Ne yapmaliyim bilmiyorum deliricem

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve serbet tarafından 25 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : serbet
  1. serbet

serbet herkesi seviyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    SLM arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz ben yıllardır adet düzensizligi ile ugraşıyorum2 yıllık evliyim kasımda doktora gittigimde bana progestan diye bi hap verdi 3 ay kullanınca düzelme olur dedi 3 ay kullandım kullandıgım sürelerde gününde oldum bırakınca gene başladı düzensizlik bu düzensizlikte tabiki 3 ay adet olmadım mayıs ayında tekrar gitti aynı dr bu seferde ultroson filmi çekilki horman testi yapıldı bana gayet saglıklı gözüküyosun dedi ve forlutal diye bi hap verdi haziran ayında kulandım ve adet oldum ama resmen zorla az azcık geldi normalde 6 gün sürerdi resmen 2 günde bittim şimdi ise tam 66 gün oldu evet 66 gün ne kadar uzun dimi bende gene yok ve kasıklarıma birden agrı saplıyo ve ben korkuyorum bişimi var acaba diye ben bebek istiyorum ama eşim istemiyo iki yıl içinde hiç denemedik olup olmadıgını dahi bilmiyoruz dr yapın dedi ama eşim istemiyo :eek:bana yardım edin lütfen kafayı yiyecem testlerdede yok çıkıyo senağlamasenağlama

2. 25 Ağustos 2008
  3. tuliny

tuliny hér$éy s@n@ d@iR .. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Konuyla ilgili pek bilgim yok canım. Eğer bebek olma imkanı varsa ve bebekle birlikte adetin düzene girecekse eşinin de ikna olup bebek sahibi olmanız lazım. Yardımcı olamadım kusura bakma :KK43:

4. 25 Ağustos 2008
  5. camdankalp38

camdankalp38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    belki bi bebeğin olduktan sonra bu problemin ortadan kalkıcaktır,çoğu kadın doğumdan sonra bu tür şikayetlerinin bittiğini söyler...ama önce eşini ikna etmen gerek...allah gönlüne göre versin canım

6. 25 Ağustos 2008
  7. axsxkitom

axsxkitom Konyanın Gülü :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    gebelikten şüpheleniyorsan test yap istersen.
    eğer hamileysen eşinde güzel haberi duyunca isteyecektir bebeği..

8. 25 Ağustos 2008
  9. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    çok ilginç,eşin neden çocuk istemiyo,karı koca arasındaki sevgiyi pekiştiren çocuk değilmi,bana çok mantıksız geldi,hiç kimse yanlız yaşlanıp ölmek istemez,eşinle biran önce konuş,inan çocuksuz ev bomboş,anlamsız...ama önce adet düzensizliğin için tedavini ol canım sonra bebek yap..geçmiş olsun...:1closedeyes:

10. 25 Ağustos 2008
  11. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benımde aynı sorunum var 3-4 ay adet olamam ama şükürler olsun çocuk istemeye başladığımız ay hamıle kaldım benımde bu tür korkularm vardı ama yersizmiş

12. 25 Ağustos 2008
  13. kxixymetlim

kxixymetlim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benimde adet düzensizliğim vardı ama 10-15 gün geçerdi maksimum.çocuk istemeye başladık olmayınca dr gittim progestan verdi bir ay içtim 3 aydır düzenli adet oluyorum bi daha içmedim ama hamilemisin die sorarsan hala kalamadım tam 8 ay oldu bebişimizi bekliyoruz bakalım bu ay gelecek mi?

14. 26 Ekim 2008
  15. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.