Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum yardim lutfennnn

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve MELL23 tarafından 14 Ekim 2010 başlatılmıştır.

14 Ekim 2010
    Konu Sahibi : MELL23
  1. MELL23

MELL23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar, ben fransada yasiyorum ve 2.5 aydir gorustugum biri var, o turkiyede yasiyor.
    Sorun su ki, mesafeden dolayi mi yoksa baska sebeplerden dolayi mi bilemiyorum ama telefonda konusucak bi mevzu bulamiyoruz, ve her gece saatlerce konusuyorduk artik konusacak bi konu kalmadi sanki. ne yapmam gerekiyor, nasil davranmam gerekiyor bilmiyorum:KK43: acaba benden sogudu mu diye de dusunmeye basladim, kendisi normal diyor zamanla duzelir diyor, napcaz boyle nereye kadar surucek, dusun dusun bi turlu çikamiyorum içinden!!:KK43: tek umudum ocakta turkiyeye gitmem o gune kadar bisey olucak diye çok korkuyorum:KK43:
    Sizce baska bi sebebi mi var?

2. 14 Ekim 2010
  3. aay

aay s.s. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    [ sadece telef onda konusabildiginiz için bir yerden sonra konuscak bişey bulmamamanız normal bence.biraraya geldiğinizde hersey daha farklı olur emin ol.konuscak daha fazla sey bulcaksınız.o bişey dersede görüşmeyi bekleyelim diyebilirsin.yerimseniben

4. 14 Ekim 2010
  5. eski_bir_masal

eski_bir_masal Bazensınırlarıaşkbelirler Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    151
    Aman sakın altında başka şeyler arama
    Yoksa bir süre sonra paranoyak olur çıkarsın...
    Okuduğun kitabı anlat
    Filmi anlat
    Yolda gördüğün ufak şeyleri anlat
    KOmil olayları anlat
    Hatta kkdaki konularla ilgili sorular sor :)
    Ama sık boğaz etme fazla

6. 14 Ekim 2010
  7. fulya1234

fulya1234 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    benim durumu mu yaşayan biri canım bizde sizin gibiydik ilk zamanlar çok iyi tabi birbirimiz tanımaya çalıştığımız için rahattık konuşucak konu vardı bir çok ama bir süre sonra tıkandık.neden görüşemediğimiz için bana kızıyordu neden susuyordun diye napıyım aklıma bir şey gelmiyor artık nerden ne konuşucağımı şaşırdım.hatta netten konuşucak konu bakıyordum netten kağıda yazmıştım ama bir süre sonra görüşülmediği için bitiyor.
    tatışmalarımız bile oldu neden susuyorsun konuş diye.neyse bunlar zamanla düzeliyor ilişki oturana kadar artık alışıyorsun konuşmamaya biz birde 24 saat sabah bir başla gece 3 kadar mesajlaşıyorduk nasıl olsa bedava diye evde ne olup ne bitiyor a dan zye ama sonra artık zamanla asıl ilişki denilen şeyi yaşamaya başladık.ama şimdi ayrıyız her şey bitti...

8. 16 Ekim 2010
  9. marlasssinger

marlasssinger Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canımmm bu benım de yaşadığım bişey suanda. 2.5 aydır görüşüyomuşsunz bu 2.5ayın ne kadarını yanyana geçirdiniz tatlım?

Bak benimde ilişkim nerdeyse aynı seninkiyle biz de 2 aydır çıkıoruz we aramızda 650 km war.2hafta tanışıklıkla bu kadar dewam etti.
    ve aynı şekilde ben de konuşucak konu bulmakta sıkıntı çekiyorum bazen de acaba benden sıkılır mı endişesiyle boğazıma düğümleniyo kelimeler... yanı aslına bakarsan konuşucak çok şey var da kendimizi rahatlatamıyoruz işte tabi siz konuşurken rahatmısınız bilemem canım ama bence bunu problem haline getirme ortada aşk ve sevgi olduktan sonra inan sen ona saçma sapan bişey anlatsan bile ona tatlı gelir.

10. 16 Ekim 2010
  11. marlasssinger

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım özel mesaj yazamıyorum ama birbirimize bi şekilde ulaşalım anladığım kadarıyla ikimizin de derdi aynı ve ilişki süreleri de çok benziyo

marlasssinger @ hotmail . com

Son düzenleme: 16 Ekim 2010
  12. 16 Ekim 2010
  13. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238

İletisim adresi vermek yasak diye biliyorum..fisfisfis

14. 16 Ekim 2010
  15. marlasssinger

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    msjım 50yi geçmediği için özel msj atamadım :uhm:

16. 16 Ekim 2010
  17. tubii_

tubii_ edep ya hu! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    işte arada mesafeler olunca, ikinizinde kendinize ait bambaşka hayatlarınız ve ortamlarınız olduğundan, bi yerden sonra ortak bi konunuz kalmıo..
    bide henüz çok az tanıosunuz birbirinizi.. yani telefonlar aracılığıyla ne kadar tanışma fırsatı bulabildiyseniz o var elinizde..
    bu şartlar altında zaten saatlerce bişeyler konuşabilmeniz çok zor..
    yanyana geldiğinizde bu sorunu biraz olsun aşabilirsiniz diye düşünüyorum..
    ama bu şekilde, direk uzak mesafler varken aranızda, bi ilişkiye başlamak ve onu yürütmek büyük sabır ister..
    şimdiden Allah yardımcınız olsun..

18. 16 Ekim 2010
  19. eLf-34

eLf-34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    olur böyle şeylerrr ynyana olmadağınz için konuşacak konu bulamamn normal düzelr merk etme