ne yapmalıyımmm acilin yardımm :(((((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve melekkk__ tarafından 2 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Ocak 2010
    Konu Sahibi : melekkk__
  1. melekkk__

melekkk__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    şimdiii slmlar öncelklee
    bu topiğe konu açıorum cunku haklıyken haksız oldum haklı mıyım değğil miyım diee :gitme:

benım 2 yıldr bi birliktelıgım var vee bi arkadaşlık sitesıne uye kendısı...daha once kapattım orayı demişti fkt bi arkim söledi ve gordum ki kapamamış...halen açık..ben söleyınce de evet açtım dedi..girmıyorum pek dedi...en son 2 gun önce girmişti nese...
    sonra ben dedim ki...bu akşam açacagım ben de uyelık kabul et dedim...açmayacaksın dedi..açıcam dedim...ve açtım cok kızdı...kızın oraya uyeliği mi olurmuş die...oysa listesınde ortak 80 arkimiz var...aldatcak mıyım sanki ordan,guvenmıosun bana dedi...1 hafta konuşmadı...ve ayrılmaya kadar geldı konu dinlemedım diye....
    şimdi tekrar aramız iyileşti...onun uyeliği hala duruor...ve ben o kadar kişiyı kabul ettiği yere sevgilisini yanı benı kabul etmemesine hala kızgınım...arkadaş listemı dahi kapatmiştim oysa açtgım uyelikte ve kendı ismim de değildi...

şimdi onun profili goremıyorum...cunku arkadaş listesını o da kapatmiş şu an gorunmuo listede değilken...oysa gormem lazımmm girmese de...arkadaşlık teklif et kısmı da kapalı...yanı dışardan teklif de edılmıo...ortak arkadaşlarımızdan birinin şifresini alabilirim ama bunu da yapmak istemıyorum yasakkelime

ve ben onu cok sevıyorum :kedi:
    ama tekrar kavga etmeden nasıl yapabilirim de kavgasız bi şeklde kabul eder listesıne....

cunku konu her açıldığında kızıyor ve olmaz açamazsın diyor... :umursamaz:

ne yapmalıyım da tamam desinn
    ya da böylece kalsın mı bu durum....üstune gitmeyeyım mi? sevgi konusunda bi sorunum yok sadece bu olay işte....ne yapayımmm şimdii kafamçokkarıştı

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Kasım 2010
  2. 2 Ocak 2010
  3. __ysmn__

__ysmn__ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence güveniyosan sorun yok ama ben olsam şahsen arkadaşlık sitesine üyeliğini kapatmasını söylerim kapatmıyosada bişeylerden şüphelenir dediğin gibi ortak arkadaşlarımdan bişeylerden araştırmaya bakardım..

4. 2 Ocak 2010
  5. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

Bence bırak oluruna...
    kendi orda gezsin tozsun bi yerleri bi şeylere ersin bakalım:mymeka:

6. 2 Ocak 2010
  7. Fides

Fides Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    o kapatmıyosa sende açar kapatmazsın durumlar eşit...

bende böyle bişey yapmayı düşünüyorum aslında. bakalım henüz konuşma fırsatımız olmadı bakalım ne cevap vercek... sinirliyim ona.
    :eek:klava:

8. 2 Ocak 2010
  9. melekkk__

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    işte bşe yapmıo belki ama dıo ki...ilkokul arkileri fln varmış bilmemne...
    bişe yapmıo belki biliorum profilini görmüştüm daha once de..video izlio bi...
    ama benım sinir oldgum 1-2 kişi var o listede :umursamaz:

bı yandan tekrar sölesem yıne kavga edıcez bu sefer belki bu yuzden bitecek kaç yıllık ilişki..yıne bana guvenmıosun die tutturacak...

ya da bölee kadın erkek EŞıTSıZLıĞıNE bi örnek olucam :KK43:((((((

he site de fac.. ile başlayan yer :KK43:

Son düzenleme: 2 Ocak 2010
  10. 2 Ocak 2010
  11. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    o zaman senin yanında açsın kendi sayfasını.. sana ne yaptiğini tek tek göstersin.. valla işin içine sanal alem girince ben güvenmem kusura bakmasın.. ne bilecem nereye girip kimle arkadaş olduğunu... bırakmam bu işin peşini ben olsam... gizli gizli yapmasın gözümün önünde açsın msn ini facebooku ve nereye üyeliği varsa onları.. o zaman napiyosan yap derim.. ama insanın içine kurt düşürür gibi herseyi gizli gizli yaparsa bizde kıllanırız yanii.. güvemiyo musun demeleri de çook komik.. e gözümün önünde aç güvenimi kazan allaalla...koşulsuz bi şekilde gözü kapalı güvenecek halimiz yok yanii

12. 2 Ocak 2010
  13. melekkk__

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

cok cok sağol gerçekten bu aklıma gelmemişti..hem yanımda açarsa mesajlara da bakarım :KK66: gerçi bunun için onun işyerıne gitmem gerekecek ama olsun :)

deneyecegım bunu...bu aralar gidemem ama ilerde deneyecegım :KK66:

14. 2 Ocak 2010
  15. Fides

Fides Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    şifresini al delikafadulden
    cidden böyle arkadaşlık sitelerinin şifrelerini bilmeden olmuyo.
    dövüşürük bak hee dersin laelaelaelaelae

16. 2 Ocak 2010
  17. BosnakGuzeli

BosnakGuzeli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canım arkadaş listesine eklemiyormuş şifresini mi vercek o zaman kesin ayrılırlar aklına gelen şifreleri dene belki tutturursun en azından bakarsan için rahatlar

18. 2 Ocak 2010
  19. nadirem

nadirem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Benim eşimde üye olmuş facebook a,bende olayım madem dedim o da bana kızdı,senin ne işin var dedi.Bende senin ne işin var dedim,açtı sayfasını,listesine baktım,meğerse bi bahçıvan oyunu varmış habire patlıcan biber yetiştirip ineklere bakıyorkaydirigubbakcemile3Ama şifresini göstermiyor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.