Ne yapmalıyım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve BEGXUXM55 tarafından 10 Ekim 2010 başlatılmıştır.

10 Ekim 2010
    Konu Sahibi : BEGXUXM55
  1. BEGXUXM55

BEGXUXM55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    MERHABA ARKADAŞLAR BENİ GERÇEKDEN ÜZEN BİR DERDİM VAR..KİME ANLATSAM BENİ TESELLİ EDİYOR BÖLE BİŞEY OLMAZ DİYOR..NE YAPACAĞIMI İNANIN Kİ ŞAŞIRDIM..NEYSE ANLATMAYA BAŞLICAM..BEN 8 YILLIK EVLİYİM..MADDİ DURUMUMUZ GAYET İYİ..İKİ TANE ÇOCUĞIM VAR..KIZIM 8 YAŞINDA OĞLUM 3 YAŞINDA KAYINVALİDEMLE BİRLİKTE YAŞIYORUZ..BU BİRİNCİ PROBLEMİM NEYSE ARAMIZDA SORUNLAR OLSADA BUNCA ZAMANDIR İDARE ETTİK.. ŞİMDİ Kİ SORUNUM BENİ ÇOK ÜZDÜ..ARKADAŞLAR EŞİMİN YEĞENİ GEÇEN AY EVLENDİ..DÜĞÜN İÇİN BİR ÇOK MİSAFİR GELDİ..EŞİM ASLEN ZONGULDAKLI AMA HİÇ ZONGULDAK DA YAŞAMAMIŞ..DÜĞÜN İÇİN EŞİMİN ZONGULDAKDAN DA AKARABALARI GELDİ..EŞİMİN UZAKDAN AKRABASI AMA İLK DEFA KARŞILAŞDILAR..GELENLER BİR BABASI VE 2 TANE KIZI ..KIZLARIN BİRİ ÜNİVERSİTEB OKUYOR..KÜÇÜĞÜDE LİSEDE NEYSE BUNLARLA BİRLİKTE B DA GİDECEKLERMİŞ..İZ DÜĞÜNE GİTTİK..AMA ABARTISIZ BEN ÇOK ŞIKDIM..2 TANE ÇOCUĞUM OLMASINA RAĞMEN OLDUKÇA ZAYIFIM....KUAFÖRDEN GELDİK DÜĞÜNE GİDİCEZ ÜNV OKUYAN KIZ BENİ GÖRDÜ ASTI SURATINI..DÜĞÜNDEDE EŞİM BENİMLŞE PEK İLGİLENMEDİ..BİR KERE DANSA KALDIRDI..NEYSE SAAT ON GİBİ BEN SİZİ EVE BIRAKAYIM..ÇOCUK HUYSUZLAŞDI DEDİ.ÇOCUKLARIM DA GAYET NORMLDİ.KENDİSİ TEKRAR DÜĞÜN SALONUNA GİTTİ MİSAFİRLERİ VE ANNESİNİ ALMAK İÇİN..SONRADAN CD SEYRTTİM EŞİM SALONA GİRER GİRMEZ BU KIZ AUYAĞA KALKMIŞ EŞİMİN YANINA GİDİP BAYAĞI BİR MUHABBET ETMİŞLER DAHA SONRADA İKİSİ BAŞBAŞA MASADA OTURMUŞLAR..BEN BUNLARI DAHA SONRA ÖĞRENDİM ...DÜĞÜNÜN ERTESİ GÜNÜDE BEN ANNEME GİTMİŞDİM..SAAT CUMARTESİ GÜNÜYDÜ..BEN EŞİMİ ARIYORUM VE NE YAPIYOSUN DİYORUM..BENİMLE KISIK BİR SESLE KONUŞUYOR..MİSAFİRLERE BİLET ALIYORUZ DİYOR..NEYSE BEN AKŞAM EWE GELDİM KIZLAR VE BABASI SAAT DOKUZDA GİDECEKLERMİŞ BEN YİNE EŞİME SORDUM BUGÜN NE YAPDIN DİYE ODA BANA BİLET ALDIK DEDİ BENDE KIZLARA SORAYIM DEDİM KIZLARDA BANA İŞTE YEMEK YEDİK TELEFERİĞE BİNDİK MADOYA GİTTİK DİYE NİSPET YAPARCASINA ANLLATTILAR..EŞİME ABİ FALANDA DEMİYOLAR BU ARADA..BEN TABBİKİ UYUZ OLDUM ...NEYSE BUNLAR GİTTİLER BENDE EŞİME TAVIR ALDIM..KAYINVALİDEME ANLLATIM..BEN ONUN KARISIYIM DİYE ODA BENİ KISKANÇLIKLA SUÇLAdı..EŞİM BENİ ÇOK SEVER BANA NİYE BÖYLE YAPDI ÇOK SOĞUDUM KONUŞMAK BİLE İÇİMDEN GELMİYOR..LÜTFEN BİŞEYLEER YAZIN..KIZ BİRDE BENİ FACE DE EKLEMEK İSTEMİŞ

