Ne yapmalıııı????

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve karrtanesi tarafından 3 Aralık 2008 başlatılmıştır.

3 Aralık 2008
    Konu Sahibi : karrtanesi
  1. karrtanesi

karrtanesi Guest

nasıl anlatmalıyım bilmiyorum. çok sevdiğim biri var.:asigim: bir süre beraber olduk birbirimizi çok sevdik. herşey güzel gidiyorken başka bir ilde çalışmaya başladı.Çok üzgünüm çoook yinede beraberliğimiz devam ediyor. fakat sorun şuki onu çok az görüyorum ne kadar telefon ve msnde konuşsakta. ve giderek muhabbetimiz azalıyor sanki her geçen gün biraz daha kısa konuşur olduk. konuşacak bişi bulamıyoruz. giderek benden kopuyormu acaba. ama bir yandanda sevdiğini söylüyor. bende çok seviyorum. bu durumdan nasıl kurtulacağım. benneyaptımki

2. 3 Aralık 2008
  3. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Aynı şehirde olduğunuzda kurtulursun bence...
    Arada uzaklık olunca ister istemez bunun gibi durumlar meydana çıkıyor.
    Allah kavuştursun tez zamanda...

4. 3 Aralık 2008
  5. gams

gams Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    araya mesafeler girince ilişkilerde sanallaşmaya başlıyor maalesef..

bazen düşünüyorum eskiden insanlar aylarca 1 mektubun gözüne bakarmış

bizlerse elimizde teknolojinin en güzel yanlarını kullanıp yinede memnun olamıyoruz..

bence korkmayın gerçek sevgiyse aranızdaki yollar buna engel olamaz..

6. 3 Aralık 2008
  7. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım tabiki seviyordur sevmez olurmu.bizde nişanlıyken eşim uzaktaydı.ben cok konusmak isterdim telefonda ama o fazla hoslanmazdı telefonla konusmaktan.ve kapatmak için ugrasırdı.ama sevmediginden degil tabiki.

8. 3 Aralık 2008
  9. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bizden yardım istemişsin de burada yorum yapabilmek için sevgilini bilmek lazım.konuşmaktan hoşlanmıyor da olabilir.bazı erkekler sevgisini pek ifade etmeyi sevmez.

eğer böyle birisi değilse ve oralarda ciddi bir problemi yoksa korkmaya başlayabilirsin çünkü sevince mesafenin önemi kalmıyor.....

10. 3 Aralık 2008
  11. bilmem_ki

bilmem_ki varlığımsın :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben elim boşken kızardım sevgilime , sitem ederdim saatlerce "neden aramıyorsun "diye
    o gercekten müsait olmadıgını söyledikce ya bı beş dk da mı olmuyo bana ayıracagın der yıne kızardım ..5 dklına aradgı zamn nıye hemen kapatıyorsun ..sonra ne mi oldu , tabiki bnde çalşmaya başladım ve haftasonu yerıme 10 dk zor oturuyorum değil tlfnu elime almk ayaga kalkıp bakmak bile istemıyorm aradımı diye ..onu o zaman anladım
    canımm sevgisinden eminsn takılma böle şeylere, çalışmak zorunda ve bu senı araması nı bi şklde zorlaştıryo .. yanında ol hakediyorsa :KK66:

12. 3 Aralık 2008
  13. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    sevmeye engel değil mesafeler:asigim:

14. 3 Aralık 2008
  15. edi

edi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    min arkadaşımızın dediği gibi bazı erkekler konuşmayı pek sevmezler...
    Yalnız önceden çok mu konuşuyordunuz? Eğer öleyse ve şimdi azalmaya başladıysa bazı şeyler kopuyor olabilir. Ama korkma her ilişkide dönem dönem böyle şeyler olabiliyor önemli olan güçlü olup üstesinden gelebilmek... :1hug:

16. 3 Aralık 2008
  17. BenUgurBocugu

BenUgurBocugu CEYİS BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    298
    [tebrık edıyorumm senı kuşum aynen katılıyom benım aşkımda kayserıde taaa:eek::asigim:/B]

18. 4 Aralık 2008
  19. karrtanesi

karrtanesi Guest

teşekkürler desteğiniz için. ama eskiden çok iyiydik yani uzun uzun konuşurduk, baya bi neşeli geçerdi her konusmalarımız. ama bu yavas yavas bitiyor konuşacak konu bulamıyoruz. tabi bunun için bişiler paylaşmak lazım birlikte bişiler yapmak lazım böyle bir imkanımızda yok belki ayd bir defa. bu bir dönemse umarım çabuk geçer dayanamıyorum hep kendime soruyorum acaba bitiyormu. nolur bitmesinn..