Ne yapıcam ben:(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve melisanur tarafından 29 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : melisanur
  1. melisanur

melisanur Guest

Sevgilimden ayrılmak üzereyim hatta ayrıldım ama onu herşeyden çok seviyorumsenağlama

O kadar yanlız hissediyorumki kendimi derdimi kime anlatsam bilmiyorum:çok üzgünüm:

Obenim herşeyim hayatımın anlamıydı herşeyimi onunla konuşurdum ayrılığı ben istedim oda tasdikledi akşam ama şu an bi mesaj yazmış çok kötü oldum bende ona bi cevap yazmak istiyorum beynim yorgun bulamıyorum güzel sözler yardım edermisiniz

Onun bana yazdığı mesaj şu:

Üzgünüm Artık yarınlara dargınım,Sevinçlere vurgun olmuş mısralar ezberimde hep dolaşır beynimde....Ve İşte SENSİZLİK!!!Büyük çok büyük kayıp kalbimde.Kimseye anlatamadığım anlatıpda derdime derman bulamadığım yanlız SEN Sevipde ulaşamadığım,tutmak istediğimde ellerini tutamadığım,Bakmak derin derin gözerine bakamadığım,sıkıca sarılmak istediğimde sarılamadığım,yanımda iken bile sana doyamadığım,ulaşmaya çalıştığımda bile ulaşamadığım,hep hayal kırıklığına uğradığım ve uğruna sadece göz yaşları ile yetindiğim yanlız ve yanlız sen sen o kadar büyüksün ki bende sevipde alamadığım sen......

Bu Mesajı yolladı biraz önce ne yapmalıyım ben ona ne cevap yazmalıyım bilmiyorum:KK43:(

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Mayıs 2008
  2. 29 Mayıs 2008
  3. Elis

Elis Guest

bilmemki arkadasim ne yazsan illa guzel sozler arayip bulmana ne gerekvar kalbinden gecenleri yaz yeter daha masumdur cunku....ayrica sen istemissin ayrilmayi bu kadar seviyosan niye ayrildinki ..............

4. 29 Mayıs 2008
  5. madem bu kadar asiksiniz niye ayriliyorsunuz be kardesim? ask o kadar guzel duygu ki.bile bile kendinize niye aci cekdiriyorsunuz? eger yok mutlaka ayrilmamiz lazim deyip onemli nedenlerden dolayi ayrildinizsa geriye donme derim.ask cok sey ama hersey degil.bazen hata yapdiriyor insana.cunki insan asik oldu kalbi normaldan hizli beyni normalden yavas isler.kolay gelsin.insallah heyirlisi olur sizin icin

6. 29 Mayıs 2008
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    anladığım kadarıyla oda sizi hala seviyor..neden ayrılıyorsunuz o zaman???

8. 29 Mayıs 2008
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Neden ayrıldığınızı bilmiyorum ama çok büyük sorunlar olduysa,geri dönüş olmayacaksa ben olsam hiç bir şey yazmazdım..:1no2:
    Boş yere uzatarak ne onu ne de kendimi üzmezdim.Belli ki severek ayrılmışsınız,artık bir karar vermeli,geleceğe bakma zamanı.benneyaptımki

10. 29 Mayıs 2008
  11. betty_sew

betty_sew prensesini bekliyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ayrılmayı isteyen bendim demişsin ama sebebini yazmamışsın
    oda tamam demiş ama arada sanırım gurur olmaması için tamam demiş
    eğr birbirinizi seviyorsanız neden eziyet ediyorsunuz ki
    ayrılma nedeni düşün ona göre cevap ver bence
    :1hug:

12. 29 Mayıs 2008
  13. EU2

EU2 Guest

bence Olanlari Tam Anlamiyla Anlatsan Sana O Yönde Ne Gibi Bi Cvp Yazman Gerek Onu Söylerdik Tatlim.. Fakat Benim Garibime Giden Oda Onaylamiş Ayriliği Neden Peki Ikinizde Aci çekiyorsunuz?? Bence Sevginiz Hala Bitmemiş Sizin Dönüşü Olmayan Bi Kararmi Bu Yani çokmu Büyük Bir Sorununuz Vardi Tatlim??

14. 29 Mayıs 2008
  15. Kxoxmxuxr Prenses

Kxoxmxuxr Prenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    meliscim bende aynı lalişim gibi düşünüyorum:çok üzgünüm:

16. 29 Mayıs 2008
  17. melisanur

melisanur Guest

Hepinizden alıntı yapmıyorum arkadaşlar kısaca özetleyeyim bizim ailelerimiz yani daha doğrusu benim ailem ilişkimize karşı çıkıyor tam 5 senedir mücadele içindeyiz.Ben artık çok yoruldum onun için o kadar değerliyimki el bebek gül bebek beni sevgisiyle bu günlere getirdi fakat ailemin onunla birlikte olduğum için beni aşağılaması beni çok kırıyor ne yapacağımı bilemiyorum arada kaldım.:KK43:

Sorun sadece aileler bizim aramızda en ufak bir sorun yok olan sorunlarda bu sorunlardan ileri geliyor.

18. 29 Mayıs 2008
  19. melisanur

melisanur Guest

Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız 5 yıldır neden devam ediyorsun şimdi çok zor olacak diyeceksiniz ayrılmak evet gerçekten öyle.Mücadele ettik bugüne kadar kararlı ve istikrarlı bi şekilde gidesek Kabulelnirler dedik senelerin geçmesini bekledik.Ama sonuç aynı :çok üzgünüm:

Ailemide çok seviyorum onuda onu kabullenmelerini istiyorum ama olmuyor.Çok yoruldum artık gizli kapaklı görüşmelerden kaçamak kaçamak yaşamakdan.Düzenli bi hayatım olsun istiyorum.Sabah gözlerimi açtığımda ilk onu görmek istiyor gözlerim çok acı çekiyorum ve hayattan yaadığım hiçbir andan zerre miktarı zevk almıyorum.Allahın gücüne gidiyor belki.Ama yapamıyorum:çok üzgünüm:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.