Ne yapmaliyim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve handanca tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : handanca
  1. handanca

handanca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kizlar, ben yeniyim daha. suan kafam cok karisik, yardiminiza ihtiyacim varrr.
    Biz 6 senelik evliyiz, cokta mutluyduk esimle, birbirimizin hem arkadasi, hem sirdasi, hem sevgilisi herseyiydik. 2 sene once esim is degistirdi , online calismasi gerekiyo surekli ve kendi sektorlerinde bir chat programi araciligiyla birbirleriyle haberlesiyolar. Kendisiyle ayni sektorde calisan bir kizla arkadas oldu. Beni hic rahatsiz etmemisti cunku esimin kiz arkadaslari coktur ve coguyla benimde aram iyidir. 6 ay once esimin dogum gunuydu o kiz hediye gonderdi kendisi Turkiye'de (neyseki uzakta) ondan sonra bana biseyler oldu birden kiskanmaya basladim kizi. Acaba ne kadar samimiler diye dusunmeye basladim. Esimle birkac yazismasini gordum birbirlerine canimmm, canisi diye hitap etmislerdi. Coook kiskandim, esimle konustum bunlar normal ben herkesle oyleyim bosuna problem cikariyosun dedi. Biz esimle cok iyi anlasirdik hic oyle siddetli kavgamiz olmamisti ama o kiz yuzunden cok kotu kavgalar ettik. tabi ben hem arkadasliklarini hem de kizi kiskaniyorum, benden daha iyi egitim almis, daha iyi bir isi var ve daha basarili diye.(kendime guven problemim var) Sonucta son 6 ayda bir suru problem yasadik esim bana senin kaprislerin yuzunden iyi bir arkadasligi bitiremem dedi, ben zaten bitir demedim hic, mesafe koysun istedim, diger kiz arkadaslariyla bu kadar samimi degil. Bunca senelik evliligimizde hic boyle kiskanclik yapmadim. Ne zaman onun yuzunden tartissak hep kizi savundu bana. Benim cok zoruma gitti cunku esim bana cok bagli bir insandi, baska bir kadin yuzunden beni ikinci plana atacagini dusunmemistim. Kiz esiyle ilgili problemlerinide anlatiyodu esime, esim arada bana soyluyodu. Sonunda gecen hafta esimin online hesabina girdim ne yazisiyolar diye ve esimin benimle ilgili herseyi ona anlattigini ogrendim, herseyi onu kiskandigimi, onun yuzunden tartisdigimizi, kendime guven problemim oldugunu vs. hersey.senağlama 4 ay once kizla tanistim yuzyuze bana samimiyetsiz, yapmacik, gosteris meraklisi geldi, esimede bunu soyledim. Kiz yazismalarinda sormus Handan ne dusunuyo benim hakkimda diye esimde; ne desin bebek gibi kiz dedi yazmis:kızgın:demedim ki.en son konusmalari asagida:
    esim: Dun handan'la yine kotuydu.
    kiz: Hmm
    esim: Hatta cok kotuydu
    esim: Cok problemleri var
    kiz: Benim konumda gecti yine dimi.
    esim: Yani o kadar olmasa da evet gecti, niye bi kizla o kadar samimiymisim filan.
    kiz: Ben onunlada samimi olmaya calistim, tanisdiktan sonra mesaj filan attim ama o pek ilgilenmeyince belki hoslanmiyodur diye biraktim
    esim: Sana mesaj atacakmis face'den samimi olmaya karar vermis.
    esim: O sadece isinden memnun olmadigini biliyo, digerlerinden haberi yok ona gore davranirsin
    kiz: tamam, sen merak etme.

Bunlar hicbisey daha neler var...

Kusura bakmayin kizlar cok uzun oldu. Napicam bennnnn bi fikir verin....abartiyomuyum...

2. 1 Temmuz 2010
  3. balkonkusu

balkonkusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    153
    kusura bakma arkadaşım ama sana moral olacak şeyler yazamıyacam ne yazıkki çünki bunu her arkadaşız biz diyende gördüm .kadınla erkekten asla arkadaş olmaz ya sevgili olur yada kardeş .bunu bir çokke duydum mutlaka bir taraftan bir tarafı öbürüne duygusal şeyler hissediyor ondan sonrada neymiş biz arkadaşız. asla inanmam.

