Ne yapayım ben ? :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve PeriBahar tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

18 Ocak 2010
    Konu Sahibi : PeriBahar
  1. PeriBahar

PeriBahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sırf şu dertLerimi anLatmak için üye oLdum şuraya ..
    Benim ne dertLerim var off off . Daha 13 yaşındayım ve bunLarın aLtından kaLkamıyorum :KK43: Büyük değiLim mantıkLı kararLar aLamıyorum Lütfen yardım edin .. mafoldumben

Daha 13 yaşındayım ve kendimi yeni yeni tanımaya başLıyorum .. Ama benim aceLe oLdu hayatın zorLukLarını küçük yaşta tadıyorum.Ben 10 yaşındayken annemLe babam ayrıLmışLar ve ben 12 yaşındayken yeni yeni duyuyorum bunLarı.Şok oLdum resmen yıkıLmıştım.Gerçi pek fark oLmadı ya babam şehir dışında çaLışıyordun öncedende.Ben bunLarı geçtim ayıp değiL kötü bişey değiL.Benim canımı sıkan babam gitmiş evLenmiş ya ona üzüLüyorum.Tamam en doğaL hakkı ama gide gide beni büyüten adını anmak istemediğim iğrenç bi kadınLa.. Babamdan nefret ediyorum:1no2:

Annem ben kurtuLdum diyo ayrıLdığı için.EvLiLerken neLer çektiriyomuş babam anneme :gitme:

Haa tabi annemin de üzüntüden kanser oLduğunu da biLiyorum artık.Annem gizLemeye çaLışıyo ama bi gün abiLerimLe konuşurLarken duymuştum.Bu günLerde iyice hastaLandı nefes aLmakta güçLük çekiyo :bbo: Artık doktorLar onu hastahaneLere yönLendiriyoLar bakamayız sana senin yerin burası değiL diyoLar.Bi hastahane varmış oraya yönLendirdiLer ama gitmiyo annem.BeLinde sorun var yanLış ameLiyat oLmuş bi de off :sinifsinif:

Bir de benim su aptaLLıkLarım son buLsa .. Annem okuLa geLdiğinde arkadaşLarımLa konuşurken acayip kıskanıyorum.Dört gözLe eve gitmesini bekLiyorum .. Annem bunu anLamış ama yanLış anLamış.Ondan UTANDIĞIMI düşünüyoyasakkelime

İşte böyLe kısaca hayatımın özeti .. Kendimi öLdürmek istiyorum off ne oLur mantıkLı düşünemiyorum benneyaptımkibenneyaptımki
    Şaka gibi yaa hayata bak :gitme:

2. 18 Ocak 2010
  3. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    yavrumm benimm ya canımm kıyamam sana benn daha çok küçüksün bende çok küçük yaşlarda sıkıntılar çektim alışkınım şimdi ne olursa olsun mücadeleye devam annene destek ol ona kendini ifade et baban biliyo mu annenin hastalığını konuş ailenle açık açık sorunlarınızı bir masaya yatırın Allah yardımcın olsun güzelim :Saruboceq:

4. 18 Ocak 2010
  5. MeDuSa

MeDuSa Guest

Tatlım merhaba
    Yaşadıkların ne kadar yaşına göre ağır şeyler olsa da her başına geleni bi şekilde atlatıyo insanoğlu Allah'ın izniyle. :teselli:

Öncelikle babanın seni büyüten kişiyle evlendiğini söylemişsin bu kişiyi sevmediğin ortada fakat babam şehir dışında yaşıyordu demişsin ya o sırada sen annenle yaşamıyor muydun yani?

Annene Allah acil şifalar versin onu sizlere bağışlasın inşallah. İki kardeş misiniz.Sen şimdi nerde kalıyorsun kusura bakma cnm biraz rahatsız olduğumdan sanırım bazı şeyleri anlayamadım... Çok soru sordum:bbo:

Rabbim en kısa zamanda tüm olumsuzluklukları düzeltir inşallah anneciğinde iyileşir. :teselli:

6. 18 Ocak 2010
  7. yova

yova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kimileri zevkü sefa içinde yüzerken kimleri dertlerle boğuşur böyle...hayat gerçekten garip...:1no2:

8. 18 Ocak 2010
  9. PeriBahar

PeriBahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben ızmir'de annemLe kaLıyodm babam ıstanbuL'daydı ..Biz 3 kardeşiz 2 abim var :bbo:
    tsk ederim hepinize mirmirmirmir

10. 18 Ocak 2010
  11. lost87

lost87 Uyanalım Gaflet Uykusundn Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    kalbi temizim :1hug:
    canım sen çok tatlı güzel bir kıza benziyorsun opuyorumnanaktan
    her şey düzelir canım sen şimdi annecine destek ol
    inan herşey çok güzel olacak a.s.

