Ne yapmalıyım yardım edin ne olur...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ÜMITSIZ_KIZ tarafından 22 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : ÜMITSIZ_KIZ
  1. ÜMITSIZ_KIZ

ÜMITSIZ_KIZ Guest

Iki senedir bir birlikteligim var. Uzak oldugu icin görüsemiyoruz. Ona karsi bagzen sohuk oluyorum. Bagzende inanilmaz derecede özlüyorum. Ona karsi ne hissetdigimi anlayamiyorum. O kadar mükemmel o kadar iyi karaktere sahipki ilk defa bu kadar iyi biriyle karsilasdim. Ve cok cok iyi anlasiyoruz. O ise gitdiginde saatleri sayiyorum gelsin diye. O uyudugunda saatlerce uyanmasini bekliyorum. Telefonun calmasini sabirsizlikla bekliyorum. Ama aklimda hala gecmis var. Eski sevgilim ilk defa asik oldugum kisi ilk defa biri tarafindan terk edildigim icin hala onun sokundayim ve hala onu düsünüyorum. Nasil beni birakabilir diye düsünüyorum. Ve mutsuz oluyorum. Sevgilimi gördügümde ona bakiyorum ve icimden soruyorum sen bu adami seviyormusun diye. Bagzen evet bagzende cok sohuk davraniyorum. Yasim dolayisiylamidir nedir bilemem. Dört dörtlük olmasini istiyorum karsimdakinin. Kendisi cok iyi biri gercekden ama maddi durumu cokda iyi degil. Mantigimla hareket eder hale geldim 2 senedir suan 23 yasindayimm.
    Ona cok bagliyimm onsuz duramiyorum. Ama kafamdaki bu sorular neden. Acaba evlilikden korkdugum icin olabilirmi. Sonucda cok zor ve önemli bir karar hayatini etkileyecek bir karar. Okadar zor durumdayimki. Bunu onada yansitiyorum ve cok üzülüyor...

Ne yapmaliyim arkadaslar yardim edin nolurr....:bbo::enbuyukkk:

2. 22 Mayıs 2009
  3. ikircikli

ikircikli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçmişe mazi derler..giden gitmiş..nesini düşünüosun ki daha -tatlicadiarzu-

sen bak yoluna....olur mu oolmaz mı kararını da kendin verirsin en iyi..uzak mesafede ilşikiler yaşammadım buna cevap veremem maalesef..

sadece bi sorum olucak ..uzak mesafedesiniz ne kadar zamanda bir görüşüyonuz ?

herkesin aşkı sevgisi farklıdır ama benim fikrim ; düzenli görüşmediğin bi insana ne kadar bağlanabilirisn ne kadar tanırsın :nazar: bağ olur belki neden olur bazı hareketleri sizi etkilemiştir onun etkisi sürer gider.. sürekli birarada olduğunuzda herşeye karşı tepkisini görürsünüz size uygun biri olup olmadığını tartmanız daha kolay olur ...sevgiler :nazar:

4. 22 Mayıs 2009
  5. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sakın ola bir aşk acısını,başka bir aşkla örtmeye çalışmayın.
    Yıpranan siz olursunuz.
    Duygularınızdan emin olmadıkçada karşı tarafı ümitlendirmeyin.
    En tutkulu dönem olan flört döneminde,böyle gel-gitleriniz varsa,evlilikte bunlar dahada büyüyebilir.
    Önce ne istediğinizin adını koyun
    Sonra hareket edin derim ben

6. 22 Mayıs 2009
  7. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.161
    Ödül Puanları:
    488

Bence hala aklınız onda...
    Onun sizi terk etmesiniz hazm edememişiniz...
    2 yılda kara sevdalı oldugun adamın adını bile unutursun:nazar:
    siz kafanızda somutlaştırmışınız o kişiyi ondanda unutamamışınız...
    (çok mu? geregi varda unutamadınızkaydirigubbakcemile)

Bu celişkilerle nereye kadar gidersiniz... Bu gel gitlerler ilişkinizde karşı tarafda zarar görür.
    Görüyordurda. Bi an önce bi karar verin bence.
    Kimseyi boşu boşuna oyalamanın bi mantıgı yok:icecream:

8. 22 Mayıs 2009
  9. lotus_

lotus_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Biz kadınlar acı çekmeyi seviyoruz galiba.. :mymeka:

Ne güzel seni seven seninde sevdiğin(?) mükemmel olarak nitelendirebildiğin bir insan var karşında..

