ne yapayim?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve esdeli tarafından 22 Şubat 2009 başlatılmıştır.

22 Şubat 2009
    Konu Sahibi : esdeli
  1. esdeli

esdeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar demin esimle kavga ettik esimle internette gorusuyouz turkiyede oldugu icin gorusurken kavga etmeye basladik ettikten sonra duzelmesi icin elimden geleni yaptim ama inant etti bir ben akliyim akli oldugum halde bana neler dedi alttan aldim ne yapsam daha cok inat etti ben cok uzulunce kiriz tutuyor yani titriyom elim kolum tutmuyor yani cok kotu oluyorum bunu esimde biliyor ve kizdim kapattim bilgisayari ve hemen beni kiriz tutu zorlada olsa esim aradim ve zorla birseyler dedim esimde birseyler dedi ama anlamdim baya sonra kendimi tutacak kadar kendime geldim ve esimi aradim kardesi cikti abim uyuyor dedimirmirmirmirmirmirmirmir cook gucume gitti ben onu 15dakika once ardim kotu oldugumu bile bile merat etcegine gidip yatmasi cok gucume gitti sizce ne yapayim ya benden ozur dileyene kadar aramayim dimisize soruyorum arkadaslar canim cok sikin saglikli dusunemiyorum kavgayi birak son yaptigi cok gucume
    gittisenağlamasenağlama

esimi anlamiyorum daha bir aybile olmadi benden ozur diledi seni cok kiriyorum dedi ve aramiz iyidi elimden geldiyi kadar iyi davrandim aman kavga olmasin diye heralde bi tek sizli bizli konusmadim esimle nazik olmaya calistim oda iyi ama hep boyle beni azarliyor ediyor sonra anliyor hatasini ve cok gitmeden gene ayni seyleri yapiyor sanki ayari bozuk beni sevdiyinden eminim ama bana bi iyi davraniyor bi kotu ben anlayamadim bu isten

Son düzenleme: 24 Şubat 2009
  2. 22 Şubat 2009
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Arkadaşım çok üzüldüm..benneyaptımki
    Ama eşinizle olan kavganıza değil,rahatsızlığınıza üzüldüm..
    Bence vakit kaybetmeden doktora gidin,tedavinizi yaptırın..gamyoncuiremsu
    Önce sağlık,gerisi kolay..:teselli:

4. 22 Şubat 2009
  5. esdeli

esdeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doktora gittim guzeldim ama gene basladi hastaligim gene tedavi gorcem yazdigin icin tesekurler

6. 22 Şubat 2009
  7. betican

betican Guru Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    308
    Ah arkadaşım ah bu erkeklerin hepsi hem yapar, hemde zeytinyağı gibi üste çıkar.Bi de o kadar rahattılar ki , hiçbişey olmamış gibi gider yatarlar. Bunların genlerinde var rahatlık. Ben de deli oluyorum böyle durumlarda.
    Sana yardım etmek isterim, ama benim de canım sıkkın.Bence sen yapman gerekeni yapmışsın, alttan aldım, o haksız olduğu halde diyosun.Ben de hep bunu yapıyodum, ama inan böyle yaptıkça kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıp, daha da havaya giriyolar.
    Bence bırak arama, o seni arasın.Aradığında da uyuyodum, falan de. Sende ona, onun için üzülmediğini ve gayet rahat olduğunu hissettir. Görsün bakalım önemsiz biri yerine konulmak nasıl oluyomuş.
    Bence biz kadınlar, çok fedakar oluyoruz, aman huzurumuz kaçmasın,aramız bozulmasın diye alttan aldıkça, onlar bizleri daha çok üzüp, yaralıyolar.
    Asıl onların korkması gerekir, huzurun kaçmasından ama nerde...Biz kendi kıymetimizi bilmiyoruz ki, onlar niye bilsin...

8. 22 Şubat 2009
  9. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    mahsus uyuyor dedirtmiştir. erkekler kavgadan sonra ağlamaları yada krizleri duygu sömürüsü olarak algılıyorlar bazen. konuyu bilmiyorum ama madem haklı olduğunuzu düşünüyorsunuz onun aramasını bekleyin.

10. 22 Şubat 2009
  11. ifrit

ifrit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ama neden bencil düşünüyorsun.netice de sen tek basına tartısmadın.adamcagızda tartısdı. belki uyumuyordur. uyucam ayagına gidip yatıp aglamadıgını nerden biliyorsun???
    kardesi çıktı diyosun ya tlf na belki o gerginlikle onlarla yanyana bile durmak istemedi.uyucam diye cekildi odasına.
    konu ne bilmiyorum ama herşeyden önce sakinleş. ve o tlf dan uzak dur.

12. 22 Şubat 2009
  13. cinsilatif

cinsilatif sana emanet... Pro Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    163
    ben de lalişime katılıyorum.önce sağlık
    gerçi bu titremeleriniz psikolojik sebepli
    arayıp aramama konusuna gelince
    sanırım ben aramazdım...

14. 22 Şubat 2009
  15. Perfectnose

Perfectnose Guest

sen koca diğer konuda camda sen arkadaşa bakıyordu şimdi netten konuşuyorsunuz siz ?

16. 22 Şubat 2009
  17. esdeli

esdeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sonucta benden haber bekleyebilirdi yada araya bilirdin ben eminim ve esimi taniyorum onemsemedi ve yatti ayni benim basima gelse ben yatmayi birak deli olurum cunku esim benim nasil rahatsizlandigimi biliyor baya kotu rahatsizlikgeciriyom tlfondan uzak dur derken anlayamadim

18. 22 Şubat 2009
  19. esdeli

esdeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sorunuzu anlayamdim