ne yapmalıyım?

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve gecenin_hxuxznxux tarafından 14 Haziran 2009 başlatılmıştır.

14 Haziran 2009
    Konu Sahibi : gecenin_hxuxznxux
  1. gecenin_hxuxznxux

gecenin_hxuxznxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya 7 aylık bir ilişkim vardı beni gerçekten çok seviyodu çok kıskançtı çok tartıştık son günlerde hep ayrıldık barıstık . dedımkı artık bıttı dersen bıdaha gerı donmem dedım. en sonunda onu bırazcık sınırlendırdım heralde bıttı dedı. sizce geri dönermi bıda beklemelımıyım,mesaj atyımmı =:-)çok üzgünüm:

2. 14 Haziran 2009
  3. eternet3

eternet3 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    ne yaptında sinirlendi açarsan yorum yazabilirim ama bitti diyebilmesi hoş değil

4. 14 Haziran 2009
  5. gecenin_hxuxznxux

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya çok hafif nedenlerden hemen kızıo trip yapıo en sonda avatarıma kızdı nıe fotomuzu kaldırdın gıbısınden. xS acaip kıskanç bende daraldım artık xS

6. 14 Haziran 2009
  7. gecenin_hxuxznxux

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oncedende baya tartıştık 1 kere arkadaşlarımız arayı buldu bundan emınım benı cok sevıo hala ama guruda çok onemlı onun ıcın xS

8. 14 Haziran 2009
  9. eternet3

eternet3 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    bitti lafını her tartışmanızda kullanıyorsa ilişkinizde sorun var demektir ya sen çok taviz vermişsindir yada o çok saygısızdır ..ama yok kullanmıyor gerçekten senin sebep olduğun ufak tefek kıskançlık krizlerine girip tepki veriyorsa görmezden gel sadece. kıskanç sevgilim benim napıyosun diye hatırını sor msj çek arayı yumuşat derim sen haksızsan