Mutlu olup hayatını yaşamak yerine geçmişinde kalmayı tercih ediyorsun..

Bence şu an beraber olduğun insana haksızlık bu ..

10. 22 Mayıs 2009
  11. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    siz sevgilinizle birlikte mi yaşıyorsunuz????

12. 22 Mayıs 2009
  13. SaGoSu KaJmEr

SaGoSu KaJmEr sessizliğine aşığım!!! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    yine yanlış seçimler ama bu sefer roller deişmiş resmen beynen aldatıyorsunuz sevgilinizi lütfen el insaf eski adı üstünde eski size daha ne verebilirki kimsenin kimseyi üzmeye hakkı yok eğerki sevgilinizide en ufak bir şüphe dahi olsa sevmediğinizi düşünüyorsanız hemen bitirmelisiniz bu ilişkiyi ne onu üzün nede kendinizi

14. 22 Mayıs 2009
  15. ÜMITSIZ_KIZ

ÜMITSIZ_KIZ Guest

Eski sevdigim kisiyi kesinlikle sevmiyorum.
    Sadece terk edilmeyi hazmedemedim. Simdiki sevdigimle fazla görüsemiyoruz. Aramizda yol mesafesi var. Ama onsuz duramiyorum. Bu kararsizligimin sebebini bende anlamiyorum. Ben ask acisini seven bir insanim sanirim. Belkide sevgilimi hak etmiyorum. Ocok saf ve temiz. Benide cok seviyor. Benlede ciddi düsünüyor. Ama ben evlilikden cok korkuyorum. Ailemle yasiyorum ailemle cok mutluyum. Evlilik benim icin koprüden gecmek gibi bisey o köprü saglammi degilmi bilmeden geciyorsun. Ve düsecekmiyim kalip mutlumu olacagim bilemiyorum. Ona asiri derecede saygim var. Cokda hoslaniyorum. Cokda iyi anlasiyoruz. Resmen birbirimizi tamamliyoruz. Düsüncelerimiz fikirlerimiz hayatdan bekledigimiz seyler ayni, Kafa yapimiz ayni. Bilmiyorum neden bu ikilemde kaliyorum. Bitiremiyorum da bir güc engelliyor benii... ilginc bisey bu...

16. 22 Mayıs 2009
  17. DUYGUSUZduygu

DUYGUSUZduygu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canim valla sana bisey deyim mi? sen kendini hic kandirma güzelim bu evlilk baska birsey degil... biraz ucuk kacik hayati dolu dolu yasamayi seven birisin sanirim ilk önce düsün güzelim ben bu adami herseyimi feda edebilecek kadar ve herseyden vazgececek kadar ve eski yasantimi geride birakacak kadar seviyormuyum? bu sorulara kendince cevap ara ama mantikli ol duygular biryere kadar canim. cocugun maddi anlamda fazla iyi olmadigini söylemissin ki bunu farketmissin peki evlenince her istedigin alinmiycak ve belkide duygularina birnevi ket vuracaksin. sevgi biryere kadar güzelim samanlik artik seyran olmuyor güzelim. bak göreceksin ya istedigin birgün alinmiycak 2.günde alinmiycak ama 3.günde alinmayinca artik evlilikte problemler basliycak! lafla peynir gemisi yürümez güzelim.akil veren cok olur ama ekmek veren bulunmaz. cok iyi düsün! ve yine düsün canim sevdigin insan buna degecek birimi ? evet diyorsan evlen güzelim!

18. 22 Mayıs 2009
  19. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Valla en kötü karar bile kararsızlıktan iyidir..
    Sen bize soruyorsan ne yapman gerektiğini karşındaki hakkında belli bi düşüncen duygun yok diye anlarım ben.. Sadece yalnız kalmamak adına birlikteymiş gibi mutluluk oyunu oynamak seninki..