12. 18 Ocak 2010
  13. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım ufak yaşta büyük zorluklara göğüs germek zordur ama Rabbim bunu işte herkese vermiyor,biliyor ki onun verdiği dertleri ancak güçlü olanlar çekiyor..Bak burda ben de dahil bir çok arkadaşın,kardeşin,ablan var..dertler bir şekilde paylaştıkça azalıyor.Allah annen acil şifalar versin,artık sende biliyor olmalısın ki pek çok hastalığın en büyük ilacı moral..Zor bişiy belki yaşarken bunu gerçekleştirmek ama sen anlıyorum ki yapabilcek güçte birisin bunu.Dualarım seninle canım,ne olursa olsun içinde ki inancı sakın yitirme..

14. 18 Ocak 2010
  15. canım hayat hep zorluklarla dolu. kimse mükemmel ailelerde yetişmiyo. hayatta hep bişeyler eksik. o eksikleri biz farkedip kapatmaya çalışıcaz. bunu nasıl yapıcaz: çalışıcaz başarılı olcaz . annen senin en değerli varlığın. onun gurur duyacağı bir evlat olmaya çalışmalısın. düşünsene okulun bitmiş mesleğini eline almışsın iyi para kazanıyosun altında araban annenle tatile gidiyosunuz.. var mı böyle bi güzellik.. hedefin böyle bi an olsun. bunun için çalış. bu süreçteki tüm zorluklar seni hayalindeki o güne taşıyacak imtahanın olcak.
    ölmeyi istemek zayıflığın işareti. sen güçlü ol. mücadeleci ol.hedeflerini belirle ve onlar için çalış canım.ayrıca sıkıldığında ,yorulduğunda aşamadığın sorunlar hissettiğinde biz burdayız. her derdini dinlemeye sana yardımcı olmaya hazırım ben !

16. 18 Ocak 2010
  17. firuze112

firuze112 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    148
    canım seni anlıyrm çok üzülüyrsun,neden bunlar benim başıma geldi diyrsun.ama inanki hayat hiçkimse için tahmin ettiğin kadar kolay değil.yani o sıkıntıları sen çekmiyrsun.insan neler yaşıyr,bunlar benim başıma neden geldi diyr.ama herşey insanlar için.
    sana güç verecek,seni ayakta dimdik tutacak tek sey allah inancı.allaha sıkı sıkı sarıl.kafana kötü fikirler geldiği zaman unut onları ve allaha sığın. ve en önemlisi ne biliyr musun şükür et. beterin beteri var yavrum. her zaman -allahım beterinden koru -de. ve zaten zor olan hayatını daha da zorlaştırma. otur derslarine çalış, anacığını mutlu et. şuan için sana düşen tek görev bu.

ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN

18. 18 Ocak 2010
  19. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim haklısın bu yaşta ağır yükler yüklenmiş omzuna taşımakta elbet zor ama hayat işte anlaması çok zor ama pes etmek yok daha güçlü olmalısınki mücadele edebilmelisin olan olmuş artık önüne bakmalı elinde kalan değerlerin kıymetini bilmelisin gücün yettiğince okumalı bi yerlere gelmelisin ki yenilmediğini ispatlayabilesin..daha hayatın başındasın emin olki yaşadığın tüm zorluklar seni daha da güçlü yapıcak ilerde umarım seni çok güzel şeyler bekliyodur...hem unutma Allah sevdiği kulunu sınarmış ...ölmek ne demek pes mi ediceksin yani ,güçsüzlüğü,yenilgiyi kabul mü edeceksin ...! silkelen kendine gel bu hayat senin hadi yoluna sok onu :)