Ne yapılmalı ki bu durumda.............!fikirleriniz önemli benim içinnn : //

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve tedil tarafından 17 Eylül 2008 başlatılmıştır.

17 Eylül 2008
    Konu Sahibi : tedil
  1. tedil

tedil Guest

Bayanlarr aranıza yeni katıldım..öncelikle herkese mrb.benim aklıma takılan şeyy bi erkekle tanıştığımızda ciddi bişeler olabilcek gibiyse,sorularına hepp doğru cvplarmı vermek gerekir??örneğin;hiç biriyle öpüştünmü diyorr ne denirkiiiii doğruyu söylesen bir türlü söylemesen bir türlüü????sizce ne yapılmalıfisfisfis yada sizinde başınıza böyle bişey geldimi,geldiyse kocişleriniz duymadan banada açıklarmısınızzzzzzzzzzzzzzzzz:eek:

2. 17 Eylül 2008
  3. beachbunny

beachbunny Guest

aynı şeyi bende yaşadımçok tereddüt ettim ama sonunda söyledim ilk öpüştüğüm kişinin o olmadığını.bence saklama.aranızda hiçbişeyin gizli kalmasını istemiyosan tabi.için daha rahat olura.s.

4. 17 Eylül 2008
  5. pembeinci

pembeinci Canan & Murat Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    açıkçası benim başıma gelmedi gelseydi açıklarmıydım :uhm: sanmıyorum çünkü o geçmişte yaşanmış özel hayatım çok fazla kurcalamaya gerek yok diye düşünüyorum.üstü kapalı anlatmakta fayda yerimseniben

6. 17 Eylül 2008
  7. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.032
    Ödül Puanları:
    163
    ya yalandan kim ölmüs daha önce kimseyle öpüsmedim de gitsin
    sonra basinin etini yer yok kimdi benden yakisiklimiydi ona asikmiydin v.s.

8. 17 Eylül 2008
  9. tedil

tedil Guest

hayır kimseyle öpüşmedim bendesem gülünç bi duruma düşcem die düşünüorum kendi kendime bide yani ciddi düşündüğün kişi olunca fayda var dimi kızlar yaaaa

10. 17 Eylül 2008
  11. tedil

tedil Guest

aynen aynen yaa kimdi cart curt unuttunmu flann offffff

12. 17 Eylül 2008
  13. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Yani, daha önce biriyle çıktım mı, ne kadar sürdü türü çok genel konulara cevap veririm belki ama kimdi, öpüştün mü, nasıl öpüştün, nerde öpüştün, yok başka naaptın türü kişiye özel konulara hiç sokmam bile. Ne gereği var ayrıca ona neymiş daha ortada birşey yokken?
    Onlara bakıp da mı karar verecek ciddi olup olmayacağına?
    Kimse cam faunusta yaşamıyor, elbette herkesin bi geçmişi var.
    Ama o geçmiş de kişiye özel, "ciddi olabilecek gibi birşey" durumunda hiç girmem bile ben bu tür konulara.
    Daha bismillah demeden soruyorsa zaten belli ki hazmedemeyecek olayı...

14. 17 Eylül 2008
  15. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    öncelikle bu sorularla muhattap olmak hiç hoş değil
    şahsım adına böyle bir soru karşısında bekledigi cevabi değil agzının payini veririm once bunu soyleyeyim
    sana gelirsek
    erkek arkadaşının bunları merak etmesi bu tür şeylere (bekaret, masumiyet vb.) önem verdigini gösterir
    bu durumda doğruyu söylemen gerektigini düşünmüyorum
    zaten ilişkilerde "herşey seffaf olmali opustugunu elleştigini koklaştigini bir bir söyle" mantigini hiç anlamam
    bu tür şeyler başta samimiyetle yapilmiş itiraflar gibi gorunsede zamanla ciddi ilişkileri bitirip, evlilikleri sarsabiliyor
    biz kadınlar bile erkegimizin bir başkasına dokunmuş olma ihtimalini kolay kolay kabullenemiyoken erkekler doğaları itibarıyla daha hassastir
    ve bu tip tensel temaslar hep sorun olmuştur onlar için
    neden sorup ogrenme geregi duyulur anlamıyorum, sonucta daha once başka ilişkileri olmuş bir genc kızın oturup da 5 taş oynamayacagi aşikar değil mi?
    ha ayrıca şu da var
    sen opusme konusunda çok tecrubeli isen adama her ne kadar "opusmedim" de desen doğru soyleyip soylemedigini anlaması için bi kere opusmeniz yetergamyoncuiremsu
    karar yine senin ama ben söylememen taraftariyim:ecrin_bebek:

16. 17 Eylül 2008
  17. tedil

tedil Guest

peki nasıl geçiştirlebilir mantıklı bi şekilde?fisfisfisben utanıorum o sorarken yaaaaaaaaaaaaaaaaa:1no2:

18. 17 Eylül 2008
  19. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    kız canım
    "nasıl bi soru bu böyle!!!, ne demek istiyorsun sen!!!" de tersle
    aslında bunu ilk sordugunda söylemeliydin
    pişman etmeliydin sorduguna sormuşluguna:ecrin_bebek: