Ne yapmalıyım?Lütfen bir fikir verin..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve eylul_pinar tarafından 1 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1 Şubat 2010
    Konu Sahibi : eylul_pinar
  1. eylul_pinar

eylul_pinar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba...benim problemim eşimle...3 yıllık evliyim..23 yaşındayım.evlendiğimiz günden beri çok ciddi sıkıntılar yaşıyorum..bir kısmını aştım ama mecburiyetten çünkü yapacak bir şeyim ve gidecek bir yerim yok.ne yapmadıki bana 8 aylık hamileyken bile dövdü beni..daha çocuğum 10 günlükken hastanelik edene kadar dövdü yine.nedeni ise basit problemler..genelde ailesinden kaynaklı.(tüm ailesiyle aynı binadayız)çocuğum 6 aylıkken beni evden atıp onu kaçırdı.ayrılmayı çok istedim ama gidecek yerim yoktu.sonra susmayı denedim o ne derse tamam dedim yeterki çocuğum üzülmesin diye.çünkü en ufak bişeye cevap verdiğimde bas bas bağırarak çocuğumu ağlata ağlata uyandırıyordu.bir süredir pek sorun yaşamıyoruz yani yada sorunlara sorumsuzluklarına ben alıştım diyeyim.geçen kış 2 defa ameliyat oldum.ciddi sağlık sorunlarım var ve tekrar ameliyat olmam gerekiyor.geçen senekileri sigorta karşılamıştı.ama şimdi paralı ameliyat olmam gerekiyo ve eşim hiç bişe yapmıyo.parası vardı ve gidip araba aldı kendine.şimdi ameliyat deyince param yok diyor.araba alıyorsun ama diyorum onu alırım diyo.bu kadarda yüzsüz yani.ondan çok soğudum.daha yaşım çok genç yaşanacak çok güzel şeyler var önümde.beni en önemlisi sağlığımı düşünmeyen bir insanla süremiyorum bu hayatı.nefret ediyorum ondan ama çocuğum için nerye kadar bilemiyorum.tek başıma olsam çalışıp bi şekilde ayaklarımın üstünde dururum ama çocuğumu asla bırakamam.ne yapmalıyım.nolur bir yol gösterin.

2. 1 Şubat 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.624
    Ödül Puanları:
    363
    Ailenize gidemiyorsunuz anladığım kadarı ile..
    Sığınma evine başvurun en iyisi..:nazar:

4. 1 Şubat 2010
  5. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    onun aılesınde duzelme yokmu canım. esının aılesıyledemı anlasamıyorsunuz yanı?
    cok zor bır durum ,

6. 1 Şubat 2010
  7. Liza.

Liza. love Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ne ameliyatı olman gerekiyor canım?

8. 1 Şubat 2010
  9. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Geçmiş olsun. Ne yapıp ne edip bir yolunu bulmalısın kurtulmanın. Çalışma imkanın yok mu? Asla dövmekten vazgeçmez. çocuğun da gözü önünde dayak yiyen bir annesi olsun istemez herhalde.

10. 1 Şubat 2010
  11. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    :teselli:neler yaşamışsın gencecik yaşında ailen yokmu canım varsa neden destek olmuyorlar gerekçeleri ne hamileyken dövmekde neyin nesi akannehiro çocuğada yazık psikolojisi bozulur.böyle babayla böyle gitmez.eğer ailen istemezse kadın sığınma evine yerleş

12. 1 Şubat 2010
  13. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Neden gidecek yerin yok? Ailene dönmeni tavsiye ederim. Bu adamla olmaktan iyidir herhalde.

14. 1 Şubat 2010
  15. askbocugum

askbocugum gomşumuz oluyoda bizim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Allah yardımcın olsun yaşın daha çok genç en güzel günlerinde olman gerekirken çok üzüldüm senin adına.eşinin ailesi falan yokmu varsada nası bi insan bunlar seni hamileyken bile nası dövebilir hiçmi görmüyolar sana yaptıklarını bide canım senin hiçmi ailenden kimsen yok illaki bi yakının vardır git yardım iste kurtul ondan çocuğuna yazık şimdi küçük ama ilerde büyüyecek ve herşeyi anlıyacak

16. 1 Şubat 2010
  17. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    kadınlar için kurumlar sığınma evleri falan var,oraya gidebilirsin.

o lanet olası ailesi bişey demiyormu oğullarının yaptıklarına!!!!onlarda en az onun kadar suçlu

18. 1 Şubat 2010
  19. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    belediye valilik kaymakamlık gibi yerlerden yardım alın. dayak yediğinize dair darp raporunuz var mı?

buhayatı çekmeyin size de bebeğinize de eziyet.