Ne yapmalym? Karar veremedim! Yardmc olun ltfen

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nora2010 tarafından 24 Kasım 2009 başlatılmıştır.

24 Kasım 2009
    Konu Sahibi : nora2010
  1. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    MERHABA BAYANLAR.BILENLER BILIR ESIMLE ÇOK MUTLU BIR EVLILIGIM VAR.HİÇBIR SORUNUMUZ YOK ÇOK ŞUKUR.GÖRUMCEMLE ÇOK SORUNLARIMIZ OLDU ILK EVLENDIGIMIZDE.DAHA SONRA BENIM ANNEMLE OTURDUK BIR SURE.EŞIMIN AILEMLE SORUNLARI OLDU ÇOK UZULDU %100 HAKLIYDI ADAM.ÇOK IYILIKLER YAPTI ANNEM VE KARDEŞIME KARŞILIGI KOTU OLDU.NEYSE BIZ 10 AYDIR AYRI OTURUYORUZ.ESIMLE ANNEMDE DAHA YENI KONUSMAYA BASLADILAR.GECEN AKSAM ANNECIGIMI BIZE MISAFIR ALDIM.GUZEL KARSILADI EŞIM TUM YASANMISLIKLARA RAGMEN.GECEN BAYRAM SUREKLI ÇALIŞTI EŞIM.ANNEME BEN YALNIZ GITTIM.AMA BU BAYRAM EVDE.ANNEMDE BAYRAMDA GELİN DİYE ÇAGIRDI.EŞİME GIDELIM AŞKIM DEDIM.TEKRAR ORAYA GIDIP KOTU HATIRALARI YASAMAK ISTEMIYORUM DEDI.BENDE ISRAR ETTIM,ÇUNKU GITMEZSEK ANNEM BIDAHA BIZE HIC GELMEZ.EŞİM BENI AİLESI KONUSUNDA HİÇ ZORLAMAZ BENDE ONU ZORLAMAM AMA BUSEFER DURUM ÇOK BAŞKA.O DA DİYORKI SENDE ABLAMI ARA BAYRAMLAŞ O ZAMAN GIDERIM.TAMAM DEDIM AMA YAPAMAM SANIRIM.KAYINVALDEM GORUMCEMDE KAC AYDIR.ONUNLA BAYRAMLASMAK ICIN MECBUREN GORUMCEKI ARIYCAZ ZATEN.ARADA ONUN DA BAYRAMINI TEBRIK ETSEM MI?AMA SANKI BANA ETTIGI BUTUN HAKARETLERI,KIRICI SOZLERI OH IYIKI YAPMISSIN DER GIBI OLMAZMI....KAYNANAMI ZATEN ARIYACAGIZ BEBEGIMIZ OLACAK GELMESI LAZIM ANNECIM CALISIYOR YANIMDA DIGER ANNEMIN(ANLASILSIN DIYE KAYNANA YAZIYORUM)OLMASI LAZIM.BENIM ANEME GITMEZSEK DE ANNEM BANA YUKLENECEK.NE YAPMALIYIM NASIL DAVRANMALIYIM.EŞİM BENI HİÇ ZORLAMAZDI AMA BU TEKLIFINE ŞAŞIRDIM YANI.AMA ARKADASLARIM EŞIM KIRILIP UZULMEKTE ÇOK HAKLI.NE YAPMALIYIM YA....NE OLUR FIKIR VERIN...:teselli:

2. 24 Kasım 2009
  3. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    Bu arada eŞımde ablasıyla konuŞmuyor bana yapılan haksızlıklar yuzunden.hanı ablasından yana desem degıl...

4. 24 Kasım 2009
  5. birumutt

birumutt boncuk gözlüm Üye

Beğenildi:
    304
    Ödül Puanları:
    188
    canım bence bir kere taviz verdinmi arkası gelir.ailenle sorunlarınızda eşinin haklı olması seni böyle birşeye zorlamasını gerektirmez.madem o da abalsı ile konuşmuyor niye seni zorluyorki anlamadım.bence bunu eşine güzel bir dille anlat.

6. 24 Kasım 2009
  7. dileginim

dileginim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence kayınvalideni aradığında görümcenede iyi bayramlar de çok konuşmazsın böylece eşinde annene gelir seninle ve annenle araları belki biraz daha düzelir canım

8. 24 Kasım 2009
  9. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Saçma ve gereksiz bir yaptırım..
    Eşin haklı da olsa..Yüzüne sen haklısın demiyecektin..bak bir bayram kutlaması bile sorun oluyor..
    Haklıysa içinde kalacaktı..Ya da ortayolu bulacak şekilde davranacaktın o zaman..
    Şimdi işin zor..Sana dayatma yapıyor ,Görümcen hususunda..
    Aramazsan annenede gitmeyecek..

10. 24 Kasım 2009
  11. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    sen haklısın dememe gerek yokkı.bız beraber cektık o sıkıntıları.eşim benı ezdirmemek için ailemle sorun yasadı.yanı benı üzdüklerı ıcın....

12. 24 Kasım 2009
  13. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklı oldugu halde neden haklısın demesınkı..allah allah kocasıda ınsan degılmı..denklem gibi bir sorun..karısık yani..bence aılen haksız oldugu halde esın aılenın yanına gıtmeyı kabul edıyorsa sende aramayı kabul etmelisin..ya sonucta onun da annesı kardesı atsa atılmaz satsa satılmaz..senınkıler ıcınde aynı durum soz konusu bence gecmıse sunger cekın...ki kocanız oyle yapmış

14. 24 Kasım 2009
  15. sahrud72

sahrud72 Baskılar bizi yıldıramaz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Ben asla bu tür pazarlıklara girmem
    Bu işler çorap söküğüdür bana göre
    Bi kere pazarlık edersem devamı gelir diye düşünürüm

16. 24 Kasım 2009
  17. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    sahrud canım pazarlıktan zıyade o ablasıyla zaten konusmuyor.onun bana anlatmak ıstedıgı yasadıklarımı bılıyorsun.nasılkı sen ablam konusunda haklı ısen bende aılen konusunda haklıyım dıyor.yanı acıkcası annem geldıgınde ona gosterdıgı saygı sevgıyı ben ablasına kesınlıkle gosteremezdım...

18. 24 Kasım 2009
  19. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488

Ben ara konuşurdum
    Sonucta bayram
    Ve bayramda küslükler bitmesi gerekir.
    Bana yapılan haksızlıgı yutamıyorsam.
    Bayramalrını kutlar babalımı onlara atarım yani.şakkıdı

Benim babamın babasıylada küs gibi bir şeyiz.
    Gecen bize bi başkasının cenazesine gitmek için gelicekti.
    Annem baya kızdı onca yıldır gelmedi şimdi hangi yüzle gelir diye.
    Dedim anne boşver herkesin yaptıgı yanına kar kalmaz elbet.
    Sen evine gelene gerekeni yap gerisi artık onun insanlıgına ve allaha kalmış dedim.:1closedeyes: