Ne yapmak istiyor?? fikirlerinize ihtiyacim var kizlar lütfenn

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve elacik tarafından 22 Nisan 2009 başlatılmıştır.

22 Nisan 2009
    Konu Sahibi : elacik
  1. elacik

elacik askim asklarindan bulasin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Slm kizlar, benim hikayemi çogunuz biliyorsunuzdur 10 ay once erkek arkadasimla askerdeyken hiç bir neden yokken sadece maddi durumu ii degil diyip beni terketmisti, sonra msne tekrar eklemistim geçenlerde havadan sudan konusuyorduk, her neyse geçenlerde benim d. gunumdu herkes sagolsun kutladi ama ondan çok beklemistim malesef hiç birsey gelmedi ertesi gun tesadufen msnde denk geldik benim iletimde de kaç gun onceden MUTLU yaziliydi o da bana hep mutlu olll yazdi birden hic slm fln vermeden bende saol dedim bi kaç dakika sonra tsk ederim d gunumu hatirladigin için dedim o da unutmadim 13 nisan dedi, bana deger verenler sagolsun diyip çiktim, o gunden sonra hic denk gelmedik iletilerinde " ZAMANI GELINCE" birde 'HER SABRIN BI SONU VARDIR' yazmis.
    Acaba bana mi yaziyor diye dusunuyorum?
    Simdi de ben pc basinda yoktum kendisi bana slm nasilsin yazmis, hiç benimle daha once konusmak istemeyen adam kendinden artik konusup duruyor.
    Haftaya da kendi dogum gunu onada bana yaptiginin aynisini yapicagim ne kadar hala seviyorsam da..
    Siz ne dusunuyorsunuz kizlar? ne yapmak istiyor?

2. 22 Nisan 2009
  3. cosmicpower

cosmicpower Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    güzelim ufacık şeylerle kendini ümitlendirme.seven adam adam gibi seviorum der evlenene kadar da bekler.seni çantada keklik görüyor bence

4. 22 Nisan 2009
  5. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    bence vicdan azabi duyuyor olabilir... kendini ifade etmek istiyor olabilir ya da... belki soyle biraz sohbetten sonra sana ayrilma sebeplerini aciklayacatir... bu sekilde ayrilmasinin nasil bir sebebi olur onu da bilemiyorum ama erkeklerin aklini okumak zor...:1no2:

6. 22 Nisan 2009
  7. elacik

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklisin cnm, su anda kendimi çektim kendisi kendinden birseyler yapi veriyor artik ben gereginden fazla verdim degeri artik kendisi birseyler yapsin

8. 22 Nisan 2009
  9. cosmicpower

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım kendini ifade edemeyen insandan hayır gelmez.zorlamalarla ilişki yürümezzz.takma kafana hayatını yaşa.

10. 22 Nisan 2009
  11. elacik

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ayrilma sebebini maddi olarak bahane etmisti ama ben yinede pes etmemistim devam ettim, sonunda cok bunaltim herhalde ki hersyimi sil fln demisti o zmn nedeni sorunca bocalarak nisanliyim dedi, ben hic bir zmn inanmadim, ki su an nisanli olsa boyle hareketler yapmazdi, birde beddualarimi aldi hakkimi hic helal etmiyorum ve de hep cektigimin iki mislisini ceksin diye dua ediyorum hergun, çok tuhaflar gercekten

12. 22 Nisan 2009
  13. cosmicpower

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    elacik senin üzülmeni kesinlikle istemem.çünkü benimde aynı şeyler başıma geldi.aşıktım en ufak şeyler gözümde büyüyodu.ben yürüttüm ilişkiyi o ise önceden düşünmüş ayrılmayı.biraz duygusuz olalım

14. 22 Nisan 2009
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.365
    Ödül Puanları:
    363
    Bence msn iletilerine takılmayın..
    Siz bankacı olduğunuza göre karşınızdaki de çocuk değildir herhalde..
    Gizli gizli mesaj vermek yerine açıkça duygularını söyler..kaydirigubbakcemile

16. 22 Nisan 2009
  17. EU2

EU2 Guest

canım iletilerle olcak iş mi bu seviyosa gelir seviyorum der ne bu şifreli iletili filan...

sen de kendini böyle hazırlama.. seviyosa desin..

18. 22 Nisan 2009
  19. elacik

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklisiniz kizlar seviyorsa kendisi birseyler yapar, su an kendinden konusmasi bile benim için sasirici, belki de saniyordur ki su an biriyle birlikteyim