4. 1 Temmuz 2010
  5. polyanan

polyanan "Kırpık ile pıtır" Üye

Beğenildi:
    145
    Ödül Puanları:
    153
    bence abartmiyorsun canim ama sanki hatayi basta sen yapmissin gibime geldi esinin iplerini fazla birakmissin cok güvenmissin.bence esin o kadina ilgi duyuyor onun yüzünden seni kirmasindan belli.ne yap et kocanin o kadinla ilgisini ve alakasini kes.
    peki o kadinin kocasi nerde hic tanismadinizmi onunla:uhm:

6. 1 Temmuz 2010
  7. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    bu ne ya. arkadaşım yerden göğe haklısın. kıskançlık değil bu yaptığın. her normal eşin yaptığı şeyi yapıyorsun. ne bu samimiyet. ayy. herşeyi elin kızına nasıl anlatır eşin. valla bu kadar medeni değilim ben.

digerlerinden haberi yok ona gore davranirsin
    şu laf ne. ne demek istenmiş bunda. oda bir garip. diğerlerinden haberi yok. nelerden. . valla,ültimatomu koyun bence. samimiyeti kesin. çıldırmayacak gibi değil.

8. 1 Temmuz 2010
  9. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.167
    Ödül Puanları:
    463
    ohaa demek istiyorum müsadenizle
    insan bu kadar özelini 3. şahsa anlatırmı ya, karımın problemleri var falan
    yok canım, canısı demeler, karım senin için bebek gibi diyo demeler
    bu nasıl arkadaşlık, erkek arkadaşlarıyladamı canısı diye konuşur yada karım senin için bebek gibi dedi der

diğerlerinden haberi yok mevzuu da, demekki eşin kızın bayağı bi özelini biliyo, zaten kızda eşinin bayağı özelini biliyo

10. 1 Temmuz 2010
  11. leadangel

leadangel Tuğkanın annesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende pek ılımlı bakamıycam üzgünüm ama diğerlerinden haberi yok onagöre davran nedemejk kesinlikle başka bişey var çok üzücü olsada bunu okuysn herkesde böyle düşünür çok ama çok haklısın sen bunu eşine yine söylüycen ve yine abartıyo olucaksın kendini bişekilde haklı çıkarıcak bundan önce yaptığı gibi ne yapacağına karar ver ve ona göre davran lütfen ben bile sinir oldum

12. 1 Temmuz 2010
  13. Phi1618

Phi1618 askim~ben~bebegimiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    insan kız arkadaşı deil kız kardeşi olsa bu kadar özelini anlatmamalı evlilik bu 2 kişi arasında geçen şey orda kalmalı bence tamamen haklısınız yine de sakin olun nasıl davranacağğınızı düşünün biraz

14. 1 Temmuz 2010
  15. mavera04

mavera04 Güneşin doğduğu yerdeyim:) Üye

Beğenildi:
    304
    Ödül Puanları:
    153
    ateşle barut yan yana dururmu canım ....
    ben olsam böyle bişeyi baştan kabullenmezdim ve anladığım kadarıyla durum baya ilerlemiş ...
    bu saatten sonra ben olsam o kıza olan tavrın değişmezse beni kaybedersin olurdu ...
    baksana muhabete yaw bence bu kadar muhabbet çok fazla ...
    nasıl o kadını savunur size karşı bunuda anlamış değilim ...
    allah yardımcınız olsun..

16. 1 Temmuz 2010
  17. mavera04

mavera04 Güneşin doğduğu yerdeyim:) Üye

Beğenildi:
    304
    Ödül Puanları:
    153
    kesinlikle katılıyorum o cümle yeterde artar bilee

18. 1 Temmuz 2010
  19. Phi1618

Phi1618 askim~ben~bebegimiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    O sadece isinden memnun olmadigini biliyo, digerlerinden haberi yok ona gore davranirsin

sanırım diğer konuştuklarımızdan samimiyeti ilerlettiğimizden haberi yok idare et yanlış bişey söleme demek istemiş beyfendi..