ne yapmalıyım kızlar

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve dicerr tarafından 3 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Ekim 2008
    Konu Sahibi : dicerr
  1. dicerr

dicerr Guest

arkadaslar hemen konuya gıreyım bn okulumu bıtıremedım henuz ve nısanlanmak ıstedıgım bırı var onu cok sevıyorum bayadr bırlıkteyız cok ıı bı ınsan bnm aradıgım tum ozellıkler onda var ve benı cok sevıyor bu zamana kadar benım ıcın cok fedakarlık yaptı yanı okurken maddı olarak bıle ..aılesıyle tanıstım ve onlar hmn soz yapalım dedı bnde anneme söledım bugun kıyamet koptu baban polise vermez felan dedı okul bı bıtsın polis esı olmak cok zordur hep korkuyla beklıcen felan .. nasıl daranmam gerek evlenırken aılesıyle sorunlar yasayan oldumu arkadasıma durumu anlattım sabahtan berı aglıyor bende coktum guclu olmalıyız dıorum hayallerım bıttı dıyor cok kotuyum bana yardım edın bı fıkır verın nasıl davranmalıyım :a015:senağlamasenağlama

2. 3 Ekim 2008
  3. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Güzelim Polis eşi olmak streslidir ama seviyorsun sonuçta. Gurur vericidir. Ama kesinlikle okulunu bitir. Aileni de iknea etmeye çalış sevgiyi gerçek aşkı bulmak öyle kolay değildir. Ama önce okulllll

4. 3 Ekim 2008
  5. BenDerin

BenDerin Allah'ım şükürler olsun. Eski nick DERİNNN Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    Canım ailen haklı okulunu bitirip yuva kurman daha uygun olur. Şuan oturup konuşup bir karar alın söz takarsınız en azından ve evliliği zamana bırakıp okulunu bitirirsin bu arada kaçıncı sınıftasın?

6. 3 Ekim 2008
  7. dicerr

dicerr Guest

bnde öle dıorum zaten okul bıtmeden evlencem demıorumkı ya arkadasım yuzuk takalım ıstıo rahat edemıcekmış nıyetımın cıddı oldugunu bılsınler dıor ben bıraz sabredelım dıorum sabahtan berı hem kendını yedı hem benı bıtırdı napcam ben offfff

8. 3 Ekim 2008
  9. dicerr

dicerr Guest

son sınıfım aılem soz de ıstemıor babam ıse grdıgımı gormeden el elıne baktırmzmış hersey bızım ıcınmıs cocugumuz olmadan anlayamazmısız ..arkadasımda sozlenmeden ben nasıl beklıycem baksana babanın vercegı yok dıo

10. 3 Ekim 2008
  11. sweety27ist

sweety27ist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    vereceği olmasa da birbirinizi seviyorsanız bi şekilde birleşirsiniz ikna edersiniz e birbirinizden eminseniz acele etmenize gerek yok şimdi olayın üzerine giderseniz ortalık dahada karışacak

12. 3 Ekim 2008
  13. abroad

abroad ~Eksiklik kendi ozumde~ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canim zor bir surec Allah yardimciniz olsun a.s.,ama hemen pes etmeyin.Ailenizin hakli olarak endiseleri olacaktir.Sonucta onlarda sizin mutlu olmanizi istiyorlar.Bence biraz bekleyin ve ailesinin tanismak istedigini soyleyin.Moralinizi yuksek tutun cunku bunlar cok olagan seyler aileler polislere kasi biraz onyargili oluyor..

Ayrica arkadasinizinda bu konuda anlayisli olmasi lazim a.s

14. 3 Ekim 2008
  15. dicerr

dicerr Guest

bende öyle dıorum bıraz zaman gecsın dıorum hayallerım bıttı bn böle olcagını bılıodum felan demeye basladı bn annemlere ne dıcem dıo onun aılesı bılıo ve cok ıstıolar dayıları teyzelerı bıle benı bılıor allahım ne zormus bu ısler babam da cok serttır nasıl davrancam sasırdım

16. 3 Ekim 2008
  17. ozlemvetatlicadi

ozlemvetatlicadi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Keşke ailenin düşüncelerini söylemeseydin arkadaşına.
    Benimde ailem ilk önce çok karşıydı,ama hiç belli etmedim ona.Hep kendim hallettim,tek başıma ağladım,eninde sonunda razı olacaklar,senin mutsuz olmana ne kadar dayanabilirler?
    Şimdi aşkınız için mücadele zamanı.Ama öyle biz bittik,olmayacak gibi düşüncelere kapılıp vazgeçerseniz,zaten ailenizde bu aşkın büyük olmadığını düşünecekler.
    Arkadaşınıza biraz sabretmesini söyleyin.Herşey güzel olucak sonunda ben eminim.
    Acele etmeyin,ailenizi ikna için zaman gerekli,onun güzel özelliklerini anlatın ona.
    Onunla ne kadar mutlu olduğunuzu hissettirin ailenize.
    Mutluluklar...

18. 3 Ekim 2008
  19. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım ilk öncelikle allah size kolaylıklar versın...
    polis eşi olmak stresli olduğu gibi gurur verıcı bır durumdadır..
    egerki sizbirbirinizi seviyorsanız bunların üstesinden gelmek kolay olacaktır..
    şu durumda sevgılının bıraz anlayışlı olmak zorunda...
    sen ailenı ıkna edesıye kadar bıraz bekleyın...
    zaten erkek arkadaşınız davranışlarıyla senınle ciddi bir beraberlık olmak ıstedığını kanıtlamış..
    sende okulunu bıtır..belkı ailen okulunju bıtıremeyecegınden endişe edıyordur...
    sonuçta aileler çocuklarının iyi olmasını isterler..
    onlarda senın ıyılıgını düşünüyorlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.