Ne yapmalıyım çok mutsuzum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve enny tarafından 1 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : enny
  1. enny

enny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    6 yıllık evlıyım bu zamana kadar iyi kötü günler gecirdik.zaman zaman gunlerce küstük.Eşim genelde ıyı ve sakın bır ınsandır daha dogrusu ınsandı...ilk evlendıgımız zamankı kadar düşünceli ve yumuşak olmasını beklemıyorum cunkı bır suru stresı var haklı buldugum konular var onunla ılgılı ama okadar ınatcı oldukı anlatamam..
    dediği muhakkak olur kafasına koyduysa ne desem boş ağlasam yalvarsam ınadını kıramam.küs oldugumuz zamanlarda haklı veya haksız barışmayı hep benden bekler oldu .ılk adımı ben attıktan sonra ozrunu dıler oldu.ve ben bundan cok yoruldum .Dün gece yıne tartıştık fransadan teyzesının kızı geldı ve eşi 3 gün üst üste eniştesiyle ve kardeşleriyle dışarı çıktı.bir gecede bizde misafir ettik.ve cıktıgı akşamlarda gece 2 de 3 de eve geldı benımde en sınır oldugum sey evlı bır erkegın kım olursa olsun yanında o saatlerde dısarda olması yada sık sık dışarı cıkmasıdır dun ıcınde gıdıceklerı ıcın yemek yıceklerını söyledıler dısarda ve rıca ettı ama emırdi aslında da işte ricaaa!!!!!!
    bende gıt ama lutfen 10 evde ol dedım ve beklemeye başladım ama gelmedı bende bırkaçtane msj attım ve benı uzme lutfen vaktınde gel dedım..ve gelmeyıncede aradım ..en son dayanamadı ve saat 12 de geldı.ama kıyamet koptu rahat bır dısarı cıkamadıgını kardeslerıyle oldugunu ve onu cıok sıktıgını söyledı arkasındanda benı çok kırıcak laflar söyledı..bende gıttım yattım ve sonra 2 gıbıydı yataga geldı..şimdi küsüz.ailesinden bırı geldımı hep aynı sorunu yasıyoruz yada arkadaşları sureklı dısarı cagırıyorlar gıtmemeye calıştıgını bılıyorum.ama ben herseyı beraber yapabılırken nıye dısarlarda erkek arkadaslarıyla olsun anlamıyorum ve dedıkı kımsenın esı aramadı bı tek sen arayıp durdun dedı.örnek gösterdıgı ınsanların eslerıyle paylaşımları okadar azkı yanı kadınlar hep evde erkeklerde hep sokakta ve sık sık dısarıya cıkarsa onlar gıbı kopucagımızdan korkuyorum .çok uzun oldu özur dılerım ama fıkrınıze ıhtıyacım var dısarı cıkma konusunda ne tutum sergılemelıyım olcusu ne olmalı ?ve suanda bana dun gece kullandıgı ağır kelımelerden sonra neyapmalıyım.ne olur yardım edın ve ınatcılıgını nasıl kırabılırım....

2. 1 Temmuz 2009
  3. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım kusura bakma ama baskı yapıyorsun anlaşılan kocana
    Bebekmi bu 10 da evde ol deyince olsun.
    Sohbet güzeldir uzamıştır gecikebilir.
    Bunları sorun etmemeye çalış bence
    Arada sırada olur böyle şeyler

4. 1 Temmuz 2009
  5. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Eşiniz her akşam dışarı çıkmıyor anladığım kadarıyla, size dışarıda olacağını söylemiş, arkadaşlarıyla yada akrabalarıyla birlikteymiş. Şimdi siz devamlı mesaj atar ararsanız muhtemelen alay konusu da olmuştur ortamda. Bu konuda biraz rahat bırakın. İnanın siz üstüne geldikçe inadına yapacaktır.
    Sonra evlilik her şeyi hep beraber yapmak, her daim bir arada olmak değildir. İnsanlar ayrı ayrı da birşeyler yapsınlar. Dediğim gibi biraz rahat bırakın.

