Ne yapmalıyım?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve esmeryaram tarafından 10 Aralık 2008 başlatılmıştır.

10 Aralık 2008
    Konu Sahibi : esmeryaram
  1. esmeryaram

esmeryaram Guest

merhaba arkadaşlar benim işin içinden çıkamadım bir derdim var gönül meselesi söz konusu olunca insan mantıklı düşünemiyor ben vanda üniversite öğrencisiyim güzelde bi kızım yani herkes öle diyor işte sorun nerde diyeceksiniz herşey güzellik ya da iyilikle olmuyor ben farklı bir şehirde birini seviyorum ögretmen çocuk biz 2 hafta falan çıktık arada başkalarının etkisiyle bitti ama aradan 1,5 sy geçti ben onun yanına gittim 4 gün beraberdir ilk 2 gün çok güzeldi o da beni sevdiğini söledi sonra 3.gün durduk yerde sabah kalktık morali bozuk dünkü gibi değil ne oluyor dedim bu başta sölemedi sonra ısrarcı oldum bana olamayacağını söledi tek yaşamaya alışmış bu sorumluluğu alamazmış beni üzmekten beklentime cevab vermemekten korkuyormuş aşk agırmış onun için dedi ve ben donup kaldım ya 2 gün süper sonra gel bunları dedi ertesi gün bavulumu alıp hemen gittim ama şu an knedime gelmiş değilim yemek yiyemiyorum sürekli ağlıyorum tek isteğim onun bana dönmesi ama benim ona verecek bi cevabımın olması beni kandırdı resmen ne yapmalıyım onun bana dönmesi için yani aynı şeyleri yaşasın istiyorum halen kendime gelemedim ne olur akıl verin

2. 10 Aralık 2008
  3. EU3

EU3 Guest

Mesajındaki şu cümlende, anladıgım kadarıyla sen onunla beraber kalmışsın, sakın yanlış anlama beni, bunu eleştircek degilim sonuçda kararlarını verebilcek yaştasın. Anlatmak istediğim;

anladıgım kadarıyla bu insan seni, kısa bir süreliğine kullanmış yada biras vakit geçirmek istemiş gibi görünüyor. Bu yüzdende, mantıklı açıklamalar yapamamış sana.

Hem nerden bilebilrsin ki, onun yaşadıgı sehirde başka bir kız arkadası olmadıgını ?

Canım benim, üzgünsün biliyorum, inan seni üzmek içinde yazmadım bunu, sadece benim çıkardığım sonuç, düşüncem böyle, ki inşallah umarım yanlışdır...

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Aralık 2008
  4. 10 Aralık 2008
  5. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    2 haftalık bir ilişki ve sabah kalktık dediğinize göre bir beraberllik, sanırım cinselliği de yaşamışsınız... keşke bunu yaşarken o kişiyi daha bir tanısaydınız...erkek arkadaşınız madem sorumluluğu alamıyordu da ne diye beraber oldu....ne diye duygularınızla oynadı....evet , eğer gerçekten cinselliği yaşamışsanız, erkek arkadaşınızın bu yaptığı resmen şerefsizlik. beraber oluyor sonrada sorumluluğu alamam diyor. madem öyle kendini biliyor ne diye sizi yanına çağırıp, birde bazı şeyleri yaşıyor...olan olmuş artık....bu adamdan hayır gelmez size... sorumluluğu alamam diyip sizle beraber olduğunda zaten, bu sorumluluğu almış olmuyor mu. duygularınızla oynamış olmuyor mu.... unutmaya çalışacaksınız. her zaman bu türler var, işte etrafta. biraz daha temkinli ve tedbirli olmayı da öğreneceksiniz.....2 hafta da tanıdığınız bir insana güvenilemeyeceğini...
    tabii bütün bu yazdıklarım sadece bir varsayım üzerine. net bir açıklama yapmadığınız için bu şekilde düşündüm...

