Ne yapmalym? Pimanlklar yayorum mutlu deilim

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve proing tarafından 21 Kasım 2009 başlatılmıştır.

21 Kasım 2009
    Konu Sahibi : proing
  1. proing

proing Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bundan yaklaşık 4 yıl önce görücü usulü biriyle tanıştım ve bir kere görüştük olmadı ve bitti,ama o hep aklımdaydı benim ilk tanıştığım erkekti belkide o yüzden,
    geçenlerde facebook ta gördüm ve arkadaşımın hesabından msj attım evli misin nasılsın falan gibisinden,evlenmemiş o da sonra beni merak etti bende söylemedim kim olduğumu ama msn de görüşüyoruz keyif alıyorum onunla konuşmaktan, resmimi gördü hatırlayamadı tanıştıklarımın arasında ing. öğretmeni vardı babası zengin olan inş. o değilsindir dedi:KK43: ve malesef ben o kişiyim .4 yıl önce olmamasının sebebide çok basit şeylerdi ben görüştüm babamda tanışmak istedi o da kabul etmedi ve görüşülmedi tekrar,
    kızın babası benimle görüşecekmiş kabul etmedim görüşmedim falan dedi.
    O tanışmak istiyor görüşelim diyor ama kim olduğumu söyleyemiyorum yaptığım doğru bişey değil pişmanlıklar duyuyorum ama onunla konuşurken çok mutlu oluyorum,ayrıca evlerimiz çok yakın hergün işe gidip gelişini görüyorum
    sizce ne yapmalıyım?bişeyler başlayabilir mi buna izin vermelimi? zamanında olmadı deyip bitirmeli miyim?
    çok karışık kafam

2. 21 Kasım 2009
  3. sgursoy

sgursoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bence kök sebebe in neden inşallah o değilsindir dedi bunu sorgula .. Kırıcı bir durummu yaşandı gururumu incindi bunları deşmek gerekiyor ama bunu yaparken kim olduğunu gizlemen doğrumu bilmiyorum. Belki de en güzeli dürüst olup kim olduğunu söylemen 4 sene öncesini unutup sıfırdan bir başlangıç teklif etmen konuşarak çözüme ulaştırman.. ılk başta tepkide alabilirsin ama o kadar istiyorsan keşke dememek için sinirlensede geçmesini beklersin sonra bir kez olsun yüz yüze konuşmak için şans vermesi için ikna edersin..

4. 21 Kasım 2009
  5. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    babanla neden gorusmek ıstemedı
    orasını anlayamadım
    kafam dagınık eger yazdıysan gormemısımdır kusura bakma

6. 21 Kasım 2009
  7. proing

proing Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sadece annesinin bulduğu kızlarla görüşmüş sadece, ismini bir söylesen tanırım seni annemi gönderirim hemen dedi şaka ile karışık açıkcası bundan çekindim sonra benim ailemin tepkisi ne olur bu duruma,
    aileler arasında hiç bişey yaşanmadı gerilm olmadı yani o babamla görüşmek istemedi sadece ve olmadı görüşülmedi tekrar
    şimdi ciddi bişeyler olacak olsa arayıp bulan ben gibi oldum sanki peşinden koşmuş gibi
    bu da bayan için hiç hoş değil,yanlış mı düşünüyorum

8. 21 Kasım 2009
  9. Princess

Princess Guest

neden inşallah o değilsindir demiş bunu öğrenmen gerek.

ayrıca daha da pişman olacağın bir şeyin içine giriyorsun haberin olsun. böyle oyunlarla zor...

10. 21 Kasım 2009
  11. proing

proing Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Biz tanıştık ertesi gün annesi aradı gelelim mi diye bende ilk defa tanıştığım biri eşim olarak göremedim açıkcası 1 saatlik görüşme sonrası budur diyemedim.Babamda bir de ben tanışıyım çocukla dedi aradık söyledik annesi iş yerinden izin alamaz gelemez dedi bize kızınızın telini verin biraz konuşsunlar dedi bunuda benim ailem kabul etmedi.

Kendisi kızın babası zengindi beni ayağına çağırdı bende gitmedim dedi.(Babam onun iş yerine gidecekti oysa)Bende gitseydin senin annen nasıl kızı gördüyse babasıda seni tanımak istemiştir dedim, kızıyla 1 saat görüştüm ortada ciddi bişey yok babasıyla tanışmama gerek yoktu dedi.

12. 21 Kasım 2009
  13. cicekbocek

cicekbocek Mantık yoksa akıl boştur Üye

Beğenildi:
    838
    Ödül Puanları:
    238
    eğer bu adamdan hoşlanıyorsan, açık açık kendini tanıt... bu şekilde internette konuşarak ne kadar ilerleyebilirsin ki? daha da bağlamadan kendini bence....

14. 21 Kasım 2009
  15. proing

proing Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    önce aileme mi söylesem acaba?
    o hemen görüşüp tanışmaya hazır
    peki benim onu arayıp bulmam ileride sorun olur mu yada kızınız oğlumuzun peşine takılmış gibi bir durum oluşur mu ?
    biz aynı mahallede yaşıyoruz yan yana apartmanlarımız ve ortak komşularımız var...

16. 21 Kasım 2009
  17. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.374
    Ödül Puanları:
    238
    açık ve net ol neyi gizliyorsun evlilik ve ileri dönük bir şeyler olmasını istiyorsan dürüstlerin yolundan gitmelisin evliliğin temeli egri atılırsa çabuk çöker ama onunla gönül eğliyorsan onu bilemem

18. 21 Kasım 2009
  19. dicerr

dicerr Guest

iii de senın sen oldugunu bılmeden hazır
    o degılsındır umarım dedıgıne gore
    kendını kandırma bence