ne yapmalı?fikirlere ihtiyaç var acilen...

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve seyma42 tarafından 27 Kasım 2008 başlatılmıştır.

27 Kasım 2008
    Konu Sahibi : seyma42
  1. seyma42

seyma42 Guest

slm kızlar,
    bu dert aslında hepimizde vardır ve bana yardım edebilecek insanların sadece bu sitede olduğunu düşünüyorum inş fikirlerinizi benimle paylaşmayı çok görmezsiniz bana.
    kızlar, benim 5 yıllık bir ilşkim var ve evlenmeyi düşünüyoruz ama onu tanıdıkça onunla yapamayacagım gibi geliyor bana.ikimizde aynıyız kimse alttan almayı bilmiyor o sertse ben daha sertim ben sertsem o daha sert anlatabiliyormuyum?yapımız bu alttan almaya cok calısıyorum ama olmuyor sınırı var sonucta herseyin.
    evet kızlar 5 yıl dile kolay ondan ayrılayım diyorum ama olmuyor bunca yılın alıskanlığı var yenisini bulmaktansa elindekini güzelleştirmek daha iyidir biliyorum ama olmuyor işte yapamıyorum.
    asagı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık olayı.nolur bana bir akıl verin.
    ilişkime dair soracagınız soruları yanıtlamaya hazırım...

2. 27 Kasım 2008
  3. seyma42

seyma42 Guest

ben ona güvenmiyorum ve ona her seferinde bunu söylüyorum,düşünüyorum ki o da artık bana güvenmiyor...

4. 27 Kasım 2008
  5. dido2147

dido2147 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam canım,bence iyice tartmalısın,eksilerle artıları karşılaştırmalısın.Anladığım kadarıyla neredeyse aşk kalmamış,sadece alışkanlık var ve bununla birlikte iletişim bozukluğu da var,iletişim herşeyin temelidir,iletişim bozukluğu olursa ne sevgi ne de saygı kalır.Elindekini güzelleştirmek istiyorsan,öncelikle kendin bir uzman desteği al,hatta bunu ondan gizle.Daha sonra uzman gerekli görürse onunla da görüşebilir.Sağlıklı kararı ancak bu şekilde verebilirsin.

6. 27 Kasım 2008
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    5 sene olmuş!!!
    Bu karşılıklı güvensizlik sebepsiz yere ise acilen psikoloğa gidin her ikinizde..gamyoncuiremsu
    Tamam kimseye %100 güvenemeyiz ama bu kadar da abartmanın yanlış olduğunu düşünüyorum.. Paranoyak olursunuz Allahım saklasın..:nazar:

8. 27 Kasım 2008
  9. seyma42

seyma42 Guest

seviyorum ve o da her defasında sevdiğini söylüyor.bizimkisi sadece alıskanlık diyorum ben ama bir baskasına da alısmak istemiyorum.kolay degil çünkü herseyi sil baştan yaşamak

10. 27 Kasım 2008
  11. seyma42

seyma42 Guest

sebepsiz degil bu güvensizlikler en basiti 4 yıl sigara kullandığını benden gizlemiş ve bu gün ögrendim ki arkadasının dün attığı mesajı silmiş arkadası söyleyince ögrendim.acaba gizli işler mi karıstıyor diye kendi kendimi yiyorum.msj atan arkadası erkek bu arada.

12. 27 Kasım 2008
  13. ladyyuppi

ladyyuppi namidiger platonik_ask ;) Üye

Beğenildi:
    83
    Ödül Puanları:
    153
    ya herseyde uzman da uzmani dogru bulmuyorum ben
    acikcasi.. bu konuda bi uzmanla görüsmesi gerekmiyor bana göre..
    ikinizde sertsiniz, anlasmazliklar oluyor bu yüzden
    ama birbirinize alismissiniz tabiki bu yüzdende ayrilamiyorsunuz..
    bir kere cok önemli bisey daha eklemissin oda güven..
    Güveniniz kalmamis, alttan aliyorum ama nereye kadar diyorsun..
    Böyle seyler varken iliskiniz daha ne kadar yürüyebilirki..
    Simdi ayrilin diyecegim biliyorum pat diye olmaz ama evlenmeyi
    düsünüyorsunuz ve iliskiniz yürüyemeyecek sekilde..
    Ya oturup iyice konusun, senin su hatan var, benim bu hatam var,
    birbirimize artik daha toleransli davranalim deyip deneyin ve devam edin
    yada ayrilin...

14. 27 Kasım 2008
  15. seyma42

seyma42 Guest

konustuk bunca zaman ama etkili olmuyor diye düşünüyorum yazmayı da denedim o da olmadı.insana hani bişey yap deyince yapmak zoruna gider ya içinden gelmiyorsa öyle bişey iste.kendi düşünsün istiyoru olmuyor.bilmiyorm.uzmanla görüşmek degil bir baskasının karsısına geçipte bundan bahsetmek çok zoruma gidiyor.en samimi arkadaslarıma bile anlatma taraftarı degilim.

16. 27 Kasım 2008
  17. dido2147

dido2147 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eğer bu ilişkinin bitmesi ya da sürmesi bu iki insanın hayatında bir boşluğa sebep olacaksa ve zarar görülecekse uzman desteği hiç de küçümsenemez

18. 27 Kasım 2008
  19. dido2147

dido2147 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76