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Aralık 2008
  6. 10 Aralık 2008
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bence resmen kandirildin daha dogrusu kullanildin canim...:nazar:

Aci ama gercek! Senin ona olan duygularindan istifade etti!!
    2 haftalik bir iliski icin cok cabuk yasadiniz bazi seyleri galiba, cabuk güvendin...:teselli:

Olan olmus söylenen söylenmis üzme kendini unutmaya calis, hayat tecrübeden ibaret buda sana bir ders olsun...:nazar:

Erkeklere güvenme helede 2 hafta icinde:1no2:

8. 10 Aralık 2008
  9. pinar85

pinar85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım benim; geç olsa da öğrendiğim bir numaralı kural erkeklere asla güvenmeeee
    bi tanem bu çocuk sana sağlam bir gerekçe sunamamış. gerçekten seven insan neden böyle eften püften bahaneler sunsun ki sana..
    hayatta yaşadığın pek çok zorluktan sonra insanların çok rahatça arkalarını dönüp gittiğini ve seni bir başına bıraktıklarını göreceksin. o yüzden kendinin kıymetini bil. güçlü ol.
    sen böyle ağlarken bu çocuk sence seni zerre kadar düşünüyor mu?
    seni üzdüğünü incittiğini sence bir an olsun geçiriyor mu aklından?

çok seven taraf olmak daima kötü.
    cinsellik yaşamış ol ya da olma.. bu çocuk her şekilde seni kullanmış. duygularını kullanmış senin ilk başta. beğenilmek, egosunun okşanması hoşuna gtmiş. madem böyle bahaneler sunacaktı bunu neden en baştan söylemedi?

tabii egosunu tatmin edecek senin ilginle. senin ilgini kullanmış.

pişmanlık duyma tatlım. çok zor olacak ilk zamanlar ama sana bu tavrı layık gören adamı silmeye çalış ve seni hak edecek erkeklerin de karşına çıkacağını unutma.

pişman olacak bir gün elbet merak etme.

er geç adalet buluyor yerini.

dilerim sana döktürdüğü her gözyaşı, onun da gözünden aksın günün birinde.

10. 10 Aralık 2008
  11. Geveze

Geveze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Eğer gerçekten cinsellik yaşayıp bunları söylediyse dönmesin bence sana.Adam karakterini başta ortaya koymuş.Ne demek ilk 2 gün iyi olupta sonra bir gerekçe bile göstermeden olmuyor demesi.Hepimiz hayatta bazı hatalar yapıyoruz ama hatalar yapıp öğreniyoruz birşeyleri.Sende bir erkeğe hemen güvenmemeyi öğreneceksin belki bu olayın sonucunda.

12. 10 Aralık 2008
  13. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    aranızda geçenleri günübirlik ilişki olarak görmüşse, yapacaklarınla onu geri döndüremezsin.
    bundan sonra daha dikkatli olmalısın. erkeklere hemen güvenme.

14. 10 Aralık 2008
  15. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ilk seferinde baskalarinin etkisi ile bile bitmis olmasi bence bu adamin degerini sizin gozununde azalmaliydi ama anladigim kadari ile fena tutulmussunuz ve adam da bundan istifade etmis.
    bundan sonra acele etmemenizi oneririm..

16. 10 Aralık 2008
  17. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ne çocukmuş bu böyle...2 hafta çıkıyorsunuz ve sen ona sırılsıklam aşık oluyorsun ve bırakamıyorsun...2 haftada böyle olduysan 1 ayda saçını süpürge eder,yerlede sürünürsün onun için...sen kendini hemen kaptırmışsın olaya ama kaptırmaman lazımdı..istemiyorsa bırak gitsin..boşver

18. 10 Aralık 2008
  19. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    yanlış bir insana rastlamışsın bence canım.herkesin başına gelebiliyor.yani hayatta malesef yanlış insanlarla da karşılaşıyor insan:çok üzgünüm:
    senin şimdi yapman gereken kendini toplayıp güçlü durmak bence