ne yapıcağımı bilmiyorumm :(((

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve petek tarafından 24 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Eylül 2008
    Konu Sahibi : petek
  1. petek

petek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım... kısaca üzüntümü paylaşayım sizlerle. benim erkek arkadaşım var 1,5 yıldır ve benden 10 yaş büyük..başta herşey güzeldi tanıştığımız günden bu yana bana ciddi olduğunu hep söledi bende inandımm.. ilk önceleri benimle en kısa zamanda evlenmk istediğini söylüyordu bende erken olduğu için istemedimm...oda anlayışla karşıladı ama şuanda istiyorum sürekli bahane buluyo... yok şu ay diyo o ay geliyo bişey yok yazın diyo yine bişey yok ...şimdi 1 yıl sonra diyo ama sanki oyalanıyo gibi hissediyorum.. sewdiğindende eminim neden böle yaptığını anlamıyorum...ailesi bize geldi tanıştık okadarr ayrıldım şuan ama arıyo msj atıyo ne yapmam gerektiğimi bilmiyorum.. sıkıldımda senağlama

2. 24 Eylül 2008
  3. Sevgi Kelebexgxi

Sevgi Kelebexgxi ....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Öncelikle aramıza hoşgeldin canım a.s.
    1,5 yıldır giden güzel bir ilişki başta evlenelim diye tutturmalar sonra sen tmm deyince yan çizmeler...
    Şimdi onu sen tanıyosun ben tutup seni oyalıyo kandırıyo diyemem canım :nazar:
    Ama önce tamam vazgeçtim sen ne zaman istersen o zaman evlenelim de benim acelem yok yaşm daha küçükk ki gerçekten öyle 20 yaş o düşünsün bakalım ne yapcak hareketlerine bakıp anlarsın.
    Yada al karşına adam gibi konuş amacın nedir dürüst bir şekilde söylesin yoksa yokum de ama düzgün bir şekilde ciddi anlamda konuşun
    Zaten evlenelim diye acele etmesi gereken o senin yaşın daha çok erken canım benimyerimseniben

4. 24 Eylül 2008
  5. petek

petek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ewet yaşım küçük ama ben eğer düşünmüyorsa ayrılırımm. ama çok sewiyorum diyo.. ailesi herkez biliyo çok sorunlar yaşadık bırakmadı,bende son zamanlar sewgisinden şüphe ediyorum sewiyorum ayrılamıyorumda aslında biliyorum bu konuda ayrılıp bitirmem lazım . ama sewen insan herşeyi yapar.maddi durumu çoook çok ii. herkeste biliyo onla olduğumu ama bilemiyorum işte saol buarada :KK43:

6. 24 Eylül 2008
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.351
    Ödül Puanları:
    363
    Bence açık açık konuşmalısınız..
    Derdi neymiş,neden bekliyormuş öğrenmelisiniz..
    Böylece ne olduğunu anlarsınız,belirsizlik çözülür..
    Hakkınızda hayırlı olsun inşallah..:Saruboceq:

8. 24 Eylül 2008
  9. Sevgi Kelebexgxi

Sevgi Kelebexgxi ....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Seviyorum demek kolaydır bazılarına önemli olan hissettirebilmek, sana hissetirdikleridir.....
    Sen üzme kendini sıkıntı yapma hayırlısını iste ALLAHtan dediğim gibi ya konuş yada tavrını koy...
    Emin olmadan sakın adım atma canım ilerde üzülme pişman olma kararlarından Şeniz

10. 24 Eylül 2008
  11. petek

petek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sewgisinden eminim ama evlilikten neden kaçıyor bunu anlamıyorum.bazen davranışların diyo,bazen istiyorum diyo...buarada daha önce ewlenip ayrılmış bunun etkisi varmı bilmiyorum...

12. 24 Eylül 2008
  13. EgeDenizi

EgeDenizi Yazı İşleri Müdürü =) Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canımcım iyi düşün derim
    bir konuş bakalım başında çok isterken niye şimdi yan çiziyormuş
    yaşın kaç bilemem ama evlilik için çook çok iyi düşün canım

14. 25 Eylül 2008
  15. petek

petek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yada arkadaşlar onu yola getirmek için ne yapmam lazımm.benim ayrılamayacağımı düşünüyo galiba. :çok üzgünüm::böle olmadığını nasıl ispatlarım nasıl bir tavır alayımsenağlama

16. 25 Eylül 2008
  17. deren_26

deren_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evlilik için neden bu kadar acele deiyorsun anlamadım ama biraz zamana bırak derim ben belki biraz mesafe koyabilirsin sen onunla iyice konuştunmu neden böyle yaptığını önce onunla konuş sonra kararını ver bence evlilik pek aceleye gelecek bir şey değil iyice düşün

18. 25 Eylül 2008
  19. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    acele ediyorsun ve bence 10 yaş çok fazla bir yaş farkı geliyor bana ...sen ona göre henüz o kadar toysun ki.. o da bunun farkında zaten..ayrıca sana davranışların demiş!! sanırım o yeteri kadar emin diil..çabalaması gereken o cnm ..sen diilsin..sana tavsiyem üni. sınavlarna gir ve oku geçmişe bir çizgi çek...onun tecrübeleri altında ezileceğine sen tecrübelerine tecrübe kat... sevgiler...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.