6. 1 Temmuz 2009
  7. raz

raz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence normal erkekleri bazen rahat bırakmak lazım birde nerde olduğunu bildikten sonra sorun olmaz diye düşünüyorum.
    böyle şeyleri kafana takıp üzülmemelisin

8. 1 Temmuz 2009
  9. sonuyok

sonuyok özlem kokan kızım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    evet bende arkadaşlara katılıyorum biraz rahat bırakmakta fayda var

bırak o erkeklerle takılsın sende kafanı dinle be güzelim illa evlendikse adamlarla bıcıkbıcık yaşamamız gerekmiyor değilmi
    sende kız arkadaşına gitsen kocan arasa msj atsa gel diye sinir olmazmısın

10. 1 Temmuz 2009
  11. enny

enny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tesekkur ederım ama cok korkuyorum cunku genel anlamda etrafındakıler hep eslerıyle vakıt gecırmeyı sevmeyen ınsanlar akrabalarıda oyle zaten her 15 gunde 1 cıkıyorlar herzaman bıde yurtdısından ve sehır dısından abılerı geldıgı zaman cıkıyor sadece onaylarsam kapılıcakmış gıbı gelıyo bu sefer herseyı dısarda arıcak dıye suanda o salonda ben tv odasında yemegını hazırladım verdım cay servısını yaptım bana dun gece ne soylerse soylesın ben yınede görevlerımı aksatmıyorum belkı bıraz hatasını anlar benım gıbı sızce adımı benmı atıyım yoksa beklıyımmı

12. 1 Temmuz 2009
  13. Aybk

Aybk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bence haklısınız evli bir erkeğin 2-3 e kadar dışar ne işi var ?
    Hadi olsun en fazla 11.Evde onu bekleyen bir insan olduğunu bildiği halde nasıl içi rahat edebilir.
    Bende böyle şeylere çok dikkat ederim.Allahtan sevgilimde bu konuda çok duyarlıdır.
    ınşallah evlendikten sonrada böyle olur.

Umarım kısa zamanda halledersiniz sorununuzu.

14. 1 Temmuz 2009
  15. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    O nasıl size bir şeyleri dayattığında kızıyorsanız, aynı şekilde siz de ona saat 10'da evde ol diye dayattığınızda kızıyordur.
    Sürekli çıkmıyor diyorsunuz, e koskoca adam bu. Ne yapacağını da biliyordur az çok.
    O kadar rahatsız olacağınıza siz de hazırlanın, gidin onunla dışarı.
    Siz sıktıkça o daha da yapar gibime geliyor.
    Ha siz bu konudan rahatsızsanız, konuşur, anlaşır, bir ortak nokta bulmaya çalışırsınız.
    Böyle işi inada bindirip, küsmeyle olmaz bence :1no2:

16. 1 Temmuz 2009
  17. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    selam
    15 günde bir yapyorsa yada uzaktan akrabalari gelince brak braz disarda kalsin
    bence fazla sykarsan 3 olur 5
    cocuk degilki bu ha ama esini senden iyi kimse taniyamaz eger fazlasini yaptirirsam
    yoldan cikiyor dersen ona bisey diyemem
    ama ben bi seye daha takildim
    küsde olsan darginda olsan
    okadar esinle zaman gecirmek istedigini yazmissin ozaman neden o salinda
    sen pc basindasin ???
    bence git esinle ilgilen ozaman ilgi sadece cay yemek vermek degildir unutma
    hakkinda hayirlisi

18. 1 Temmuz 2009
  19. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    O da sizi bu kadar sıkıyor mu merak ettim doğrusu.. Benim eşim ben akrabalarımla dışarıdayken 10 da evde olacaksın dese sonra da sürekli arayıp mesaj atsa ben de kıyameti koparırdım.. Üstelik o erkek.. Başına bir şey gelme olasılığı da yok yani..