Ne yapmalıyım ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sbl9 tarafından 30 Nisan 2009 başlatılmıştır.

30 Nisan 2009
    Konu Sahibi : sbl9
  1. sbl9

sbl9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben aranıza yeni katldım..
    aslında uzun süredir takip edıyordum ama hepinizi çok yakın hissettim ve bugun üye olup dün yaşadığım kötü bir paylaşımı anlatıcam size
    sizce ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim
    çok uzun değik 2 ay süredir birlikte olduğum biri var ve ona gerçekten çok aşığım . kendisi çok rahat gözükür ama aslında değildir.. dün yemeğe gittiğimizde yanımızda 20 yıllık bir yakın kız arkadaşı brde başka bir çift vardı.. yeni başlayan bir çift.kızın tavırları benim hiç hoşuma gitmedi çok basit tavırlar sergiledi.erkek arkadaşımda onla dalga geçti ama sanki dalgadan ziyade garip bir diyalog vardı.neyse yemek bitmeden erkek arkadaşım işi gereği aniden kalkmak zorunda kaldı.bende yakın arkadaşı olan kızla eve doğru yürürken bir kahve içmeyi teklif etti neyse içtik kız beni çok sahiplenme modunda ondan uzak durmam gerektiğini benim ona çok aşık olduğumu onun beni üzeceğini çok iyi bir kız olduğumu böyle birşeyi yaşamamı istemediğini söledi.erkek arkadaşımın bana çok değer verdiğini buna emin olduğunu ama benim onla mutlu olamıcağımı inatla söyledi.ama bunları erkek arkadaşına söyleme yada söylersen bana söylediğini söyle bende evet söyledim öyle değilmisin diyebileyim dedi..
    aklım çok karıştı ? erkek arkadaşımın yakın arkadaşı neden beni bu denli sahiplendi sizce ? kadınlık dayanışmasımı ? yoksa gerçekten aşık olduğumu sezdiği ve üzülceğimi düşündüğü için mi ?bilmiyorm...ve erkek arkadaşım dunden beri arıyor açmıyorum kafam ço karışık:çok üzgünüm:

2. 30 Nisan 2009
  3. EU1

EU1 Guest

tatlım ne olursa olsun onun kankısı dahı olsa kız kardesı dahı olsa,
    sen onu dınleyıp sevgılıne karşı cephe almamalı ve ondan gızlı iş cevırmemelısın bu bılgınde olsun

sımdı kız sana demıs kı
    X kişi yı ben cok ıyı bılırım, sen cok aşıksın kendıne gel o kadar aşık olma o senı kandırır
    ama söyledıgımı soyleme emı

sen de bunun uzerıne sevdıgıne arayı açmıssın kızın ıstedıgı gıbı

belkı o kız ona kendı ıstedıgı bırını ayarlamak ıcın senı uzaklastırıcak ne bılıyosun ?
    sevdıgınden daha mı cok guvenıyosun ona sen ? düşünsene 2 aydır cıkıyosun işler bıraz daha olgunlasmaya basladı dıye cocuk senı en yakın gordugu kankılerıyle tanıstırıyo ama kankısındekı patlamaya bak

belkı anlasıklı bı durumdur cocuk böle söle bakalım napcak demıstır
    sen de patlaak verdınnn

saf olma balım asla yapmıcagın hareketı yapıp kızın ıstedıgı gıbı belkı de cocuktan uzaklasmıssın

ac telefonu ve soyle '' askım ben buna bozuldum o kız neden oyle dedı bana boyle demeye ne hakkı var .. '' de

:1hug:

4. 30 Nisan 2009
  5. çok enterasan ..:nazar:
    bence siz hem sevgilinizle hemde kız arkadaşıyla görüşmeyi kesin ..rahatça fingirdesin onlar siz sağ onlar selametsengözlerimebaksanab

6. 30 Nisan 2009
  7. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    sanırım erkek arkadaşında gözü var. neden ilk,tanıdıdığı size bu kadar samimi değilken, bunu söyler insan. aranızı bozmak istediği,ortada.
    bence erkek arkadaşınıza ,söyleyin. onun resmen, kuyusunu kazan, biri bu. böyle arkadaşı olacağına hiç olmasın..

8. 30 Nisan 2009
  9. sbl9

sbl9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende ikilem arasındaydım birde bu taraftan bakıyordum ama şuan aradım açmadı :S umarım bu tatsız bi şekilde sonuçlanmaz mesaj attım bende sanırım konuşmamız gerekiyor diye cevap atmadı sanırım büyük bir hata yaptım ...
    inşallah onu kaybetmem bu yuzden ama hp beynımı kemircek acaba bu kız haklımı diye ?! sevgilime guvenıyormuyum onuda bilmiyorum aslında zaten tek sorun bu uzun süredir bir erkek arkadaşım vardı beni çok güzel uyutmuşda :) ben hepsini ayrıldıkan sonra öğrenince inanamadım tabi bu olaydan sonra pek erkeklere güvenim kalmadı erkektir yapar diyorum başka birşey demıyorum..
    umarım erkek arkadaşım beni arar ve konuşuruz konuşamasam daha kötü olcak sanırım
    çok teşekkür ederim tatlım ilgin için:1hug:

10. 30 Nisan 2009
  11. sbl9

sbl9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ama kız evli :S öyle birşey olcağını sanmıyorum

12. 30 Nisan 2009
  13. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    siz olsanız ilk defa tanıdığınız bir kıza bunları söyler miydiniz?
    ben söylemezdim.
    karşımdaki çocuk değilse söylemezdim.

bana sanki erkek arkadaşınızın bu konuşmadan haberdar olduğu, hatta kız bunları söyleyebilsin diye gitti gibi geldi.
    belki de değildir ama ilk düşüncem o oldu nedense :nazar:

Son düzenleme: 30 Nisan 2009
  14. 30 Nisan 2009
  15. sbl9

sbl9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet sanırım en doğrusu erkek arkadaşımla konuşmalıyım.. tşk ederm

16. 30 Nisan 2009
  17. sbl9

sbl9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben bunu hiç düşünmedm :S ama neden böyle bir oyun oynama gereği duysunki sizce

18. 30 Nisan 2009

19. o zaman kız kul amme hizmeti yapmıştır sana çok sevmiştir seni 20 yıllık arkadaşından daha çok.. ondan seni güzellikle uyarmıştır.. kaydirigubbakcemile2