Ne yapmam gerek lütfen söyleyin

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve canan123 tarafından 14 Ocak 2009 başlatılmıştır.

14 Ocak 2009
    Konu Sahibi : canan123
  1. canan123

canan123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar belki htrlarsınız 1 hfat önce yazöıştım erkek arkaşımla yalan yzden ayrıldık dye ayrıldıktan 3 gün sonra barıştık çünki yapamadık ayrı oda bende ve barıştıktan sonra o ailemi sölicem ona göre yönümüzü belirliyelimd edi tam dedim o ailsine söledi ailesi uzak dye istemedi uzaklıgın nedenide onun aileis maraşta kalıyo bizimkiler istanbulda baabsı ben dünürlerimi yanımda istyrm gdp gelmek istyrm dyo.erkek arkdaşımın 5 ay önce abisi öldü ve ben bu yüzden ailemi nasıl üzüm onalrın dagı devrildi ben onlara nasıl ısar edim gücüm yok dyo ve ayrılmak zorudna kalıcaz şuda var biz 1 senedir konuşuyoruz ama konuştgmzdan bu yana srekli tartşrz beni m hatalarımdan dolayı herkesşe çok samimi oluyroum ve brazda onun kıskançlıgı annemde baştan bu yana hep kavga edysnz sonunzu ii olmaz dyo ben ne yapıcagmı şaşırıdm artık bi akıl verin bana ne olur

2. 14 Ocak 2009
  3. yexsxxsxim

yexsxxsxim *dışı buz içi b@l’ım* Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yani sorun uzaklık mı tam olarak ben bunu anlayamadım
    eğer ki sorun buysa ben sana sadece uzağa gitme diyebilirim
    ama çok ta seviyorsan biraz zamana bırak hemen evlenme belki istanbul da yaşamaya ikna edebilirsin

4. 14 Ocak 2009
  5. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    her seyden önce bıraz daha güzel bır türkçeyle yazsaydın ...daha güzel ve net olucaktı....

madem sürekli tartışıyorsunuz ve aklında bu tarz düşünceler var...
    acele etmeyin...bıraz daha zaman tanıyın ...
    sevginizden aşkınızdan dahada emin olun...
    sevgilinizin aileside...üzüntüleri bıraz daha hafifler...
    hem sizde çok net degilsiniz....daha iyi karar vermek adına...biraz daha zaman ....verebiilirsiniz...

6. 14 Ocak 2009
  7. yexsxxsxim

yexsxxsxim *dışı buz içi b@l’ım* Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arada bir yalan varsa ama durum kötü o zaman hanginiz yalan söylediniz bilmiyorum ama bu yalanların olması ilişkide ki samimiyeti engeller.
    Yalan varsa ben yokum derim ama yalan neden söylendi onu da bir anlat istersen

8. 14 Ocak 2009
  9. zeko

zeko umut €tm€k h€rş€yd1r..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ailemi üzemem diyen biri için beklemekten başka ne yapabilirsin ki....uzağa gelin gitmeyide düşünme derim ben hem gitsen bile babası sırf seni değil ailenide istiyor kurulu düzeninizi mi bozacaksınız yani... eğer gerçekten seviyorsa seni vazgeçemiyorsa senden muhakkak bi yolunu bulacaktır...

10. 14 Ocak 2009
  11. canan123

canan123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yalan sadece onun beni kıskanmaması için o aynı bianda oturdugumuz bi arkadaşım çagrdı onun yanına gitmemi istemezdi bende onun yanına çıktm 5 dakikalıgına evdeyimdeim tabi sonra anlaşıldı evde olmadıgım niye bana yalan sölüyorsun dedi.sorun ailesinin dünürlerini yakınında istemiş olması oda bend evlenemyi çok istiyrouz benim ondan istedigim sadece hemen pes etme sevgi çok kolay bulunmuyo yani sevmke bi insana ısınmak bilmiyorum bana göre belki öle ama çok zor

12. 14 Ocak 2009
  13. Mxixsra

Mxixsra Paşa nın annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    CNM,evlenecek olanlar ailerleriniz değil sizsiniz bu tamamen bir bahane gibi görünüyor.
    Ayrıca ne siz nede erkek arkadaşınızın bir karara varmış değilsiniz.
    Yola koyulmak için öncelikle sizin birbirinizden emin olmanız gerekir.Eşinizin yaşadığı şehre İstanbul dan gitmek hayatınızı epey zorlaştırır.
    Yaşadıkları yerin kültürüylede hareket eden bir aile iseler işiniz iki kat zor görünüyor.
    EN ÖNEMLİSİDE ŞİMDİDEN AİLE BİREYLERİNİN SÖZÜNDEN ÇIKAMAYAN SEVGİSİNİN ARKASINDA DURAMAYAN BİR KİŞİYLE HAYATINIZI BİRLEŞTİRSENİZ NELER OLR LÜTFEN İYİCE DÜŞÜNÜNÜZ....?????

14. 14 Ocak 2009
  15. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    sonunuz pek hayırlı gözükmüyor :bbo:
    evlenince perdeleri kapatır bu adam :nazar:
    hem ailesine ne yahu siz evleneceksiniz sonuçta onlar dünürmü lazım olmuş kaydirigubbakcemile3

16. 14 Ocak 2009
  17. canan123

canan123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mısra ailesinin sözünden çıkmamasının nedeni abiisni yeni kaybetmiş olması onlar bir kez daha yıkmamak bende istyrmki zamana bırakalım elbette seni istemedgn biriyle evlendiricek hallleri yok oda diyoki bu saattem sonra senden sonra evlenirsen adet yerini bulsun diye evlenirim sevdigim için degil ben evime geldigimde yataga başımı sevdigim insnala koymak istiyrum diyo severken ayrılmak ne kaar zor

18. 14 Ocak 2009
  19. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    dunurler oyle sanildigi gibi her gun gorusmuyor maalesef
    ayni sehirde olan dunurler bile bayramdan bayrama gorusuyorlar
    bu kocaman bir bahane gibime geldi açikçasi
    ustelik onemli olan dunurlerin her an gorusebilmesi degil, sizin mustakbel esinizle anlasmak
    ama ne var ki, sevdiginiz erkek daha simdiden yelkenleri birakmis
    evet uzucu bir olay yasamislar baslari sagolsun ama sonuçta buda onun hayati
    zamana birakin o zaman...hayirlisi olsun insallah....