ne yapmalı

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve dionne tarafından 29 Nisan 2010 başlatılmıştır.

29 Nisan 2010
    Konu Sahibi : dionne
  1. dionne

dionne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    saçlarım belimdeydi yarı belime getirdim ve pazar günü gittim omuzlarımda kestirdim fönlü hali süper herkes çok beğendi farklı bir hava kattı ama yıkadıktan sonra gördüm ki garip bir şey olmuş nasıl şekil vereceğimi şaşırdım bir tek at kuyruğu oluyor saç o kadar
    ekiden saçımın önü maşalı gibi olurdu saç kendiliğinden iç içe geçerek kıvrılırdı hoştu şimdi o da olmuyor neden anlamadım önlerim çok kötü of ne yapacağım ben mafoldumben

2. 30 Nisan 2010
  3. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    fönle canım kuaförde nasıl fönlediklerini görmussundur ya da duzlestırıcın yokmu, masada yapabılırsın

4. 30 Nisan 2010
  5. wickergirl

wickergirl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Acı ama gerçek bu olsa gerek, geçmiş olsun :KK43:

6. 1 Mayıs 2010
  7. dionne

dionne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    maşayı da fönü de beceremiyorum elim yatkın değil böyle şeylere :sinifsinif:

8. 2 Mayıs 2010
  9. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    bende omuzlarıma kestirdim geçen hafta seninle aynı sendromu yaşadım :KK43: maşasız çıkmaz oldum düzleştirdim bikerede off ne bilim toplamak bile istemiyorum ben aslında eşitler bnmkiler ama istersen maşayla bukle değilde dalgalı yap böle dışa doğru dolma sarar gibi sar :KK70: hacimli oluyo hem yakışıyo saça :)