Ne yapmalıyım? :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Aliyeh tarafından 7 Ekim 2010 başlatılmıştır.

7 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Aliyeh
  1. Aliyeh

Aliyeh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhabalar,

Konuya nasil baslasam bilmiyorum. Suan kafam cok ama cok karisik. 5 ay once nisanlandim, kendi isteyimle oldu bu. Tek sorun cok kisa zaman icinde gelismis olmasi. Birbirimizi 4 ay taniyorduk ve nisanlanmaya karar verdik.
    Asik degildim ve olmadim hic ama kendimi ileriye yonelik onunla mutlu olabilirim diye dusundum. Yas nedeniyle cevremden gelen tepkilerdende sIkIlmistim acikcasi. Ne zaman evlenceksin, hala kimse yokmu tarzinda sorular.

Gelelim bugune..Nisanlim ve ben ayri ulkelerde yasiyoruz. Bundan dolayi sadece msn ve telefondan gorusme imkanimiz oluyor. Ve acikcasi msn ve telefon araciligi ile olan gorusmelerimiz surekli sIkIntidan ibaret. Ister istemez birbirini yansli anliyosun, farkli algilamalar oluyor ve bu kavgalara neden oluyo.

Bundan 3 hafta once is yerinde biriyle tanistim. Isyerinden arkadaslarla yemege cikmistik ve bu kiside orada bulunuyordu. Aramizda uzun bir konusma gecti ve daha sonraki is toplantilarinda, ve meetinglerde oda oldu.
    Asil derdim: ben bu cocuga asik oluyorum...cok hoslaniyorum. ve bu duygulari senelerdir yasamadim. (simdiye kadar tek asik oldugum kisi ilk sevgilimdi, ve ondan sonra bir daha bunu hissedemedim)
    Ne yapmaliyim? Cok karisigim..Nisanlimdan ayrilmam en dogrusumu? Ask bu gelip gecicidir diyemi dusunmeliyim???

:KK43: tesekkurler

2. 7 Ekim 2010
  3. bucakmagduru

bucakmagduru XXL KIYAFET GİYMİCEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    duygularından emin olmadıkça sakın yanlıs kararlarverme aşk gelip geçiici bi duygu mantıksa hep yanımızda ayrıca uzakda olunca ister istemez kavga oluyo bende yasıyorum bunu sözlümle telefon veya msn cabuk yanlıs anlasılmalara yol açıyo ii düşün kendine ve kalbine zaman ver öyle hareket et

4. 7 Ekim 2010
  5. Aliyeh

Aliyeh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Evet haklisin bende oyle dusunuyorum. Ani karar almak istemiyorum. Ve seninde dedigin gibi ask gelip gecici bir duygu olabilir. Ama ayni zamanda o cocugu gordugum anda icim bi tuhaf oluyo! Ve bunu hissetmek o kadar garipki. Nisanlima karsi bile hissetmemistim. Ve bu beni dusunduruyo. :KK43:
    Evet msnden ve telefondan iliski yurutmek gercekten cok ama cok zor.

6. 7 Ekim 2010
  7. biz_gamzeli_asklar

biz_gamzeli_asklar Yanımdayken bile hasretim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çevrenizdeki baskıdan dolayı aşık olmadığınız biriyle nişanlanmış ve mutlu olamadığınızı fark etmişsiniz artı nişanlılık süresi içinde başka birine karşı yeni duygular hissetmişsiniz peki ayrı ülkede sırf elalemin sözünden dolayı nişanlandığınız beyfendinin sucu ne? :eek:lmaz:

8. 7 Ekim 2010
  9. Aliyeh

Aliyeh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Sirf elalemin sozunden dolayi nisanlanmadimki...Oyle olsaydi 5 sene once nisanlanirdim, suan evli olurdum. Nisanlimdan hoslandim, ve kisiligini sevdim. Ileriye yonelikte birbirimizi mutlu edebilecegimize inanarak boyle bir adim atmaya karar verdim.

10. 7 Ekim 2010
  11. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    canım eğer nişanlına aşık değilsen ki baskasına karsı bişiler hissetmişsin nişanlına asık deilsin sanırım ayrıl bence cunku hayatın hep böyle sıkıntılı gececek sen birgun belkide baskasına deli gibi asık olacaksın ama evli olmus olacaksın kafanda soru işareti varsa hiç bekleme

12. 7 Ekim 2010
  13. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238
    Nisanlına asık olmadıgın icin ayrılmalısın baska birinden hoslandıgın icin veya asık oldugun icin degil.:1closedeyes:

14. 7 Ekim 2010
  15. ven_har

ven_har Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    bence de sorun bi başkasından hoşlanman değil nişanlına karşı bir şey hissetmiyo olman.ya sen evliyken böyle biri çıksaydı karşına.bunun garantisi var mı.yani sana şimdi ki gibi şeyler hissettirecek birinin evliyken çıkmayacağının.duygılarından emin değilsen ki değilsin bence de ayrılman ya da bu kararını daha ciddi bi şekilde gözden geçirmenin

16. 7 Ekim 2010
  17. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    nişanlı iken başka birinden hoşlanabiliyorsan ,evliykende olabilir bu ,neticede eşinle sevmeden aşık olmadan evlnemiş olacaksın ,bence ilişkini bir gözden geçir derim ,bu şekilde gönlün kalbin ,aklın başkalarında iken bu kişi ile evlenmen hiç hoş değil ,hem senin hem nişanlın açısından düşünürsek can yakıcı bir durum ..

18. 8 Ekim 2010
  19. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238
    Onunla birsey yasamasanda hissettigin duygular sonucunda nisanlını kandırmıs oluyorsun.O aynı seyi yapsa sen onu ne kadar sevmesen de gururun incinirdi sonucta.