ne yapmam gerekiyor

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve milkshake tarafından 4 Kasım 2008 başlatılmıştır.

4 Kasım 2008
    Konu Sahibi : milkshake
  1. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar birkaç aydır adet düzensizliği yaşıyorum genelde gecikiyor en son ekim 4 de adet
    oldum fakat 4 gündür cumartesi gününden beri kahverengi lekelerim geliyor daha doğrusu bir ara kırmızı oluyor tamam diyorum yaşasın adet oluyorum sökülüyor galiba diyorum ama bir bakıyorum sonra yine kahverengi lekeler 4 gündür bu böyle ne yapacağımı şaşırdım ben bu ay klomen kullanmıştım fakat hiç yumurtam oluşmadı dr. birdahaki ay günde 2 tane kullanmaya başlayacağız dedi onun için bende biranönce adet olup haplara başlamak istiyorum ama hala lekeler geliyor... sizinde başınıza böyle gelen varmı? dr. falan gitsem mi ki?kafamçokkarıştı

2. 4 Kasım 2008
  3. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    bu konu hakkında pek bir bilgim yok cnım,klomen kullanmadım ama dr.unu bir telden ara istersen,bakalım ne diyecek

4. 4 Kasım 2008
  5. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım sen doktora git bendede oldu bi kaç kez.kist olmuş olabilir.klomen bende kullanıyorum günde 4 tane..bi iki tane kullan bi bakarsın büyümüş yumuşlar işallah...

6. 4 Kasım 2008
  7. ayxsxegxuxl34

ayxsxegxuxl34 kuzucuklarım:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    benimde kahver rengi lekelenmem çok oldu adet olcam sandım hamileymişim bide test yaptır derim