırmaya çalışan çocuktan ne bekliyorsun ki?
    Kaç sene olursa olsun önce sana saygısı olsun..

4. 21 Nisan 2009
  5. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ne yapabilirm ayrılıyorum kapıma geliyo aynı sınıftayız uzaklaşamam kii
    keşke bırakıp gidebileceğim bi yer olsa okulu bırakmayı bile düşündüm senağlama

6. 21 Nisan 2009
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Olur mu canım?
    Nereye gelirse gelsin..
    Sen gerçekten istemiyorsan isterse odana kadar gelsin..
    Nereye kadar zorlayacak ki?
    Okulu bırakmak olmaz..

8. 21 Nisan 2009
  9. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    bence önemsediğin onun üzülmesi değil de kendi hayatına verdiğin yön olmalı...
    4 sene böyle böyle olur 5 sene...o 5 sene 6 sene olur ama nereye kadar...

anladığım kadarıyla aile yapılarınız çok farklı... bu çok önemli... öğrencisin yaşında küçük daha... bence bir an önce hayatta nerede ve nasıl şartlarda yaşamak istediğini gözden geçir... hayallerini ve bu hayallerin hangilerini onunla gerçekleştirebileceğini düşün... daha ciddi şeylere adım atmadan özgür bırak ruhunu... daha sonra yaşanacak kötü anlardan da kurtulmuş olursun...

10. 21 Nisan 2009
  11. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bir içecek reklamında slogan var son günlerde tv de,UNUTMA,BU DÜNYAYA MUTLU OLMAYA GELDİN diyor.Bunu söyleyen 102 yaşında bir insan.Belki reklam ama o slogan o kadar çok şey ifade ediyorki aslında.
    Nacizane bir abla nasihatı olarak alırsan,hayatta hiç birşey senden kıymetli değil,ve yine unutma dünyaya mutlu olmak için geldin.Seni üzen için,üzülme olurmu.Şeniz

12. 21 Nisan 2009
  13. Claries

Claries O bir anne:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    4 sene uzun zaman ama böyle bi adamla evlenip öyle bi aileye girmek istermisin bilmiyorum bana pek garip geldi akrabalık anlayışları

14. 21 Nisan 2009
  15. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    okulu bırakmak mı ???
    onun için kendi hayatından vermeyi düşündüğün ödün bu kadar büyük olamaz yapma...

sakın ... bir erkek için asla değmez...

kapına gelsin ; sen uygun dille gönder... önce kırmadan... sonra kararlı olduğunu gösterecek şekilde davran... aynı sınıfta olabilirsiniz... sınıftaki herkesle samimisin sen ? ona da öyle davran... ama sakın bir öyle bir böyle davranma... kendi içinde gelgitler yaşasan da bunu ona gösterme... ayrılık kolay değil ; elbet canın yanacak ; elbet özleyeceksin ama verdiğin kararın doğruluğunu gözardı etmezsen inan herşey yoluna girer yerimseniben

16. 21 Nisan 2009
  17. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim ablacım desteğin için herkesi düşünüyorum bir de keşke kendimi düşünsem tabiki seviyorum ama olmayacaksa uzatmam ben her zaman böyleydim kimseye dil dökmem zaten şuana kadar o benden ayrılmak isteseydi sevsem bile uzatmazdım bişeyler bitmiş ki ayrılmak istiyor diye düşünürdüm başka birşey aklımdan bile geçmez sebebi ne olursa olsunn..
    Başkalarının mutluluğu hep benden önce geldi..Gelmeyede devam edicek gibi görünüyor..

18. 21 Nisan 2009
  19. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    keşke tanısaydınız onu direnmekten asla vazgeçmez sınıfın ortasında bağırsam dahii
    ben göz önünde olmayı dikkat çekmeyi sevmem herşeyi içimde kendi köşemde yaşayan biriyim sınıfta asla elimi tutamaz benim bu tarz şeylere önem verdiğimi biliyo yanımda bunları yapmaya çalışır koca sınıf bizi izlemesin diye çaktırmıyorum mecburen ama bıktım artıkk senağlama