ne yapmalıyım yardım lütfen:''''(((

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve SerserXIX tarafından 18 Haziran 2008 başlatılmıştır.

18 Haziran 2008
    Konu Sahibi : SerserXIX
  1. SerserXIX

SerserXIX susarak özlüyorum..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim sorunum bence içinden çıkılmayacak bi hal:1no2:
    aşığım ve aşık olduğum kişi beni seviyomu bilmiyorum....hareketlerinden hoşlandığı anlaşılıyo ama bazen boşa heveslendiğimi düşünüyorum bu sene memlekete nişanlanmak için gelcek bana 3 kişiyi düşündüğünü söylemişti bende onu sevdiğimi çaktırmamak için hayırlı olsun düğüne benide çağırırsın demiştim ve yüzük parmağını göstererek o parmağın hala boş olduğunu söyledi...ne yapıcam bilemiyorum kuzeniyle nişanlanacağı hakkında söylentiler çıkmıştı sorduğumda ise şuan öyle bişi olmadığını söylemişti.bilmiyorum sinirlendimi bana neden olmasın belkide o olur dedi.dün onun nişanlandığını duydum ve başımdan kaynar sular döküldü...::çok üzgünüm:AMA ÇOK ŞÜKÜR GERÇEK DEĞİLMİŞ ağustos da burda olcak sizce ne yapmalıyım onu kaybetmek istemiyorummm:1no2::çok üzgünüm:

2. 18 Haziran 2008
  3. hersey_eskir

hersey_eskir Dengesiz.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    cnm öncelikle moralini bozmak gibi olmasın ama nişanlanacagını soledi ve 3 kişi söledi diosun bu demek oluyorki sen bu 3 kişi içinde olsan dahi aşk evliliği olmayacak mantık evliliği olacaktır bu . bu yuzden fazla üstüne gitme uzak dur derim..ama yinede karar senin üzülmeni istemem mutlu günler.umarım hersey dıledıgın gıbı olur..

4. 18 Haziran 2008
  5. SerserXIX

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler canım :1hug:bende pek üsütne düşmemeye çalışcam ve geldiğinde hareketlerinden anlamaya çalışcam hayırlısı olsun ama onunla konuşmak bile o kadar mutluluk veriyoki bana... yanlız eğer bana karşı aşkı olmazsa o evlilik nasıl olabilirki bakacam inşallah hayırlısı olur.. saol canım fikirlerin için

6. 18 Haziran 2008
  7. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım sana aşık olsaydı zaten 3 kişiyi düşünemezdi, sadece sen olurdun, inşallah dilediğin gibi olur..mutluluklar..

8. 18 Haziran 2008
  9. hersey_eskir

hersey_eskir Dengesiz.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106

tatlım asık olsaydı 3 kişiyi düşünemezdi..direk bi isimn verirdi yada sen derdi..!! bence bi erkek bu cesareti gösterrebilir..

10. 18 Haziran 2008
  11. EU1

EU1 Guest

nişanlanabilirim ama 3 kişi arasından birini mi seçicem demiş yani? ne o bostandan karpuz mu seçio beyzade?

12. 18 Haziran 2008
  13. karameleks

karameleks Guest

canım fazla umıtlenmenı istemem..Bir insan ilk önce ne istediğini, nasıl birini istediğini bilmeli.. Senden hoşlansa bile sana dediği 3 kısıden bahsetmesi çok saçma.. Senin önüne daha ne kısmetler çıkar, bence hiç peşinden koşma.. Eğer gercekten seviyorsa o gelir seni bulur..

14. 18 Haziran 2008
  15. SerserXIX

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet haklısınız bende düşünmemeye çalışcam gelsin bi görecem sviyomu sevmiyomu saolun yorumlar için şuan ona karşı nötr olcam gelsin göreyim

16. 21 Haziran 2008
  17. didemce

didemce Guest

bence aşk evliligi degil sevdigin kişinin nişanlanması o mantık evliligi kurmak istiyor eger gercekten sevmiş olsaydı aklında biri olsaydı o kişide sen olsaydın 3 kişi demezdi bir kişi var geldimde o kişiyi acıklıcam derdi ama bence mantık evliligi daha dogru bu devirdi aşk kalmadı kii.....sıkma o güzel canını umarım herşey gönlünce olurr......a.s.:nazar:

18. 21 Haziran 2008
  19. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    anladığım kadarıyla mantık evliliği yapacak.
    belkide senin fikir yürütmen için böyle söyledi ...
    hmmm karışık biraz.
    ya ben ce umutlanma heran herşey olabilir gibi...