Ne yapmalym ben imdi?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve pisicik_26 tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : pisicik_26
  1. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar evliyim 4.5 aylık kızım var..gelelim asıl konuya eşim 1 ay önce bi otelde işe başladı ve kadınlara bakmasından dolayı otelede çok bayan geleceğinden dolayı aldatılmaktan korktuğuma dair konu açmıştım buraya sizde bana moral vererek bu düşüncemden kurtarmıştınız..
    ama bu akşam eşim işten geldi ve tlf ark bişeyler konuştu kadın şöyleydi falan filan diye..
    sonra içeri geldi bende merak ettim ne oldu dedim eşimde ya bugün otele bi kadın geldi beyaz dar mini bi elbise giymiş saçları uzun yüzünde en ufak bi hata yok tam bi afet ti valla dedi şok oldum şaka yapıyo zannettim yaa iyi canım dedim..
    ardından neler geliyo bi bilsen çalıştığım bekar ark neler neler söylüyo falan dedi ve gelen giden kadınların tiplerini anlatmaya başladı çok incelemiş hepsini çok tanga giymişti vs..diye en ince ayrıntısına kadar anlattı..
    ben hamileyken 22 kilo aldım önceden aşırı zayıftım şimdi ise 63 kiloyum ve kilolu gözükmüyorum beni gören herkes çok imreniyo ama eşim öyle anlatınca bi kötü ol içim sanırım onun ilgisini çekmem gerekiyo..
    akşam çarşıya çıktık bi elbise gördüm eşime alsakmı dedim saçmalama dar bu sen giyemezsen dedi geçti..kısacası içim hiç rahat değil sizce ne yapmalıyım..

2. 10 Temmuz 2009
  3. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    bu erkekleri ne yapmak lazım bilmiyorum:eek:klava:

4. 10 Temmuz 2009
  5. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    eşiniz biraz daha kaliteli davransaydı keşke:eek:lmaz:çözümü nedir bilmiyorum ama size biraz daha saygı duymayı öğrenmesi ya da hatırlaması olabilir...

6. 10 Temmuz 2009
  7. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    evde cıplak gezsen istersen kırk takla at yapacak adam ne yapar yapar aldatır ama yok icinde yoksa kimseye bakmaz
    kıskanclık veya ona bunu belirterek yaptığın her kavğa sana huzursuzluk olarak döner tecrübeyle sabittir akıllı ol sen onu kıskandığını belli etme ama bu durumdada tepkinin ne olacağını kesin bir sekilde anlat
    biz bile böyle güzel kadınlara bakıyoruz ama isi icrata dökmesin buna dikkat et yapacak baska bir sey yok

8. 10 Temmuz 2009
  9. pinkystar

pinkystar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım gayet normal gerçekten kendini kötü hissetme.önceki konunuda biliyorum okumuştum.ama eşinin bu konuları karşısında erkek arkadaşı varmış gibi anlatmasına anlam veremedim hiç.kaldı ki evli bir erkeğin.tangalarla sarışınlarla ne işi olur onu hiç anlamadım.gerçekten sinir bozucu..ama eşin orada çalışıyor diye böyle sanma.bu tarz şeylerle karşılaştığı heryerde böyle olacak dmeekki eşin...biraz doymuşlukla alakası var bunun..hiç görmemiş evlenmeden önce hiç yaşamamış ki bulduğuna gördüğüne atlıyor..takipte ol arkadaşım başını boş bırakma..

10. 10 Temmuz 2009
  11. forga

forga Guest

Vallahi ne kadar rahat, askerlik arkadaşıyla konuşuyor sanki, sende tv de gördüğün bi erkeğin abdominallerinin çekiciliğinden ya da çarşıda pazarda gördüğün bi yakışıklının yüz hatlarının seksiliğinden falan bahset bakalım, kendini nasıl hissetcekkaydirigubbakcemile5

12. 10 Temmuz 2009
  13. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    aman allahım nası bı adam bu bıde ballandıra ballandıra anlatıyo:1shok::mymeka:
    baska kadınların elbısesıne orasına burasına
    bakıyo sıze gelınce o elbıse
    dar:kızgın:
    baska erkeklerıde kendı gıbı görüyo:kızgın:

:kızgın::kızgın:

dellendım :mymeka:

14. 10 Temmuz 2009
  15. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    ben eşinin cesaretine hayran kaldım:tomato:nasıl söyleyebildi onları üstelik hamile eşine:1shok:canım sen ne yaparsan yap adam gene bakacaktır.erkeklerin mantığı şu hergün aynı pilav yenmez.:nazar:kendileri söylüyor bunu.bunların köküne kibrit suyukötükedihüso

16. 10 Temmuz 2009
  17. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    acaba eşin seni kıskandırmayamı çalışıyor bu kadar şey anlatarak

18. 10 Temmuz 2009
  19. iLk

iLk AkreP Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Eşinizin yaptığına söyleyecek bir laf bulamıyorum...

Peki siz onca şeyi söylemesine nasıl izin verdiniz ?

Size nasıl bu kadar rahat anlatabildi :1shok:

Nasıl tepkisiz kaldınız?

Üstelik "sizi aldatmaması için" ilgi çekmeye çalışıyorsunuz?

Bu nasıl bir şey anlamadım ben...