Ne yapmalym?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Buucuuu tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Buucuuu
  1. Buucuuu

Buucuuu Benim tatlı tüçük yumurtam ☺ Üye

Beğenildi:
    330
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba kızlar... Lütfen bana akıl verin. Hastalıklı bi ilişkiden yeni çıktım. Daha doğrusu bi çıkış kapısı buldum. Ayrıldığım insanı unutmaya çalışıyordum. Ondan başka kimseyi sevemem diyordum. Taki geçtiğimiz cumartesi en yakın arkadaşımın düğününe kadar.

Damadın dayısının oğlu kına gecesi beni görmüş ve "Burcu güzel kızmış" demiş. Ben pek oralı olmamıştım. Ama ertesi gün yani düğün günü hep yanımdaydı. Ben ayakta kalmıştım bana sandalye getridi. Biriyle konuşurken hep konuya girmeye çalıştı. Hep yanımda durdu. Annem bile anlamış sürekli sana bakıyo dedi. En son oturduk tam sohbet ediyoduk bi baktım karşıdan annemle babam.

Sorunum şu. Ben daha önce damadın bi arkadaşıyla iki ay kadar çıkmıştım anlaşamamış ayrılmıştık. Bu arada damat da herşeyimi bilir. Kimle çıktığımı filan. Demiş ki ben yiğenime söylerimböyle böyle arkadaşımla çıkmıştı derim demiş. Çünkü tanışıyolarmış. Yarın birgün sen nasıl kardeşsin neden söylemedin derse ben ne derim demiş. O da haklı ama ben aşık oldum. Ve o eski sevgilimi gerçekte unutabileceğimi hissettim. Ne yapmalıyım bi akıl verinnn...

2. 25 Haziran 2009
  3. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Yeni sevgilinin eski sevgililerini bilmesinin bence bir sakıncası yok, aksine bilmeli bana göre.. Bunu problem haline getirmemelisin.. Hatta iyi bile olur, bunu öğrenmiş olarak sana gelir..

4. 25 Haziran 2009
  5. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    eee,ne olmuş ki. anlamadım. damadın erkek arkadaşıyla 2 ay çıkmışsan. olabilir... bırak söylesin. o ,gelinin bir arkadaşıyla çıksaydı. gelinde söyleyeceğim deyip sana söyleseydi,sen sorun yaratırmıydın. olabilir derdin..
    . ne var ki bunda. yok hala anlamıyorum bir şey ben..

6. 25 Haziran 2009
  7. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.681
    Ödül Puanları:
    163
    Söylesin ne önemi var ki, bence ona fırsat vermeden siz söyleyin, geçmişinizden utanacak haliniz yok.

8. 25 Haziran 2009
  9. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    söylesin tabii
    sorun çıkacaksa en baştan başlamamış olur
    hem hemen aşık olmamışsındır merak etme
    yeni biri olmasının verdiği heyecandır muhtemelen

10. 25 Haziran 2009
  11. Buucuuu

Beğenildi:
    330
    Ödül Puanları:
    113
    Yok arkadaşlar. Tanışıyorlarmış. Aynı ortamda bulunmuşlar. Gezmişler filan. Bu yüzden damat sorun olabilri. Yiğenim istemeyebilir demiş.

12. 25 Haziran 2009
  13. Buucuuu

Beğenildi:
    330
    Ödül Puanları:
    113
    Ya o kadar umutlandım ki. Dedimbaşkasına karşı bişeyler hissedebiliyorum. Onu unutmak çok zaman alacak sanıyodum. Ama böyle birine karşı bişeyler hissedincede çok sevindim ve olsun istedim. Dilerim olur. 5 gün oldu. Damadı aramış geçen gün ama beni hiç sormamış.

14. 25 Haziran 2009
  15. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bilsin ne var bunda ...başkasından duyacagına senden duyması daha iyi olur...

16. 25 Haziran 2009
  17. danskolik

danskolik yeniden aşık... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yeni bir ilişkiye başlıyorsan hiçbir şeyin gizli saklı kalmaması çok rahatlatıcı birşey.sonra vicdan azabı çekmekten çok daha iyidir.ki senin konun öyle kaldırılamıcak,onu vazgeçirtecek vs bi problem değil.içini rahat tut,kaderindeyse o kişi hiç kimse ve hiçbir şey biraraya gelmenizi engelleyemez

18. 25 Haziran 2009
  19. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    yani,2si arkadaşmıymış......

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.