2. 10 Ekim 2010
  3. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    belkide gerçekten arkadaşça sohbet etmişlerdir düğünde bunu bilemeyiz
    bence bundan sonrası için gözünüz üzerinde olsun
    emin olmadığınız konular içinde hiç ağız dalaşına girmeyin
    kayınvaliden de ne olursa olsun senin yanında olmalıydı oğluna karını üzme demeliydi konuşma yapmalıydı
    ama nedense insanlar o yaşlarına gelince kendi gençlik yıllarını unutuveriyorlar

4. 10 Ekim 2010
  5. BEGXUXM55

BEGXUXM55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    [ı][b[ı]eşime soruyorum düğünde niye senin yanına zıpladı babası kızx kardeşi nerdeydi diyorum cevap yok..görümcem kayınvalidem bile başka masdalardalar sinir oldum..birde eşim avukatı kesilmiş laf söyletmiyor..akrabasıymış [/ı]][/ı]

6. 10 Ekim 2010
  7. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    düğünden sonra gezdikleri gün sen neden gitmedin onlar ile orayı anliyamadım
    onun dışında muhabbet etmişler bunda ne var?
    kuaförden geldim kızın suratı asıldı felan diyorsun, belkide sana öyle gelmiştir olamazmı
    kızdan hoşlanmadığın her halinden belli oluyor belkide kuruntu yapmıssındır
    ortada çok anormal bi durum yok bence
    ama tabii yinede gözünü eşinden ayırma bu aralar biraz takipde ol
    o kızın telefon numarasını bul
    eşinin cebinde kayıtlımı bi bak bakalım
    sonra ara ara son aramaları takibe al aramışlarmı birbirini diye kontrol et
    mesajlarını felan takibe al
    ama sanmam bişey olsun
    içini ferah tut derim

8. 10 Ekim 2010
  9. BEGXUXM55

BEGXUXM55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Düğüün ertesi günü ben anneme gittim eşimde ewe gelmiş bunları alıp bilet almaya gitmişler..Eşim beni çağırmadı çağırsa giderdim ..Kayınvalidemde onlar daha çocuk diyor ne alaka çocuksa eşime abi desin demiyor ama çocuk anlamadım

10. 10 Ekim 2010
  11. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    kayinvaldeni boşver sen
    üni ye. giden birisi çocuk değildir
    sen eşini takibe al çaktırmadan
    umarım bişey çıkmaz

12. 10 Ekim 2010
  13. BEGXUXM55

BEGXUXM55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Kafam çok karışdı teşekkür ederim arkadaşım yorumların i,çin inan ki bunaltdı bu sorun beni..eşime dedim bir daha bu eve gelemezler dedim..Bana gelirler diyor..sinir edior beni bende onlar gelirse ben giderim dedim ben onun karısıyım yaa kaç senedir her şeyi yuttum bunu sindiremedim

14. 10 Ekim 2010
  15. mirka

mirka hayattan tek dileğim var Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben okuduklarımda şüphelenecek bişey göremedim.

bekar bayanlara elimizde somut şeyler olmadan eşlerimize asıldı muamelesi yapmasak diyorum yazık günah her bekar kız biriyle konuşunca şüphelenecekmiyiz

bilemiyorum çok gaddarca geldi bana

16. 10 Ekim 2010
  17. temmuzz

temmuzz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.305
    Ödül Puanları:
    238
    .
    dikkatli ol...
    bunda anormal durum yok diyenleride anlamış değilim...
    kendimi senin yerine koydum herhalde kafayı yerdim...
    arkadaşça olsa bile kocamın bi kızla başbaşa bi masada oturmasını sohbet etmesini asla
    normal karşılamam...
    takibe alın kocanızı...

Son düzenleme: 10 Ekim 2010
  18. 10 Ekim 2010
  19. xxDerinxx

xxDerinxx ♥♥ Aşkım ♥♥ Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Çok sinir bozucu ve benim asla kabullenmeyeceğim bir durum...